Бізнес-леді на пенсії

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем SoloZiLvova, 3 Грудень 2010.

  1. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Аж 3 сторінки в розділі, а теми на кшталт "а що Ви плануєте робити на старість років і за що жити" нема. Зразу видно - які ми всі молоді на форумі, про пенсію нема коли думати :ed4d70def841dc74b57. А Пенсійний фонд подумав:girl_cool:
    Взято звідси:
    http://www.chesni-podatky.org/archives/1099
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    мене цікавить трішки інше питання (але нову тему вирішила не створювати): як нараховується пенсія і все що з цим пов’язане.
    Наприклад, викладач виходить на пенсію по стажу і залишається працювати. до досягнення пенсійного віку йому мають право не платити пенсію (а лише зарплату). але після 60 років - лише пенсію.
    Чи краще не виходити на пенсію по стажу, а працювати до пенсійного віку? Коли викладач отримає більшу пенсію? по яких роках стажу буде обчислюватися пенсія в обидвох випадках?

    ---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:58 ----------

    п.с. до речі, прочитала статтю (з посилання). все правильно і чудово. але нас уже затягнули туди. припустимо, що відмовляємося платити у пенсійний фонд із зарплати, а з чого будуть отримувати пенсію наші батьки (дідусі-бабусі), які із своєї зарплати віддавали частину в пенсійний фонд?
     
  3. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    Чула, що можливо самостійно сплачувати внески в пенсійний фонд. Ще докладно не дізнавалася, і , взагалі, не знаю чи воно мені треба?)
    Яка мінімальна сума в місяць?
    Яка цифра потрібна для отримання в майбутньому гарної)) песіїї?
     
  4. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    AilataN, як підприємець оплачую за себе біля 400грн щомісяця, то буду претендувати за 30років аж на Мінімальну пенсію (біля 1000грн)!!! Для прикладу, якщо Ви щомісяця відкладатимете 500грн на депозит + проценти будуть складні (додаються до заг.суми депозиту), то за 30років при нашій інфляції, яка збільшує ціни втричі раз в 10років, можна розраховувати в сьогоднішніх цінах на пенсію 3000-3200грн в місяць, при умові, що на пенсії будете жити не менше 20років. Якщо Вам менше ніж 30років до пенсії -то треба більші суми відкладати щомісяця. От тепер порахуйте Що краще -сам собі, чи довіритись державі, яка надасть мінімум!!!
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    ну але елементарно - не знаєш, що буде за 20-30 років.. наші бабусі-дідусі відкладали рублі на книжках і з того пшик... певно вартує до прикладу відкладати на пенсію в "золоті" і тд., чи якщо хтось може собі дозволити - в нерухомості:)
     
  6. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    То правда, що не знати що буде... Але Більшості Людей простіше перекласти відповідальність на державу, ніж постійно вчитись вибирати банк, простежувати тенденції, тобто бути мінімально фінансово грамотним і відповідальним за Себе й Своє Майбутнє...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    теж схиляюсь до такої думки :) особливо на рахунок золота, в тому вже переконалась.

    Тут навіть не треба так далеко забігати. А наприклад ті ж виплати по безробіттю, які мали б гарно і вчасно отримувати люди від держави, вічно затримують, + треба здати 100500 довідок і тд. і тп....а що буде за 20-30 років на пенсії , то страшно подумати
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    Більше того, не знаєш, що за два-три роки буде. В нас кожен новий президент/Кабінет міністрів - і все з ніг на голову.
    Я не вірю, що отримаю назад еквівалент грошей, які буду сплачувати протягом свого трудового (чи то тепер страхового?) стажу, у вигляді пенсії.

    Добре хоч, що не ввели обовязкового другого накопичувального рівня, тоді б через ті страхові фонди наші грошики аж бігом би втекли на Кіпр чи ще кудись.
     
  9. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    А як щодо "приватної" пенсії? Моя мама так сплачує щороку внесок, котрий в разі чого виплатять як страхівку, або після закінчення терміну договору буде сплачуватися щомісяця частинами як пенсія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    Якщо не секрет, кому вона сплачує ці внески?
    Я людина недовірлива, навіть великої держави СРСР не стало, що там говорити про страхові компанії і т д. Напевно, є різні способи зберігання грошей, в тому числі дуже надійні і ліквідні.
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    В неї рахунок в Аліко. Вони раніше були в якійсь групі фінансовій, але потім відділились. На скільки я знаю, то є багато компаній, котрі таким займаються. Такий варіант обрали і коліжанка мами (ще й чоловіка підписала), оскільки працюють за кордоном, а планують повертатися в Україну, де пенсії мати не будуть (ну або мінімалку). А так щороку платять і вже трошки спокійніше. Маминої знайомої син застрахувався (не знаю в якій саме компанії) таким чином, а через пів року в нього виявили рак. Повністю лікування покрила його страхівка(хоча і була відкрита як пенсійно-накопичувальна). Насправді є багато варіантів тих контрактів. І, як на мене, це хороша альтернатива депозиту. Не знаю, чи змогла б котромусь з українських банків довірити свою пенсію:girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    Якщо поєднати і депозит, і таку страхівку -тобто розділити яйця в різні корзини, то було б безпечніше
     
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

     
  14. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    От тут цікаво!

    Золото- то хіба в злитках найкраще?
     
  15. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    Так, банківське )))але якщо Ви його винесли за межі установи банку, то щоб продати назад треба експертиза...хоча для довгострокового зберігання коштів -більше 5років, золото може бути дуже вигідним активом.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    А є спеціалісти-професіонали , які могли б надавати поради для безграмотних?
    Чи служби, які би могли орієнтувати клієнтів в тенденціях ринку банків, чи щось таке?
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    тобто злиток можна купити в банку і там же зберігати...?!
    знову ж таки якщо банк банкрутує (чи подібна катавасія, яка в Україні спричинює менінгіт з повернення коштів вкладникам) тоді то "золотко" можна як і депозит не отримати назад?
     
  18. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    Спеціаліста в реальному житті, які Вам складуть фінансовий план -не зустрічала, якщо чесно...
    Читаю наприклад http://ubr.ua/finances/banking-sector/kakim-ukrainskim-bankam-grozit-bankrotstvo-218590
    Ну, але я в минулому фінансовий аналітик, тому в мене спрацьовує професійний підхід - а порахувати...
    Ресурс досить доступно пише, кожен може для себе щось підібрати й читати цікаву тематику...
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    Ну та, в наших реаліях...


    Маю ще питання. Хто має право на мінімальну пенсію? Яку з-ту повинна мати людина щоб отримати мінімальне забезпечення від держави? Скільки років стажу потрібно мати?
    чи можуть непрацюючі, інваліди, і інші її отримати?
     
  20. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Бізнес-леді на пенсії

    Раніше деякі банки продали золоті депозити, тобто на золотко капали ще й проценти. А якщо просто зберігати -то треба платити за сейф звичайно. Я в попередніх дописах мала на думці, що золото щоб викупити назад банк провірить, відповідно візьме певну комісію. Якщо купувати -то злиток на довший час, щоб зростання ціни було значне, тоді та комісія буде мізером.

    ---------- Додано в 23:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:59 ----------

    Це не до Мене))) але тут можна почитати http://ukurier.gov.ua/uk/articles/minimalnij-stazh-dlya-priznachennya-pensiyi-zbilsh/