Бойкот російських товарів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем whisper, 16 Березень 2014.

  1. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    а як на рахунок того, що російська фарба Лонда раптово змінила код і пані в магазині мені тицяла і казала - бачите - це ж не 46, отже не Росія.?.. А кава Жокей, яка стовідсотково російська, тепер рекламується "як купуй наше, українське!" Невже це робиться без відома нашої "свідомої" влади? Тільки вони за це гроші шалені отримують, а ти ходи по магазину і парся, щоб часом не наткнутися на москальський товар. І Де? В Галичині! А що вже казати про решту країни. Тому,якщо не буде більше закликів, соціальної реклами та інших заходів - це не буде результативно. До речі, вже давно такої теми не зустрічала в інтернеті - от хіба ще ДП борються з російськими товарами..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Така ж історія з шампунями Нтура Сиберіка (пишуть що "зроблено в ЄС", насправді це російський продукт, і шампуні "Чиста лінія" (пишуть що українські, насправді звичайно що бренд і далі руський, і всі прибутки йдуть від нього Рашці. Це окозамилювання для людей. Совісті там навіть не шукайте, це тупо бізнес-інтереси великих ділків і нашої влади. І так, це все піднімається хіба на ДП і деколи в соцмережах. Широко в мас-медія це все взагалі ігнорується. Зато "тепер кожна третя пісня в ефірах має бути українською". Цирк та й годі, не знаю, вони що думають що все населення це пенсіонери якісь, які нету не мають, чи гопніко-ватники, яким можна "втирати" все що завгодно:girl_impossible:. І в Галичині таки з цим усвідомленням ситуація краща ніж в інших регіонах. Поки що.
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Концерн Калина, який виробляв Чисту Лінію і т.д. викупив Юнілевер, велика махіна. Вони побудували завод під Ужгородом і Чиста Лінія тепер там розливається
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @lovikyou і точно не має жодного відношення до Росії? Якщо так, то це радує)) Але в наших магазинах купа жуйок, дезодорантів, іншої побутової хімії російські, і ще часто на знижках)) Ще ліки та косметика русскі чудово в нас продаються:girl_in_dreams:
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Завод в Росії залишився, тобто суто ті шампуні, на яких пише, що вироблено в Україні купляти можна, але треба дивитись...
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ще зауважила, що в основному в магазинах в перукарнях, слухають наші жіночки руську попсу. Ясно, що не тільки товари споживання їхні до нас йдуть, а й медійні. Ось побачила недавно основні їх "рупори" в нас
    [​IMG]
    Український інформаційний простір
    Майте на увазі. І це все чудово себе почуває на мас-медійному ринку країни.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну ви ж особисто постійно кидаєте посилання на російські інтернет-ресурси, і вони вас не тиснуть.

    ще б їм не почуватись чудово.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Не пригадую такого. Де я "постійно даю посилання на російські ресурси"?:girl_impossible: Стараюсь цитувати наші ресурси завжди, або принаймі не російські, якщо можливо. А на цю статтю з назвами щойно натрапила, от тепер знаю які найактивніші :girl_yes2:Згаданих там радіостанцій і газет не слухаю та не читаю, бо ніколи ними не цікавилась і так. Комедія, чесно :girl_haha: Щодо радіо - як ось гтую то слухаю Львівську хвилю, рідше ФМ Галичина, Радіо 24, ще можу слухати Ера. З газет - давно не купую, останньо читала Експрес. Музику люблю, є великий вибір через нет, та маю свою колекцію улюблених жанрів.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2016
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    шожцеробиться?

    є в мене блог на блогспоті. Сьогодні відкриваю і замість blogspot.com пише blogspot.ru хоча адреса самого блогу як і раніше через ком, але автоматично переадресовує на ру. І це вже я раз переїхала з ЖЖ щоб не бути на російському ресурсі.
    Це у всіх таке, чи мені якось особливо пощастило?
    І що робити?
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2016
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я щось геть заплуталась. Це хіба не ресурс Google?
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2016
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я теж. Тому й питаю що ж це таке. Я точно не хочу мати блог з розширенням ру. Якщо справа тільки в тому щоб купити домен, то я можу.
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2016 ---
    ммммм пішла перевіряти настройки свого гугла, може то я дарма паніку розвела.
    Дякую за перевірку!
     
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    в мене взагалі відкриває з .fr :girl_haha:, перегляньте налаштування, надіюсь проблема саме в них.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так мені підходить )))
    переглядаю з усіх сил. Просто в мене в хаті шпійонів нема, хто ж їх змінив?
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2016 ---
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    аа, так ви для цього питання задавали ? :girl_crazy:

    Часом праметри можна поміняти несвідомо, ну але то я блондинко на таке здатна.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, клянусь головою акули
    я хоч і не блондинко, але теж на багато здатна )))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, виробників стильних та якісних сумок (на плече) для чоловіків -
    дуже хочу українських, оригінальних (особливих) - треба на подарунок
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Орман, розібрались?
    в мене пише .de
     
  19. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Цікавлять відгуки про верхній одяг українського виробника Seven Mountains (натрапила на них в інтернеті).
    як вони вживу? як носяться?
     
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська