Боюся вагітніти

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Manana, 22 Березень 2011.

  1. Manana

    Manana New Member

    Чи був у Вас страх перед вагітністю? Мається на увазі страх самого фізіологічного процесу - виношування та народження? Що допомогло перебороти страх?
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    Не було. Як тільки дізналась про вагітність - на перше місце вийшла тривога за малюка і величезне бажання,щоб все було добре. А до вагітності над таким не задумувалась, мабуть бажання мати дитинку сильніше.
     
  3. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    у мене страх дикий. але був. зараз якось спокійніше і набагато легше можу про це слухати, говорити, думати.
    я боялась усього - вагітності, вагітних, стану шкіри, волосся, нігтів, розтяжок, збільшення ваги, втрати форми грудей, фігури, ще сильніше - лікарів!!!, стимулювання, небажання лікарів дати жінці природньо родити, пологів, тріщин, швів, потім - що з тою дитиною робити, відношення до мене і моє до чоловіка, недоспаних ночей, втрату кваліфікації на роботі (свободи, часу) і так до безконечності...
    зараз... якось все само потихеньку пройшло.. що допомогло? цей форум (я безмежно вдячна дівчаткам), затримка у 2 тижні і самонавіювання вагітності (її не було, але все ж). саме ті 2 тижні я направду захотіла бути вагітною. захотіла поправитись, побути вдома з дитиною, захотіла щоб у мене була велика-велика сім*я...
    і усі вищеописані егоїстичні думки кудись пропали.
    вважаю, що у кожного свій час. я навіть у 26 того всього боялась. а зараз - тільки за!!!
     
  4. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    мені за пару місяців також 26, а так страшно... і розумію, що вже якби пора, бо і вік не юний і чоловік дуже хоче дітей. боюсь. страшенно :girl_cray:
     
  5. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    не переживайте наперед. я впевнена, що одного дня, побачивши 2 полосочки на тесті, ви забудете про всі переживання які колись у вас були.
    чесно. це зміниться за одну мить.
    а таке навіть не пишіть. це кожному своє. дехто відчуває що хоче мати дитинку у 18, а декому потрібно більше часу. не міряйте оте "пора" лінійкою. пора буде тоді, коли Бог дасть...
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: боязнь вагітності

    А Ви не бійтеся, Ви вагітнійте:girl_wink:
    То такий класний період, я вам кажу:) Почуєте перші копняки мацьопи - забудетеся про всі страхи.
    Можете ще так зробити як Делфі постом вище: написати чого конкретно боїтеся, а потім почитати трохи форум. Досвід вагітних і мам допоможе з цим справитися.
     
  7. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    Всі страхи проходять, коли побачиш ті дві полосочки:girl_in_love: і тоді з нетерпінням чекаєш того дня, коли побачиш свою мацьопу.
     
  8. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    можливо, на вас надто часто і сильно "тиснуть"? можливо, ви й самі б не проти, але про це так часто вам нагадують і говорять, що сам "характер" принципово того не приймає??
    в мене іноді так буває, коли забардзо про щось мені розказують. я підсвідомо починаю тому "сопротівлятись"... ??
     
  9. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    ой та не те слово, чоловік, мої батьки, його батьки, його сестра, всі кому не лінь. і на роботі періодично питаються "чи ми собі нічого не плануємо?". :girl_mad:
     
  10. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    люди чомусь не розуміють, що отою цікавістю до чужого життя іноді дуже недобре на нього впливають..
    кажіть їм, що плануєте купити собі нову Хонду Сонату і двоповерхову хатку в Криму. нехай завидують :) їх то буде злити і займе перше місце серед інших питань, які вони вам будуть задавати.
    а з чоловіком спокійно поговоріть, що дитинка у вас буде обов*язково, як-тільки Бог дасть...
     
  11. lovefreedom

    lovefreedom New Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    коли побачила дві полосочки, то стало дуже страшно, а тепер день за днем звикаюся з думкою і про пологи, і про материнство, і страшенно тішуся!
     
  12. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    я обов'язково буду тепер тільки так і відповідати! дуже влучна порада! :girl_claping:
     
  13. something

    something Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    я також дуже сильно боялась) і зараз боюсь) Це мій найбільший страх протягом життя. Саме родів боюсь. Нічого не можу з цим зробити) Думаю якщо я їх переживу, то в цьому житті вже нічого страшного (фізичного) для мене не буде.Буває, що вночі прокидуюсь від страху) Але останнім часом страх все частіше відступає. Дитинку планували і хотіли довго, дуже надіюсь, що все буде добре.
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: боязнь вагітності

    а Ви почитайте тему "Як нарешті стати мамою" - перестанете!
    ...і зрозумієте що є серйозніші страхи...
     
  15. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    В мене колись теж були страхи. І здебільшого через туж причину. Бо всі навколо "намікали" що вже пора і сама себе накручувала, що пора. Але боялася страшне. Ні чогось конкретно, а просто боялася змін. Бо все ж так добре і родина і робота і мені було важко саме свідомо відважитися все у своєму житті змінити. А коли ще до того всі навколо тиснуть і підштовхують, то ще більше хочеться від того втікти.
    І жодні розповіді про те яке то щастя діти не допомогають. Бо допоки сама того не переживеш і незмінишся зсередени того не зрозумієш.
    А ще я боялася що незможу завагітніти і що то не один місяц займе. Певно цей страх і додав відваги таки спробувати. І вийшло що й разу хватило:) А як "полосочки" побачила - то все зміни вже відбулися і від мене вже ніц не залежало. Хоча страхи не зникли. Пологів я всеодно боялася і за дитину боялася але головне для мене було саме відважитися на вагітність і прийняти зміни у житті.
    Зараз я 2-гий раз вагітна. І це зовсім інша вагітність. Спокійна. Всі ті страхи видаються такими смішними. Ніби і не зімною то було.
     
  16. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    я теж боюсь. але мені здається, що ми не самих родів боїмось, а того, що ми будемо безсилі змінити в той момент біль на спокій, зупинити на якийсь час це.
    наприклад, прийшла я до стоматолога, і коли боляче - він може зупинитись, зачекати, укол зробити... тобто, ми контролюємо ситуацію, можемо щось змінити..
    а як почнуться потуги, схватки одна за одною - все. поки дитинка не народиться - ми нічого призупинити не зможемо.
    хоча... страх ми відчуваємо перед невідомістю. захоплюють розповіді дівчат про пологи, яким направду вдавалось брати ситуацію під контроль.
    щоб все добре виходило - потрібно працювати. І до пологів треба працювати - читати побільше літератури, на курси походити, тут на форумі частіше про потрібне читати... і страх пройде.
    і ще важливе - лікаря правильного обрати. щоб не пхався коли не потрібно!!
    P.S. сама собі не вірю, що пишу як досвідчена рожавша жінка :)
     
  17. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    Трохи не потемі але напишу. Не треба нічого "контролювати". Саме оте бажання все контролювати може дуже сильно зашкодити. Пологи то природній процес і треба навчитися слухати свій організм. Не контролювати і не намагатись розумом той процес тримати, а віддатися інстинктам і свому тілу.
     
  18. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    я розумію, що саме Ви маєте на увазі. і цього я також страшенно боюсь. на все воля Божа і тільки так.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    А ще є багато прекрасної літератури. Почитайте - аж бігом захочеться:girl_in_love:
     
  20. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: боязнь вагітності

    можливо й так. значить потрібно знати що саме відбувається - читати, вчитись, чому болить і що болить, тоді й не буде так страшно.
    тобто, страшно буде (ми ж не у нічний клуб йдемо), але величезне значення мають знання і розуміня того, що робимо.
    я поки пишу - зрозуміла ще одне - лікарі. сама назва їх професії наганяє страху. а як читаєш, як вони "працюють" у пологових - хочеться утікти...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1