Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ооооо
    ану розкажіть всі + і -. Бо я таки завтра планую викупляти тур в Роял Палм.
    виявляється, щоз Києва. Ми добре подумали, зважили всі за і проти і вирішили таки автобусом зі Львова.
    На 11 ночей на 2дорослих+1дитина, номер студіо виходить 378Є.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    а велика різниця в ціні переїздів авіа/автобус? Бо якщо не дуже, або не принципово, то беріть авіа. Ми вже їздили в Болгарію автобусом зі Львова, то таки дуже важко, толком не заснеш, толком не поїсиш, а раптом позаурочно в туалет захочеться, ноги не витягнути (в мене дуже отікли ноги і постійно терпли). По дорозі туди пощастило зайняти 4 місця, то ще сяк так дрімали, а назад - біда... Зі Львова виїхали о 7 ранку, в Солнечний Берег приїхали о 4 ранку наступного дня.
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    от через то особисто я шукаю інше місце для відпочинку :sad: Болгарія мені дуже сподобалась, а от дорога... Перший раз як їхала, то їхали великою компанією + в нас були по всьому салону автобуса розкидані квитки і ми собі товклися як дурні, пересідали і нам було ок (нє, ми людей не зганяли, всюди були наші місця по 2).
    А от останній раз їхали дуже дурним автобусом (двохповерхавим), то це була катастрофа. Навіть мені маленькійй худенькій місця не хватало. Елітні місця були в людей на першому поверсі, там було 4 місця +столик, ясно що значно комфортніше їхалось.
    ну і ще хочу добавити, не завжди якщо доплачуєте за хороші місця, вони є дійсно хорошими. В отих двохповерхових їхати на перших 4 місцях трохи стрьомно (там свіжого повітря взагалі немає, +як вшкварить сонце днем, то взагалі катастрофа, ну я мовчу що всі гілля дерев гримають по вікну і немає гарантії що вікно не розвалиться)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Підтримую на всі 100. Завжди казала, що ше поїду в Болгарію, але не автобусом.
    Минулого року їздили на власному авто. То не до порівняння. Машиною в100 разів легше. Автобусом їхали 30! годин, а машиною, враховуючи паромну переправу і кордон з Румунєю - 16 годин. Нє, звісно найкраще літаком, але якщо не дозволяє ціна, то я би вже ніколи не погодилась на автобус..
    До речі, минулого року, як вертались, бачили 2 поломаних автобуси і туристів кругом них.. співчуваю(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    це насправді жесть. Я так, ще в свою першу поїздку попала - поламався автобус вночі в якомусь полі. ТО й надорогу ми стратили не 22 години, як було заявлено, а всі 30 і нас пересаджували в інший. Але, то все дуже швидко забулося. Я взагалі-то нормально відношуся до автобусних екскурсій, для мене дорога не буде проблемою, більше переживаю за дитину.
    о, мені сказали, що виїзд буде після 10 ранку, щоб не так рано приїхати в Болгарію.
    Взяла на 14 червня, Роял Палм, які планувалося:
    Налаштована на чудовий відпочинок, а така дрібниця, як дорога - забудеться, як тільки вийдемо з автобуса.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ну оь і ми переживали за дітей, але в мене менший то взагалі шило, що ми не розглядали варіант автобусом - просто шкода стало інших пасажирів)
    Якщо обрали вже, то настроюйтесь на позитив. Взагалі, моїм дітям Болгарія сподобалась більше за Туреччину власне через піщаний пляж і схожі продукти. В Болгарії їли все, в Туреччині трохи боялись вигляду морепродуктів, десертів і т.д.
    Тому гарного вам відпочинку)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ми їздили в Болгарію,коли малому було 3,8 р. Я взагалі дуже люблю автобусні переїзди.Мені тільки вночі важко-не можу спати,у вікно нічого не видно...А так-без проблем.Але ось кому було краще за всіх-то малому.В автобусі спав,їв,дивився у вікно, я йому пісень закачала-слухав.Ми їхали до св.Костянтина та Єлєни (біля Зол.Пісків) 22 години.Виїхали зі Львова об 11.00 приїхали в 13.00. Так малого вмовляли виходити,не хотів, просив ще хоч трошечки проїхатися...(весь в мене).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дякую, я так і налаштувалася. Давно вже не відпочивала в такому форматі. Останній раз десь років 15 тому, а далі тільки ALL, тому трохи збентежена. Повернуся в молодість:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    я теж не можу спати. Просто закриваю очі і мрію:girl_haha: Малюю собі таке якесь а-ля "карта мрій", на той період, що їду. І воно працює, вже не раз переконалася.:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    @flame, до речі ми теж ламались. В Чернівцях міняли автобус, кілька годин простирчали на чемоданах біля якогось парку, добре хоч туалети були. І магазин знайшли поруч.
    А скільки дитині? Планшет-мультки-кіно-наліпки-онлайн розмальовки-таблетки від закачування (легке седативне, трохи снодійне).
    Пити економно, щоб зайвий раз не хотілось в туалет. І на кожній технічній зупинці обов"язково виходити в туалет і ноги розім"яти.
    О! Обо"язково взяти кожному надувну подушку на шию. Я б без неї пропала. І легкі пледи, кофти, щоб прикритися, оті кондюки часом по дурному працюють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    А я що 20 хв.на годинник дивлюся, хочу щоб ніч скоріше пройшла...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Капець!!! Моя мала в Інтерсіті до Києва 5, 5 годин ледь витримала, то була поїздочка тяжка не тільки нам , але й всім в вагоні. Якби на Болгарію наважились то напевно би на дорогу назад сміливості не стало)))))
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, значить, це стандарт подорожі:girl_haha:
    майже 5років (4.11)
    то само-собою.
    гггг, зараз мама дитини то прочитає і перед автобусом мене нагодує. А може і сама хряпне пілюльку, шоб не нервуватися:haha::haha:
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    там на вулицю кожні 4 години не випускають. Сподіваюся, що трохи по-бігає, по-скаче і легше піде.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    я на такий атракціон не підписувалась...
    Хай мама не боїться, я своєму в 4 даю 0,5 таблетки і маю спокій, бо з нашими дорогами... тут і дорослого знудить. Колись їхали в село на проводи, за 60 км малого раз 5 знудило.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    це безкоштовний бонус від туроператора, щоб менше до готелю придиралися:girl_haha: Який після такої пригоди буде яка "манна" небесна.:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ми не ламались. А малий з цілого автобусу переніс поїздку найкраще. Старші діти навіть плакали вночі. Доречі,не знаю,як він зараз би (ставши старшим) переніс той переїзд...
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    Також давала таблетку авіа-море
     
  16. Supergirl

    Supergirl Member

    Залиште, будь ласка, відгук про цей готель
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Наш автобус теж колись ламався. Тоді ТА працювало з волинськими перевізниками. І то був абзац, що по водіям,що по автобусу. Після поломки чекали 6 год майже в полях на заміну. Правда приіхав супер автобус із супер водіями,який виконував перевезення на Італію. Але далі,щоб втиснутися із часом, водіі гнали майже без зупинок. То загалом десь 3 години ім так вдалрся " нагнати", спізнилися лиш на кілька годин від графіку. Благо,що тоді малого із собою не брали. Бо та атракція була напряжна і для дорослих. Тут як пощастить,але з малою дитиною на автобус я після того не підписалася би ( хоча за рік до того іздили теж автобусом і було все без пригод). Але загалом,якщо нормально переносите добові переізди автобусом, то нормально. Я люблю іздити автобусом ,мене це не напрягає.
     
  18. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Дівчата, вибачайте, що пізно відписую, не могла зайти на форум кілька днів.
    Ми відпочивали у Св Власі в Роял Палмі в липні.
    Загалом враження хороші від усього, але то ми не дуже придирчиві)))
    Їхали автобусом з Франківська, тур купували в кінці зими, то місця вибирали які хотіли. Автобусна зупинка близько до готелю. Приїхали і ще 2 год чекали на заселення. Жили на 2(3)пов, там нумерація з підвалу. Частина номерів 0 поверх виходить на двір і басейн, решта (особоливо вищі поверхи) з видом на море.
    Є 2 басейни - дит і дорослий.
    Готель в 2 лінії і до моря йти 3 хв до міського пляжу, який хоч і не глибоко в берег заходить, але місце було завжди.
    Номер мали 2-кімнатний з великою лоджією. В спальні п ліжка, шафа, тв. Кухня з кондиціонером та посуд+чайник. Мали мультю, то все ок з готуванням було.
    Кілька разів зверталися на рецепцію, бо в нас не прибирали щодня. Гуляли містом, продукти купували в меркурії (20 хв) або на ринку (30 хв пішки).
    Познайомидися з київськими туристами, то вони всі продукти везли з собою автобусом.
    Ми мали дещо, але і там ціни доступні. Овочі-фрукти значно смачніші як в нас. Щодня до пляжу припливав рибалка, в нього купували мідії свіжі, здається 4-5 левів за 2 кг.
    Там недаоеко гот Magic dreams, то значно кращий за роял, але вторік вони не охоче брали українців, бо власник рускій)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    По ціні можете зорієнтувати?. Дякую.
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дякую, мені трохи полегшало, бо начиталася в неті відгуків і мене вже трохи підтрушувало. Значить буде все добре.