Бородавки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Furore, 31 Серпень 2010.

  1. Furore

    Furore New Member

    Хтось видаляв?
    Лікарка виписала Дуофілм, начиталась інету, що він взагалі не допомагає, а коштує нічогенько.
    Може хтось видаляв операбельно? Це боляче? І куди краще звернутись?
    Взагалі, хто які способи знає, напишіть, пліз.
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    В мене було дуже багато бородавок, на кожному пальці руки, кругом нігтя... це був жах!!! Пробувала палити оцтовою кислотою, то залишився шрам. Мазала чистотілом, теж нічого не допомогло. Пройли самі!
    Єдине що раджу здати кров на папіломавірус людини.
     
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Підліткові бородавки

    у мене бородавок було небагато, але їх дуже легко позбулася. Брала звичайний зубчик часнику. Зрізала так трошки, щоб сік пустився і мастила-мастила-мастила так по кілька раз на день. Чим частіше - тим краще. За тиждень-два позникали.
     
  4. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    Подруга видаляла сину, припалювали рідким азотом на Чорновола, там є на початку косметологічна клініка. Каже, трохи пекло, але терпимо. До цього пробували чистотіл, не допоміг.
     
  5. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    мама ходила з сестрою також на Чорновола видаляли бородавки,задоволені,уже 2 роки від них ні сліду.
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    А ми видаляли Мартину в дерматолога (припалювали).

    Через два місяці поросли такі і стільки, що плакати мені хотілось більше, ніж плакав він, коли йому припалювали.

    Допомогла гомеопатія.
     
  7. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    От і ми мажемо - щось не допомагає. :girl_nea:

    :girl_impossible::girl_sad:
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Підліткові бородавки

    Я на свої купувала в аптеці "Супер-чистотіл" за 7 грн, допоміг мені, сестрі і чоловіку. Мама азотом припалювала здерту родимку, казала, що пекло, і довго треба було пильнувати, щоб інфекцію не занести.
     
  9. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    Я цього року теж дочці один раз випалювала ним,помогло,але більше б не ризикнула,бо зараз моя братова лежить в лікарні"Охмадит" в Києві зі своєю малою,то з нею в палаті є дівчина,якій цим засобом тато випалив бородавки так,що аж в лікарню попала зі страшенною алергією.
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Підліткові бородавки

    Я свого часу теж тим "Супер-чистотілом" мастила (мала багато на долоні правої руки). Маленькі і свіжі, то відразу сходили, а от на великі помагало як мертвому припарка. Під час вагітності одна відпала сама собою, а з іншою стався смішний випадок (після якого я відбілювачами не користуюсь) - купила відбілювач, а на пляшці видно корок був погано закручений і трохи концентрату розтеклось по пляшці зовні. Я не побачила і хапнула рукою. В результаті трохи злазила шкіра з пальця і що добре - злізла і та бородавка. Більше відбілювачами не користуюсь. Видаляти бородавки таким чином теж нікого не закликаю (то так на всяк випадок як би хто часом надумав). Пригадалося в школі також мала бородавку на пальці, пішла до хірурга, то він тільки знизав плечима і сказав що собі колись цигаркою припалював:girl_crazy: Я від такого""оперативного"втручання відмовилась... Тоді, здається, допомогла сира картопля, але подробиць вже не пригадаю.
     
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    А що саме? В малого на ніжці теж одна з"явилась, десь два місяці тому, а випалювати боюсь:girl_sad:
     
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    Гамали два препарати, від фірми Boiron. Thuja occidentalis і Antimonium crudum. Один з них приймався три рази на день 5 горошин, другий - 5 горошин раз за 5 днів. 15 хвилин перед прийомом і 15 після нього не можна нічого їсти-пити, горошки мають розчинитись в роті.

    Але не варто шукати ті препарати, Ярусько. Лікар-гомеопат має визначити, котрі підходять твоїй дитині - їх є декілька, і вони вибираються навіть під характер пацієнта, його поведінку, колір шкіри ітд. Так що варта зайти до гомеопата спочатку, показатись, бо бородавки також різні бувають - тверді, м'які, виступаючі і плоскі.
     
  13. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    а я свому синочку вивела всі бородавки з допомогою КОЛОМАКУ,10 днів мазала і пропали,справді вартує 55 гривень
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    В газеті ЗОЖ №15 за 2010р, стор.33 одна дописувачка ( є прізвище і адреса) написала, що в її сина на руках були бородавки, які ніяк не можна було вивести. Їй порадили натирати бородавки сирою картоплею, після чого її викидати, тобто кожний раз брати свіжу картоплину. Через деякий час бородавки зникли.


    Я Супер-чистотілом вивела бородавки в чоловіка, але з ним треба бути дуже обережно, бо можна отримати важкі опіки, бо насправді це не чистотіл, а кислота. І алергію можна отримати.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    я теж випалювала азотом. в мене до того ніколи не було бородавок а за кілька місяців до весілля - вилізла. ну, насправді я сама винна: була в мене ранка з тильної сторони долоні, а я ніяк не береглася - і занесла туди інфекцію, то бородавка вилізла одразу на велика - на розмір ранки - до 1см у діаметрі.
    трішки пекло, коли випалювали, але зовсім трішки. більше пекло після останньої процедури, коли вже вона відмирала. це мені обійшлося в 70 грн (не у Львові і не в Києві). мені теж гомеопатію виписали, але я її не п’ю (3 дні попила і забуваю постійно, то й вже не пила потім зовсім). може кому треба, то я б поділилася (називається Бородавка1 і Бородавка2, п’ється по 5шт через день)
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    Ми видалили нашу болючу бородавку в Чорнобильській поліклініці.
    Слава Богу, вже пройшло майже півроку, нічого не вилазить, бородавка не повертається. Все зажило і призабулося. Т-т-т.
    Бородавку там випалювали електрокоагуляцією (тоді як в районній нам хотіли її вирізати звичайним способом), під місцевим знеболенням. Нервовим потрясінням стало те, що в операційну мене не впустили, чого ми обоє зовсім не очікували. Моя дитина трималася мужньо під час операції, зате після - це була майже істерика.
    Десь до двох днів на тому місці випалення була страшна мокріюча чорна ямка, але потім все засохло. Зажило все повністю десь за місяць-півтора.
    Слава Богу, все вже позаду. Можу рекомендувати цю поліклініку, там направду дуже хороші лікарі.
     
  17. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    В мене теж були цілі 2 руки бородавок,ще в підлітковому віці,комплексувала страшно,а ще відвідувала музшколу(скрипка),заважало дуже.Жила в маленькому містечку де було багато чистотілу-ходила з чорними руками,на Івана Купала до схід сонця мила руки росою,купляла спеціяльний олівчик-ефекту ноль.Хтось порадив вивести найбільші,а маленькі самі відпадуть,а от чим,слухайте-сірчаною кислотою)))) Каплю розмішати з мукою і ту паляничку накласти на найбільшу-біль.....без слів.Виїла та кислота до рани глибокої,але ччерез деякий час менші самі зникли.Чому через деякий час,як потім мені пояснили,що десь на переломі 15-16років кров в організмі чи то міняється чи гормони якісь починають бушувати,тому бородавки самі і позникали.Правда це чи ні-не знаю,але факт-не має жодної відтоді.
     
  18. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    Минулого року в сина була бородавка, то вивели чистотілом. Цього року вже в мене на руці одна появилася (до того я ніколи немала бородавок), ще як вона була дуже маленькою-то я зразу зрозуміла, що то бородавка і почала виводити чистотілом. Чомусь потім шкіра навколо бородавки зачервонілася і боліла декілька днів. Аж почала напухати. А паралельно на томуж пальці почала з"являтися ще одна. В аптеці я купила календулову мазь (як заживляючу), мастила декілька разів, зняло почервоніння і зразу стухло і ще бородавка яка вже появлялася зникла також. Не знаю чи це збіг обставин чи мазь допомогла.
    Можливо комусь також допоможе.
     
  19. Mriechka

    Mriechka New Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    В мене також була така проблема, на руках до 15 штук, але вдалось вивести Ферезолом, купувала в аптеці, під замовлення. Запах дуже їдкий, потім квартира ще декілька днів ним пахла. Я мастила ним "головну", ту яка найперша, а інші зникли самі, так ніби й не було ніколи.
     
  20. Veranda

    Veranda Member

    Відповідь: Підліткові бородавки

    Хочу поділитися власним досвідом боротьби з цією гидотою. З дитинства мала багато бородавок, дуже мені дошкуляли і змушували комплексувати. На той час єдиним способом вивести було випалювання азотом. В молодості так робила моя мама-казала, що боліло несамовито і довго заживало. Я не погоджувалася на такі радикальні методи, бо дуже боюся болю. Чистотіл, чи інші народні методи не давали ніякого результату. На щастя, нам порадили купити " Резорцинову мазь"- в наших аптеках її робили на замовлення (10% і 5:wacko:. Чесно кажучи вже і не надіялася, що допоможе. Коштувала вона кілька гривень, майже не пахла. Наносити треба було товстим шаром на бородавки по кілька разів на день, головне не лінуватися. Я мазала десь до 3х тижнів і вони почали зменшуватися, потім перестала і ще через тиждень практично зовсім пропали. Мазь не пече і не викливає дискомфорту. З того часу більше бородавки не з"являлися, дуже з того тішуся. Сподіваюся комусь теж допоможе!
     
    • Подобається Подобається x 1