Бухоблік: Я сама (с)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Barsuk, 20 Березень 2012.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо ми з працівником домовились, що він з 1 липня виходить на роботу (сьогодні написав заяву на звільнення на попередньому місці праці), чи можу я подати повідомлення в податкову швидше, ніж за 1 день до прийому на роботу?
    Наприклад, за 2 тижні до прийому можна подати таке повідомлення?
    Здоровий глузд підказує, що якщо я впевнена в тому, що працівник не передумає, то можна.
     
  2. shemely

    shemely Member

    @Kroshka Enot, а навіщо наперед подавати? Чому в ост. Числа місяця не можна?
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Бо можу бути в зоні непостійного інтернету, і ноут, на якому стоїть Соната (прога, через яку подаю звітність) важкий (бо старий), я б воліла взяти з собою туди, куди я в кінці місяця поїду, інший ноут, на який Сонату встановити неможливо.
     
  4. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Робиться так - працівник пише заяву на прийом, ви пишете наказ стати до роботи такого-то числа і тоді можете подавати відомість в податкову навіть за 2 тижні згідно виданого наказу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    дівчата бухгалтери з досвідом, підкажіть мені-чайнику :) Фірма мала в минулому році збитки, за підсумками 1 кварталу був 0, в 1 півріччі маємо прибуток , чи маємо ми складати декларацію з податку на прибуток чи тільки річну і тоді платити податок... бо я читаю різні розяснення, податковий кодекс.... вже заплуталася...підкажіть, дуже прошу, дякую!
     
  6. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Якщо фірма має обороти до 20 млн без ПДВ в рік, тоді річна декларація. Якщо обороти більше 20-ти мільйонів - звітність по прибутку щоквартальна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    і я потребую поради.
    18/06 закрила в ЦНАПІ ФОП 3 група без найманих (місце реєстрації Київ), закрила рахунки. Як зняти з обліку в ДФС/ПФУ і тд. ?
    заплатити податки, а тоді здати звіт (який?). Обов'язково їхати в Київ? Каже дфс київська, що ще треба писати заяву на перевірку (ніде не знайшла такого)
     
  8. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Інструкція по закриттю ФОП Інструкція: як самостійно ліквідувати ФОП
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Не обовязково іхати в Киів, заплатити всі податки і здати звіт, на ньому написати - ліквідаційний, відправити поштою, потім ще дзвонити і уточняти чи все добре заплачено і чи закритий фоп. На перевірку не треба ніякоі заяви, вони мають самі іі зробити, але по браку часу не роблять або роблять через надцять років. Подати звіт ліквідаційний бажано протягом якогось часу після зняття фопа з реєстраціі, вроді би протягом місяця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Я знову тут.
    Виявила помилки в податковій декларації за третій кв. (ФОП, 3 група), коли подаю уточнюючу, то приходить наступна квитанція [F0103306] За звітний (податковий) період, що уточнюється, не подано «Звітний» («Звітний новий») документ (перевірено відповідно до п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України)
    ..
    що я не так роблю?
     
  11. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    А ту декларацію, що з помилкою за 3 квартал точно подали? Маєте 2 квитанцію? Що на ній пише? Згідно того, що ви написали, виходить, що або не подана декларація за 3 квартал, або цю уточнюючу ви подали швидше, ніж закінчився термін, тому вона мала б бути звітна нова @Insolence
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А ви в шапці, де заповнюються періоди, то поставили період, що уточнюється - 3 квартал?

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть сформувати вартість послуг.
    Ведення ФОП, обсяг роботи:
    5 актів в місяць
    5 вхідних актів
    2 найманих працівника
    ПДВ на окремі операції
    Близько 15 виписок.

    Скільки би то коштувало, в середньому?
    (Звернулась людина незнайома, то я трохи розгубилась. Бо обслуговую три суб'єкта, знайомих, з меншим об'ємом роботи і вартість дещо формальну озвучила, бо більше була зацікавлена набути собі досвіду :) )
     
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    І ще такий момент: з ким можна проконсультуватись щодо ведення бухгалтерії в сфері ІТ? За шоколадку.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Помоніторте оголошення, де шукають/пропонують роботу (Бо є різниця, скільки за таке беруть в Києві і в райцентрі).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Це дуже широке поняття. Наприклад, фірма по обслуговування 1С умовно теж сфера ІТ, але там все просто, звичайні послуги, і якщо франчайзі - то ще продаж програмних продуктів (є нюанси по ПДВ, деякі операції пільгуються, треба читати пр кінцеві положення кодексу).
    Є фірми, переважно крупні, які самі виробляють програмний продукт, на внутрішній ринок чи на експорт - це вже нові 2 великі різниці.
    Є такі, що просто отримують конкретні "куски" завдань, і передають їх замовнику на "закордон", не отримуючи прав на кінцевий продукт.
    Є варіант "зробив на замовлення і передав", всі права у замовника, або зробив - і тиражуєш, продаєш лише право користування 1 копією продукту (напр, комп'ютерна гра).
    Всього й не перерахуєш.
    Ще є нюанс, як організовано роботу з персоналом - всі офіційно наймані, чи є частина ФОПів, що працюють по договорах (але це не суто специфіка ІТ, так працює поки багато фірм).
    Тобто Ви маєте спочатку знати схему роботи фірми, а потім вже шукати інформацію про нюанси бухобліку (І податкового теж). В інтернеті є багато матеріалів від того ж журналу Дебет-кредит, наприклад, та інші статті.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Shapokliak, з мене шоколадка за вводний курс :). Кажіть куди висилати в ПП :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Аби Вам було корисно. Це не є якась інформація, яку віддають за винагороду :girl_bye:.
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Така ситуація. По одному ТзОВ подавала тільки річну податкову декларацію з податку на прибуток підприємства (плюс інші звіти, але податкову декларацію - тільки річну, без квартальних).
    Сьогодні дізнаюсь, що такої форми вже нема, є нова (Приват24бізнес). І в ній одразу червоним виділені звітні періоди та назва підприємства. Це недоопрацювання ел.звітності чи "Хьюстон, в нас проблеми" і потрібно дзвонити в Фіскальну службу? :)
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ви подаєте в електронному вигляді? Цього року вже здали, чи ні? Якщо вона була би "неправильної", старої форми, то система не прийняла би. Час на здачу річної декл. до 09.02.20. Не забудьте, що до цієї декл. в податкову здається ще баланс.
    Всі актуальні форми звітності є в КАБІНЕТІ платника, там же можна побачити звіти, що вже здані.