Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. Mawynja

    Mawynja New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата підкажіть, я прописана в районі, працювала і живу у Львові. Чи можу я зареєструватись в ЦЗ у Львові чи тільки по місцю прописки?
    Сильно не сваріть, якщо таке питання вже було.;)

    Надіслано від мого GT-S7390, використовуючи Tapatalk
     
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Центр зайнятості

    Можете, я так і стояла на обліку і подруга з Хмельниччини аж в Одесі зареєстрована.
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Підкажіть таке:
    якщо в декреті але мене скорочують через ліквідацію підприємства. Я стаю на біржу. Яку допомогу буду мати:
    - мінімальну
    - від суми окладу, який я не отримувала (бо в декреті) але мала записаний згідно посади
    ?
     
  4. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Не мінімальну, бо ви перебували у трудових відносинах, рахувати будуть від окладу (його там ділять на певний коефіцієнт). Буде більше як 544 грн. Зрештою є гарача лінія цз, можна зателефонувати і попитати. Єдине так розумію, що якщо щось є у цз з вакансій для вас прийнятних, то можуть пропонувати вам. Оце ще з"ясуйте.
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2014
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Телефоном одна диспетчер вчора сказала, що будуть враховувати оклад.
    А сьогодні інша - що буде мінімум.
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата, в мене є кілька питань по ЦЗ. 9 квітня я звільнилась за згодою сторін з роботи. Перед цим була в декреті до 6 років за станом здоров'я дитини.
    Чи маю я право стати у ЦЗ і чи будуть нараховувати якісь кошти?
     
  7. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Маєте таке право. Виплата буде, але мінімальна (544 грн.), оскільки страхового стажу в кількості 26 кал. тижнів за останній рік до моменту постановки на облік - нема. Не факт, що є вакансії які прийнятні саме вам, тому можуть і нічого не пропонувати з роботи (тобто не видавати скерування), але ходити-відвідувати цз, спеціаліста, семінари ... доведеться. Є тел. гарячої лінії мцз, задзвоніть і вас кокретно вашого випадку проконсультують.
     
  8. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    А можливо хтось знає, довідка про доходи має якийсь термін дії?
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості


    Зазвичай така довідка діє до кінця місяця в якому видана.
     
  10. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    дівчатка маю питання чи хтось ставав вагітний на облік в ЦЗ,до якого тижня треба встати.
    бо з старшим я ставала до 22 тижня ,незнаю чи щось помінялось чи ні.
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Центр зайнятості

    Планую стати в ЦЖ цього тижня.
    Там потрібно записуватись спершу на конкретну годину? Чи можна просто так прийти?
    Які документи з собою брати? І чи є в них неприймальні дні?
     
  12. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Центр зайнятості

    Прийдіть на 9:00 год! Я одного разу прийшла пізніше, то мене відправили...
    Спочатку Ви реєструєтесь, а далі вже по запису будете ходити.
    Документи: трудова книжка, паспорт, диплом, довідка з місця праці з зароб.платою за 6 місяців, причому останній місяць має бути не місяцем коли звільнили! Наприклад, я звільнена 31.07. то довідку мені робили з січня по червень включно. А ще обовязково має бути на довідці гербова печатка і кутовий штамп. Наче все :)
     
  13. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Центр зайнятості

    Ідентифікаційний код ще треба. Ну і на перший візит достатньо кода і паспорта - все інше можна донести потім.
     
  14. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчатка , може хтось знає скільки часу (максимально) можна бути на біржі? я стала там на облік 10 червня. І що потім ? просто ніби скорочення ?
     
  15. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Центр зайнятості

    Платять гроші до 9-ти місяців, ну але можуть відправляти на співбесіди, і якщо декілька разів відмовитись, можуть той період скоротити. Ну а після 9 місяців вже й нема сенсу стояти на біржі, бо грошей не платять, доброї роботи теж не знайдуть.
     
  16. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Центр зайнятості


    Це не зовсім так. Термін перебування на біржі і тривалість виплат залежить від статті, за якою людина звільнена. Дев"ять місяців - це якщо за угодою сторін, якщо, наприклад, по закінченню трудового договору - то довше, точно не скажу скільки, треба читати в них на сайті.
     
  17. firebi

    firebi New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата! Підскажіть хто стоїть на Біржі - гроші зараз виплачують? Бо думала ставати , але якщо не виплачують, то й голову морочити не буду. Далеко їздити, та й час тратити на курси просто так нехочется. Кажуть, що після курсів шукають їменно таку спеціалізацію, як на курсах, а меніце непідходить.Та чи взагалі можна по пройденню курсів відмовитись іти по напрямку курсів?? Дякую.
     
  18. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Так, виплачують, частинами.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Виплачують. Ділять на дві частини, якщо не помиляюся, але майже не затримують.
     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    А мені от затримують і то вже довгенько. Сама не розумію, в чому справа, попередні місяці вже дві виплати менш-більш оперативно приходили, а зараз я ще від візиту в кінці вересня грошей не отримувала. А вони ж там нараховують від візиту до візиту, тобто за вересень мали би бути вже гроші 100%. Та і за останній візит 15 жовтня вже мала би щось отримати...а нема.