Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Думаю в міру висихання землі, як решту вазонків)
     
  2. MissO

    MissO Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    А де зимували ваші фуксії? Маю три молодих рослинки, поставила поки на західному підвіконні. Я вперше придбала фуксію, раніше навіть не знала, що є така невимовна краса.:girl_impossible:

    ---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:46 ----------

    Мабуть, дуже повитягуються без світла. Ближче до весни треба буде їх постригти і на підвіконня, щоб навесні мати пухнасті кущики.
     
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Минулого року фуксії зимували в моєї мами в прохолодній кімнаті. Цього року знову буду проситися до неї.
    Suzi, а в коридорі якесь вікно є? Бо якщо зовсім без світла, то можуть і зачахнути
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Є вікно, але вони вище вікна. Тобто світло є, але прямого проміння вони не отримають.
     
  5. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Ну то трохи повитягуються, але весною пообрізаєте всі дистрофічні гілочки.

    Люблю карликові сорти: кущик маленький, а квітів дуже багато! Ось, забрала в квартиру на зимівлю: Salmon Queen, Vancouver Centennial, Borthwood

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. Відповідь: Чарівний балкончик

    Дівчатка, дякую.. наразі не можу побороти фото)))
     
  7. irchlviv

    irchlviv Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Для мене теж то актуальне питання))
    А хтось зелень зимою пробував вирощувати на підвіконнику? Так хочеться зимою вітамінчиків, але мене відмовляють, бо кажуть що не виросте, бо сонця мало..
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Я пробувала кріп, виросло таке дохле-дохле. Вікна східні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Вирішила відшукати тему. Отже, цього року вирішила сама виростити розсаду для балкону. Що порадите "чайникові"? Які квіти не вибагливі? Чи не рано ще?
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Звітую - засохли. Поливала раз в тиждень. Чи засухо їм було, чи замало світла.

    Дівчата, маю прохання. Хто зараз буде по грутівнях купувати розсаду, якби побачили азалію дешевше ніж 130 грн. - стукніть мені в пп будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мабуть, і те і інше. Я свої тримала в кімнаті, поливала, як коли але брала в ванну і заливала під душем. Зараз- буяють і старі, і нові саджанці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. M_Talya

    M_Talya Active Member

    дівчата хто може поділитись щепками фуксій і королівських пеларгоній, за помірну ціну?
     
  13. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    В мене дві ампельні, які стояли на північному вікні - засохли, а та, що стояла на південному - гарно росте. Мабуть їм треба більше світла
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    І я відзвітую, за зиму моя бакопа не засохла і не змерзла , бо висіла в світлому коридорі але він не опалювасся, поливала як згадала, бувало і раз на 2 тижні. А зараз почала буяти, весна ж... І плющ теж перезимував. Хочу купити фуксію, цікаво яка ціна буде...
     
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Я цікавилась цінами на сортові, хотіла собі ще 2--3сорти купити, то черенок коштує 20 грн і більше + доставка.
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    я поки не маю ніякої, але якусь хочу прикупити, глянула вконтакті там одна продає , то просить за 1 гілочку 40 грн.
    Минулої осені тут на ДП продавала форумлянка(може це і ви ,бо вже добре не памятаю хто) 2 вазоночки за 15 грн. Одна така гарна біла була :girl_in_dreams:, але їх купили.. ех..
     
  17. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Так, то була я :) Не було місця для зимівлі
    Нагадайте мені, я завтра вам скину посилання, де бачила фуксії. Якщо хочете ;)
     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я на початку місяця посадила аліссум білий і гвоздики. Аліссум пахне класно, а гвоздики такого типу мають бути цвітуть ціле літо, осінь аж до морозів. Догляд простий - поливати, обривати сухі квіти.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    У нас засклений балкон, сонце лиш до обіду, чи можна в таких умовах якось його озеленити і чим? Так хочеться квітів...
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Хто може підказати на яку з гуртовень зараз кращє їхати щоб дешевше прикупити ящічки, розсаду, і т.д.? Екофлора як по цінах?