Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Якщо це петунія - розкажіть потім як вдалось виростити. Мені три спроби не вдались.
    Насіння вербени такі тоненькі палички.
     
  2. Zhaba

    Zhaba Member

    Безрамне скління.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Katalpa

    Katalpa Active Member

    @Suzi, дякую. Я так не хотіла цього року петуній. Вирішила вербенами засадити всі контейнери. ))) От і маю. Ще невідомо чи зацвітуть і чи не одного кольору.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    А чому петуній не хотіли? @Katalpa
     
  5. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Та, якось трохи надоїло весь час квіточки зривати, вони потім липкі стають. Я підживлювала торік Плантоном S то кращі були але ампельна пеларгонія краще виглядала. В мене балкон південно-західний. Насадила пеларгоній і вербену хотіла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    у мене вербена одна з трьох засохла, не розумію причини. а решта бутончики підсушила, може перелила?
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дівчата , то самому петуніі не реально виростити? Тільки купувати вирощені? І ще питання , а клематиси хтось має в квартирі?
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Мені не вийшло жодного разу, а от у ФБ читаю знайома виростила, але в теплиці, на городі - там тепло і волого.
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Вони в мене зійшли , вже по 5 см. Розсадила . Квітів не чекати ? @Suzi
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Якщо зійшли - я думаю, все вдасться! Розкажи як вдалось - під плівку чи ні?
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Ніякої плівки , просто посадила точніше посипала . Зійшло густо . Уяви не мала як то розсаджувати . Поливала , воно собі росло на вікні . Потім як вже добре виросло то сильніше полила , земля стала м'яка і я по трохи ложкою іх переносила в інший горщик і роз'єднувала . Звісно вибрала найбільші і найсильніші . @Suzi
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Мене оцей етап сильно цікавить )))
    Зверху землею присипала? Поливала з лієчки з пульвелізатора пшикала? За скільки днів зійшло? Яка температура на вікні? Сонце весь день?
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    Горщик такий довгий , дала керамзіт на дно ( дренаж) потім звичайну добру землю вимішала з магазинною пів на пів. Висипала в горщик , добре полила , і посіяла насіння . Зверху покрила шаром землі десь 1,5 см . Перші два дні не поливала , воно встоялось , і тоді тоненькою цівкою поливала краями і середину , вода розтікалася добре по всьому . Вікно західне . Звичайна кімнатна температура . Не знала чи буде якийсь результат але вийшло ) . Також зійшов гранат і лимон апельсин але там земля для цитрусових .
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата ,питання не про рослинки:girl_smile: Хтось має на балконі таку сушку для одягу,що під стелю кріпиться? От думаю як то краще робити- так як було(речі з балкону вниз звішувати),чи купити ту сушку?
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Дівчата, а що можна посадити в горщики за вікно щоб цвіло гарно і не треба було квіти щоразу обривати? для мене то такий напряг, а як не обриваю, то цвіт не такий гарний...
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Пеларгонії ампельні, вербена ампельна
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    перше що спадає на думку то чорнобривці, це єдині квіти з яких я не обриваю цвіту.
     
  18. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Мені майже вдалося з третього чи четвертого разу. Думаю, що вся причина в насінні, бо цього року вперше висіювала власноруч зібране насіння. Насіння збирала з петуній, розсаду яких минулого року купляла й вирощувала на балконі (було кілька великих, гарних квіточок, які дали насіння). На шар грунту постелила шматок туалетного паперу:girl_haha: (щоб хоч якось бачити куди падає крихітне насіння), густо посипала насінням і накрила шаром грунту. Висіювала в березні (якраз в ті теплі березневі дні) одразу в балконний ящик, добре полила і накрила плівкою. Тепличику не знімала до того часу, поки насіння не проросло. А проросло воно аж через 1,5 місяці. :girl_sad: Думаю, що так довго сходило насіння тому, що ящик весь цей час стояв на балконі, балкон засклений, але були і заморозки, і низька температура. Зараз вже травень, то моя петунія зовсім крихітна - найменші рослинки не мають і сантиметра, найбільші десь 1-1,5 сантиметри. Тому й кажу, що майже вдалося, бо хто зна чи дочекаюсь цього літа квіточок.:girl_in_dreams: Зробила висновок, що висівати потрібно ще взимку і тримати ящички/горщички на теплому підвіконнику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Мені зійшло через тиждень . @Alstroemeria
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    З насіння вирощувати хочеться, бо є набагато більше сортів - і махрові, і кольори гарні різні. Але трохи напряжно.
    Я почитала знову, то пишуть в інструкції до деякого насіння петуній, що не треба присипати землею і не заливати водою, давати землі просохнути і тоді поливати.
    Можливо, наступного року ще спробую.