Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я теж про "замерзла" подумала.
     
  2. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    ой не знаю( А як не "відійде" то що з нею зробити? Позрізати ті суцвіття, що зів"яли? Але тоді лишаться одні штурпаки з листкамиі то тих листків мало, і не є вони такі пружні, як мають бути...
     
  3. Ziben

    Ziben :)

    в мене така сама ситуація, придбала гортензію в сільпо, вона зів"яла вже наступного дня. Перевозила її в машині і на вулиці було не менше +5, не думаю що вона могла змерзнути:girl_cray:. Буду обрізати цвіт і чекати, може відновиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    В мене така ж ситуація. Подарували перед 8 березня, тоді взагалі на вулиці було + 10, якщо не більше. Ну і вона постояла в кафешці, а потім в машині приїхала додому, де б вона встигнула змерзнути, навіть не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Siania

    Siania Love Life

    А в мене так фіалка зівяла на другий день. Така гарна була, а тут так різко листя почали зсихатися. Мені здається їх чимось в магазинах обробляють. Ну як так може бути щоб за 1 день(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Дівчата, маю вкорінені черенки пеларгоній на продаж.
    Є кілька сортових: Richard Hodgson, Red Pandora, Bronze Butterfly, Flic Flac Violet.
    Висилаю будь-яким перевізником, оплата на картку. Звертайтесь в особистих повідомленнях.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Katalpa

    Katalpa Active Member

    Передивилась котрі вже вкорінились, виявила, що Бронзе Батерфляй ще не показала корені, деякі плющолисті теж. Не знаю як видалити фотки з повідомлення.
     
  8. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А я планую цієї весни зроити квітковий бум)))маю балкон і терасу (південно-східний бік) і ще один балкон північний...і от не знаю,що би прижилось на тій північній стороні?
    І ще....маю дууууже багато кімнатних вазонів,як думаєте,зможуть вони після всього свого квартирного життя провести літо на балконах?(юка,монстера,заміокулькас,фікуси,драцена,величезна алое,шефлера,товстянки,щучий хвіст?)
     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Ulianusia, в мене юкка, драцена і алоє все літо живуть на терасі, а товстянка на свіжому повітрі видає такі гарні великі листки, любо глянути ( південно-східна сторона)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Планую цього року вирощувати зелень на балконі-салат, крпі/петрушку, шпинат, цибульку. Але я в тому повний нуль, тому трохи хвилююсь. Коли то краще починати?Поділіться трохи своїм досвідом, то тут бачу здебільшого про квіти пишуть, чи вирощує хтось зелень?З чого починати, такого невередливого?Поділіться лайфхаками. (маю два балкони, північ і південь)
     
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    я в контейнерах вирощую зелену цибулю цілу зиму-весну, саджу сіянку (дрібна така), до половини запихаю в грунт
    Літом в мене в тих контейнерах квіти, та й цибуля тоді дешева, лінь бавитись
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ви зараз ще ті контейнери в квартирі тримаєте чи вже на зовні, на балконі? За якої температури можна її на балкон (відкритий) виставляти?
     
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    тримаю в квартирі
    Всі вазони я виставляю на балкон кінець квітня-початок травня, коли нема ризику нічних заморозків
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. olichkasp

    olichkasp Member

    Я теж планую щось вирощувати, ще не придумала що:girl_in_dreams: Того року я виносила на балкон вазони свої, думаю цього року теж винесу, але хотілось щось би вирощувати, типу петрушки, кропу, чогось такого, але не знаю точно як що робити, бо зимою посіяла, але вони вирішила зійти і далі не рости нажаль:girl_sad: В мене 2 балкони. південь, де постійно сонце і північ, де постійно тінь.
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    напевно загусто посіяли, +петрушка дуже помаленьку росте. Також може бути що замало вологи і сонця.
     
  16. olichkasp

    olichkasp Member

    Я врахую дані зауваження, дякую:girl_curtsey:
     
  17. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    хто був недавно в Чишках на плантполі? які там зараз є квіти і які ціни?
    цікавлять пеларгонії, фукції і ще щось цікаве
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    дівчата, хтось садив квіти в суміш землі з гідрогелем? То його вже набухший мішати?
    Маю спеку шалену на балконі, може так квіточкам буде легше хоч трохи пережити сонце
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Приймаються будь-які поради, бо вже 2 роки нічого не можу вигадати.
    Треба закріпити ящик з квітами за вікном. Чи може на кондиціонер? Як? Чи так не можна?
    Ну і полив через москітну сітку- вигадувати якісь трубочки чи лити якось через сітку?
    Фото підвіконня додаю [​IMG]
    [​IMG]
    Квіточки вже посаджені, треба щось таки вирішити: )

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Тут колись форумлянка показувала, до підвіконня прикручені кути, щоб притримувати вазони. Але полив через сітку я собі щось слабо уявляю. Я собі тому не на всі вікна ставила сітки, до речі )) 2 вікна маю з сітками, щоб постійно відчинені були, а два для квітів - раз на день відкрила, полила, провітрила і закрила.