Чарівний балкончик

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем MyNameIsDezy, 29 Травень 2011.

  1. nataliya

    nataliya nti

    Відповідь: Чарівний балкончик

    яка краса.
     
  2. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Останнє редагування: 14 Червень 2011
  3. nataliya

    nataliya nti

    Відповідь: Чарівний балкончик

    ще ось такі балкончики
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  4. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    А ви опустіть їх нище у воду, зазвичай корінці відростають не в кінці стебла, а вище біля листочків і бокових відростків.
     
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    І я так вчора зробила, за Вашою рекомендацією.
    Посадила вчора 4 різних кольори сурфінії і два бальзаміну
    такі:
    [​IMG][​IMG]
    Маю ще розсади, які сіяла сама, але з того всього зійшло тільки чотири сорти, зараз не можу сказати, які точно. Цікаво чи ще з них щось буде, бо сіяла пізно і якісь вони зовсім маленькі.
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Сьогодні докупила ще два, бо прочитала, що він має рости у вузькому горщику, а я посадила у довгий.
    [​IMG]
     
  7. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Дякую))) Буду пробувати. Поки що мені вдалося вкоренити тільки у землі.

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:52 ----------

    Дуже гарні квіти! Тільки виберіть для них правильне місце, бо бальзамін не любить прямого сонячного проміння. Це рослинка, що любить тінь.

    Я теж дещо прикупила і квіти, і підставки. Постараюсь як найшвидше показати)))

    А поки що покажу, як виглядає мій балкончик із вулиці... Шкода, що петунії у ящиках ще маленькі і їх не видно з вулиці, але по трошки ми ростемо, особливо на очах росте лобелія.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Дякую!
    Це все знаю, але не маю вибору, бо балкон один і той з південної сторони, буду рясно поливати, бо він любить це і надіятися, що все з ним буде ок.
     
  9. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Обіцяне фото красунчиків вирощених з насіння
    [​IMG]
     
  10. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Краса неземна!!!! А головне, що вирощене з такої малюсенької насінинки!!

    Моя лобелія з насіння теж по торошки підростає, деякі пагони вже хочуть цвісти - моїй радості немає меж))) Вчора цілий день захищала забалконні ящики від дощу, але придумала не погану , а головне, дуже просту конструкцію.

    А я у суботу прикупила помаранчеву каліброшку - давно мріяла про цей різновид петунії.. Зараз на роботы приїду кину фото, бо вже запізнююсь(((
     
  11. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Це мій один із балконів,правда тільки з одного боку.Знизу виглядає, ще краще.
    [​IMG]
    У мене ще перед будинком висять такі 3 вазони.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    SEPTIMA, дякую Вам за чудові фото! В першу чергу хочу відмітити, що у Вас прерасний будинок! Надзвичайно гарна ковка на дашках. Квіти теж дуже гарні. Поєднання пеларгонії з бакопою взагалі безпрограшний варіант. А у Вас пеларгонія ще й такого надзвичайного кольору. Я теж не втрималася і купила яскраво рожеву пеларгонію і композиція у мене теж з бакопою, правда я ще до них хедеру підсадила;

    [​IMG]

    ---------- Додано в 20:17 ---------- Попередній допис був написаний в 20:11 ----------

    Ще не можу не поділитьсь з вами моєю радістю - починає цвісти пеларгонія Бланка, яка вже місяць сиділа і ростила лопухи. Я вжк думала, що ніколи не зацвіте(( А вона одночасно штук тринадцять цвітоносів викинула!!!!

    [​IMG]

    Вона теж у композиції з хедерою і алісумом.

    Ще дуже тішить біла міні хризантема - цвіте вже місяць без жодної зів"ялої квітки:

    [​IMG]

    Бакопу страшенно люблю, але зараз в дощі вона у мене погано цвіте(((
     
  13. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: Чарівний балкончик

    DEZY дякую за теплі слова, але це все я не сама робила, а людина, яка на цьому розуміється.Ми з нею співпрацюємо уже не перший рік, а я тільки намагаюся доглядати.Мені найбільше подобається те, що все посаджено з розумом і думкою про майбутнє. Пеларгонії, які звисають до осені розростаються, аж до самого низу і бакопа також.І виглядає, як цілковитий палас із квітів.
    А у Вас є чому повчитися і запозичити для себе.
     
  14. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    У мене можна запозичити хіба великий ентузіазм у цій справі))) Я тільки цього року почала вирощувати квіти і всі знання шукаю у Інтернеті.

    Я помітила, що Ваші композиції містять два вида пеларгоній - ампельну і зональну. Розумно зроблено, бо квіти схожі за виглядом, що не створює хаос, а ростуть так, що горщик повністю заповнений. Цю ідею я би рекомендувала тим, хто хоче мати квітучий балкон з пишним килимом квітів, але не докладати за його доглядом великих зусиль - пеларгонії навіть поливати не кожен день потрібно, вони не люблять перелив і земля повинна у горщиках між поливами просихати. Крім того, це досить економний варіант - пеларгонії значно легше зимують ніж ті ж сурфінії, які потребують особливих умов. І на наступний рік з одного куща пеларгоній можна отримати декілька нових кущиків і не витрачатись на купівлю рослин весною.

    ---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    Хочу запропонувати вам гарну статтю про пеларгонії:

    http://after40.ru/как-ухаживать-за-геранью/

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Покажу свої квіточки
    [​IMG]
    [​IMG]
    Вербена
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Я б ще показала,але і так багато фоток заклала,боюсь щоб не сварили...
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2011
  16. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Я не залишаю квіти на зиму.Все викидає, разом із землею, а навесні знову везу до своєї "квітникарки" і вона насаджує мені щось нове.
    Пробувала залишати на зиму, але вони втрачають свій вигляд.
     
  17. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Gala, у Вас дуже гарні і доглянуті квіти! Особливо мене вразив стан бакопи - я ніяк не можу добитись такого ярсного цвітіння((( Фуксія теж капризна квітка, а у Вас вона просто розкішна. Видно, що Ви ставитесь до них з любов"ю)) Поділіться будь-ласка досвідом, які добрива Ви використовуєте. Можливо маєте якісь секрети? Сижу із записничком)))

    ---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    SEPTIMA, Вам з одного боку легше, а з іншого я так люблю копатися в горщиках, сіяти насіння, вибирати розсаду, створювати композиції, що ніколи нікому би це задоволення не віддала)))) ,хоча багато працюю і часу завжди бракує)))) Часом навіть думаю, що змініла би свою нервову роботу головного бухгалтера на посаду квітникаря)))
     
  18. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Дякую,але я теж новачок.Добрива купляю у знайомих продавців квітів Зараз сфоткаю їх і покажу.А фуксію купувала одну з дрібними квіточками,видно що цвіте на фото ,а іншу з більшими квітами,вона була дуже гарна,але швидко відцвіла і тепер не має жодної квіточки,можливо не любить сильного сонця,не знаю...і ще помітила на ній якусь гусінь...буду чимось сьогодні бризкати...Теж на фото тому з іншого боку видно.
    На рахунок бакопи взагалі секретів немаю,просто рясно поливаю і обризкую і час від часу підживляю.
    Ось таку підживку використовую,кажуть сама краща для квітучих рослинок
    [​IMG]
    І ще хочу показати яка в мене перша лілія розцвіла:girl_in_love:
    [​IMG]
     
  19. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Дякую за відповідь. Я теж користуюсь цими добривами, тільки для сурфіній використовую спеціальні, а ті що ви показали даю пеларгоніям.

    [​IMG]
     
  20. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Чарівний балкончик

    Ось, як підросли мої помідорчики. Вибачте за якість, фотки роблю телефоном.

    [​IMG]