Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я вже давніше перечитувала про систему, і найбільше мені подобається прагнення жінок все поскладати мудро і структуровано. Аби все було продумано до дрібниць, тоді і легше прибирати...
    Пора на практиці спробувати основні правила флай-леді ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я теж колись дуже зацікавилася цією системою:) ,якщо чесно, мене вона дуже організовувала, не знаю чому, але вдома були чистота і порядок, а потім закінула і дуже важко підтримувати таку чистоту, яка б мене задовільняла:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я теж колись пробувала, але терпцю не вистарчило. А зараз як подумаю про прибирання, аж голова болить. Мої два пилозбірники розкидають в два рази швидше ніж я встигаю по хаті пересуватися :).
    А може то і справді знову почати...
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    я думаю, що ця система організовує якось, тобто виконуєш якусь роботу, як домашнє завдання на сьогодні, якщо виконаєш - молодець, а якщо ні- то мені самій не по собі:ninja:

    Можемо тут, щось подібне для себе організувати, може так легше буде працювати і веселіше, коли знаєш, що ти не один у тій рутині домашній:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    В чому полягає та флай леді?
    Я така господиня, що в мене вічно щось недороблено: як прибрано, то їсти нема що, а як наварено, то не попрано, якесь замкнуте коло, коли в мене вже буде все як має бути? Де про то можна почитати? дайте лінк!
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    www.flylady.ru
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Мої пилозбірники (діти + чоловік) і є основними стимулами до використання системи.:) За вечір нема жодної речі яка би на свому міці була, по цілій хаті! Останній раз я протрималась десь 2 тижні, але результати були помітні. Дуже бракувало підтримки, якось самих листів нагадувань було малувато. Організовуємось? - Ще продумати треба як! Відверто зізнаюсь, що я абсолютно не спец в тій флайледі
    P.S. А правила форуму ми не порушимо?:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я маю свою систему. Для мене вона нічим не гірша цієї "леді", а багато в чому ще й перекликається з нею. Я прийшла до неї сама після того як стала працювати на трьох роботах, загреблась по вуха,і , маючи тільки одну неділю вихідним, я всю її і ще й частину ночі гробила на прибирання-глажку-готування і тд.
    По перше я зібрала сімейну раду і офіційно, з папірякою в руках, поділила обов"язки і не лінувалась нагадувати про них ( це суперечить флай леді)
    2. почала складати меню на тиждень із переліком закупок і готувала відразу на весь день, ніяких там ввечері: "мамчик, я не хочу плову, а зроби-но дерунчиків" не могло бути. Залізним голосом - деруни у нас в четвер! Мама теж людина і у неї є право на відпочинок!
    3. Обов"язково щодня 15 хвилин на зовнішній марафет квартири і одна обов"язкова справа (помити плитку в ванні, прибрати на лоджії, поскладати у шафі, попрасувати тощо), але тільки щось одне, щоб не було шкода себе, бідненької, припаханої до хазяйства.:umbrage::)
    Як виявилось, геть по флай леді:clapping:
    4. Вся домашня робота під музику. Гучну, веселу, так щоб можна було потанцювати з пилососом чи поспівати, миючи дзеркало. :)
    5. Робила список невідкладних справ, але своєрідний: почистити доріжку, розморозити холодильник, зробити масочку, потеревенити з кумою, перетерти кухонні шафки і прийняти ванну із морською сіллю:). І список, і робота сприймається легше. це як бонус
    6. Якщо стомлювалась, погано почувалась чи мала якісь неприємності - ніколи не змушувала себе робити те що заплановано. Переглядала список і розбивала все на інші дні. В принципі, цим не зловживала (здається)
    7. Багато дає планування гардеробу на тиждень із врахуванням ймовірності якоїсь позапланової вечірки чи зустрічі, чи виступу доньки і т д. Щоб виключити ситуацію типу "де моя голуба сорочка? А, в пранні!"
    8. для мам школяриків, незалежно від віку: перегляд розкладу на наступний тиждень і доскіплива розмова про "що треба зробити", бо в останній день виявляється, що назавтра реферат(малюнок, твір, тест і ще казали принести тканину,картон, глину і ще щось, чого на даний момент вдома нема.
    Ну якось так. Загалом дуже діяло, ніякої супернавали роботи на вихідні, нема думки:щоб то сьогодні зготувати і чи є для цього продукти і т д.
    все полетіло шкереберть разом із токсикозом, а потім із Сонею...
     
    • Подобається Подобається x 34
  10. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я так зрозуміла що після допису Софії-Соні про її власну систему порядку в хаті, всі успішно забили на флайледі?:xaxa:
    Закриваємо тему?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Дівчата, моя система накрилася мокрим рядном. (точніше використаними памперсами) Так що із задоволенням почитаю про флай леді, пишіть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Так Ви і діяли по системі флайледі:) Я теж не геть усе знаю про неї, часом зайду на сайт, перечитаю завдання на день та на місяць і якось воно вже в голові крутиться весь час, що треба зробити :ninja:

    А ось їхнє правило, що вдома потрібно постійно ходити у взутті зі шнурівкою якось мені ну ніяк не підходить, можливо поки що, поки працюю, а як би сиділа дома - хто зна, може й сподомалось мені таке :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    А чому саме у взуттi з шнурівкою пишуть?
     
  14. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Тому що сприяє самоорганізації - виглядає акуратніше, важче скинути, аніж домашні капці, та й допомагає виробити навики щоденного обов'язку а собою:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Щоб було непросто роззутися і залізти на диван:umbrage::)
    Скажу чесно - вся система із вказівками до дрібниць мене просто дратує. А окремі елементи, принципи дуже файні:y::y::y:. Точно не змогла б жити за флай леді у он-лайні, занадто вже я
    свободолюбива :xaxa::xaxa::xaxa:, щоб мною керувало 15 розсилок-нагадувань в день. Але то ІМХО.
    І ще -" протягом 15 хв збираємо і викидаємо непотріб у квартирі" -
    та мене розізлити, то я за 15 хв усю свою трикімнатну квартиру викину...:xaxa::xaxa::xaxa: "Вы готовы летать с новой привычкой размусориваться по 15 минут каждый день?" - готова! Тільки на чому? На мітлі?
    "Продолжаем наводить порядок в домашнем офисе. Сегодня займемся правой стороной рабочего стола: разложите бумаги и выбросите хлам! Быстро-быстро-быстро!" ви так зможете? прибрати одну половину стола, а іншу на завтра? Я точно ні.
    Повірте, я не критикую, хто я в принципі така? Просто мені здається набагато легше виробити СВОЮ систему на основі основоположень флай леді чи своїх власних - як хто хоче.
     
    • Подобається Подобається x 19
  16. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    От, бачите - значить Ви все-таки (попри всі наговорювання на себе) дуже організована.:)
    А я, наприклад, за 5 років декрету, зовсім розлінилася,тому нагадування мені допомагають.
    Звичайно, не відношусь до них фанатично, часом навіть злюся (тоді вимикаю ноутбук - що вже само по собі не зле :))
    Цікаво є ще такі на форумі як я?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Ну що, літаємо?
    Я вчора навіть раковину видраяла :) тільки я без капців, просто не переношу хатнього взуття :confused:
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Я продовжую перечитувати спілкування професійних флаюшок - цікаві розповіді про те як у щоденну рутину включають догляд за собою.
    Загалом схема така - прокинутися перед тим як вдома почнеться масове прокидання дітей, чоловіка і інших родичів, і цей час приділити для себе - душ, маска, креми, дехто п'є вранці оздоровлюючі напої.
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Тепер маю свій принцип: з того часу як переїхали в окреме помешкання я не піду спати поки посуд і раковина не будуть помиті. Як подобається зранку заходити на кухню:))!
    Рештою прибирання не дуже переймаюся. Раз на тиждень приходить жіночка і миє-миє-миє....
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

    Эх, где мне, лентяйке, такую флаюшку найти? Чтоб вставала раньше меня, готовила-убирала, да ещё и выглядела красивой и довольной что она всё успела...
     
    • Подобається Подобається x 7