Чи є прихильниці Флай леді на ДП?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Irus'ka, 16 Лютий 2009.

  1. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Незмінні завдання дня (Daily Focus)
    понеділок - Home Blessing Hour
    - почисти порохотягом видимі поверхні
    - викинути старі журнали, реклами з пошти і всілякі непотрібні папірці, які валяються по хаті
    - протерти дзеркала і двері
    - витерти порохи
    - викинути сміття з усіх відер для сміття в домі
    - змінити постіль
    віторок - планування і розваги Plan and Play
    середа - виконання справ, які постійно відкладаються Anti-procrastination Day, а також прибирання
    холодильника (без фанатизму: викинути старе і всілякі оштипки, протерти (не намивати) полички)
    четвер - зовнішня діяльність - пошта, рахунки, лікар, закупи Errand Day
    п'ятниця - поприбирати сумочку і машину, а також день побачень )))
    субота - сімейний день
    неділя - день духовного перезавантаження

    Щоденні рутини

    • Ранкові:
      • Одягнутися включно із взуттям на шнурівках, привести в порядок обличчя і волосся, почистити зуби
      • застелити ліжко
      • протерти унітаз
      • розвантажити посудомийну машину
      • поставити прання
      • перевірити календар
      • перевірити Контрольний Журнал
    • Що на вечерю?
    • пити воду
    • викидання сміття 15 хв
    • 15хв - тренування
    • Вечірні:
      • Приготувати одяг на завтра
      • перевірити календар
      • покласти речі необхідні на завтра на виділене місце
      • Де ваші ключі?
      • прибирання гарячої точки - 2 хв
      • помити кухонну мийку
      • вмитися, почистити зуби
      • лягти спати в нормальний час


    ---------------------------------------
    Дівчата вже в деяких постах в темі переїзд згадували про систему Флай леді. От і стало мені цікаво чи є флай леді на Посиденьках? Чи є ця система дієвою для Вас? Чи вдається дотримуватись завдань на день?
    Відповім від себе: про систему дізналась давно,деякий час навіть активно впроваджувала в дію, але з часом "забила" на завдання і пустила все на самохід. Порядок вдома дуже люблю, але часом бракує наполегливості та організації, хоча на ДП провисаю із завидною регулярністю:xaxa:
    То може ДП допоможуть мені організуватись і до порядків в хаті? - Звичайно, якщо це не поза правилами шанованого Львівського Жіночого Форуму- Дівочих Посиденьок!:)
     
    Останнє редагування модератором: 27 Липень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ой, повеселили мене
    Не розчаровуйтесь. По перше, списки, блокноти та стікери то може і не ваше. Так, зараз модно вести красиві щоденники) Але багато кому цього не треба)
    По друге, велика частина моїх списків залишається лише в списках) два Зайці часто коригують мої справи. Головне - навчитися відпускати те, що не зробила, але запланувала. В такому випадку я дивлюсь на те, що не виконала. Якщо є щось важливе, то переношу далі. Не важливе - небо не впаде. Знаю, що переносити не за правилами Флайледі. Але якщо справа термінова, то можга і перенести) Наприклад, вимити двері чи диван в сотий раз за місяць)


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    я чесно кажучи не прихильник якогось планування на папері, хіба меню і продукти на якісь важливі події. а так все в голові. головне чітко собі скласти кілька завдань на день,які я можу виконати. ну і стараюся візуально тримати все в чистоті,що б ніде нічого зайвого не лежало і чистота в кухні . то мої вечірні рутини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Прочитала пораду, як мотивувати себе до прибирання: треба уявити, що через 30 хв (15/60/кому скільки підходить) хтось має прийти в гості
    Щойно випробувала, бо поки хворію, місцями утворився бардачок, але якось ліньки було за то взятись. Уявила, що маю годину до гостей, пропилососила, помила підлогу на кухні і в передпокої, склала гори шапок і шаликів, доцік їх міняє триста разів на день, запустила пральку, витерла порохи у вітальні, попрасувала скатертину, яка вже більше тижня лежить після прання
    Вклалась в 40 хв, зробила собі чаю з малиною, і продовжую хворіти в чистій хаті)) Може комусь пригодиться
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    я так ввечері роблю: коли малявка засинає, ставлю на кухні чайник і поки він закипить маю час на експрес-прибирання кухні. це орієнтовно виходить 10-15 хв, залежно стільки води у чайнику і який вогонь. за цей час спокійно встигається помити посуд, прибрати біль-менш всі поверхні і позамітати. інколи ще й помити підлогу. зауважу що в мене кухня маленька, тому можна трохи стигнути.
    в цього способу тільки один недолік - плиту мити треба перед тим як ставити чайник;)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Щось тихо в темі. А я (з нового року) вирішила вернутись до флай леді. Бо після народження молодшенької ще не втягнулась.


    Завдання на сьогодні було почистити крани в кухні, то я під гарячу руку ще й у ванній кімнаті почистила.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Приєднуюсь. Розслабилась за свята)

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я минулого тижня "повернулася", але минулий тиждень був для зони "Вхід, коридор, їдальня", а в мене ні ґанку, ні їдальні - розслабилася. Мчуся мити крани.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Всім корисно іноді позбуватись старих футболок, колготок, шарфів та іншого. А ви знали що можна їх не тільки викидати чи тички підв"язувати на городах? Виявляється, з них доволі просто в"яжуться коврики :girl_smile: Можна на дачі наприклад використати, та й взагалі то оригінальна ідея. Там взагалі багато лайфхаків можна побачити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    І я вже приєднуюся))) щось занадто великий перерив зробила з тими святами)))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І я в темі :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MissO

    MissO Well-Known Member

    І я хочу бути знову в темі, бо то жесть, що в хаті робиться. Тільки от з вечірніми ритуалами в мене зараз ніяк, бо доня ввечері вимагає саме від мами посиленої уваги))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дівчата, може комусь буде цікаво) марафон для позбавлення мотлоху за книгою Кондо)
    Я хотіла, але зовсім не маю бажання зараз вигребати запаси речей. Тому дивлюсь і млтаю на вус, щоб при змінні гардеробу на літній все перебрати)
    Instagram post by Iva Zavalna • Feb 14, 2017 at 6:53am UTC

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Давайте завдання, може і я за рухаюсь), гуртом і батька легше бити).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ну я нині протерла "лице" кухонних шафок і холодильника+ зробила в нім ревізую, ну і як все--сантехніку намагаюсь вимити в пт.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і я спробую знову веpнутися до флаяння. хата того дуже хоче)) а я не дуже, але мус.
    з понеділка я з вами.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а я собі частенько підчитую завдання, хоча і рідко їх виконую... ))
    але за мною довго ходило завдання - прирати місце з косметикою, і от на тижні нарешті перебрала поличку в шафі, де в мене косметика, парфуми і прикраси.
    А ще вирішила собі, що буду старатися робити шось в тій зоні, яка по флай актуальна, але не обовязково саме те завдання, а те що мені треба. Так от вчора залізла під вану - в мене там вже дракон поселився - повимивала трохи, стало мені легше (бо теж давно собі думала що то треба).
    В понеділк НВН не роблю, хіба що стараюся двері і дзеркала повитирати, а от в пятницю мию підлоги і витираю всі порохи, все таки я звикла щоб на неділю було чисто.

    А взагалі як би то не звучало, але щойно скінчилися різдвяні свята, а вже за 2 міс. Паска!!! Так що я собі прикидаю по трохи що хотіла би встигнути, і такі речі як перебрати якісь тумби-полички хочу робити по трохи вже. Мені цього року дуже сподобалося Різдво в плані прибирання - ген. прибирання в мене не було, але багато що всеодно зробила, хоч і планку дуже високу не ставила, бо мала поміж свята держ.іспити і диплом, але всерівно багато зробилося так, що й сама не дуже помітила коли і без сильних напрягів. Тому хочу якось так само влаштувати собі і Великдень.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    От і я вирішила частково повернутися до флай-леді, щоб не мати авралів перед святами. Буду почитувати і частково виконувати. Маю велике бажання повикидати чи віддати непотрібні речі, або такі, що вийшли з вжитку. Бо бачу, що є такі, які роками не використовуються і навряд чи вже будуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    І я мушу повернутися. Бо все так було гарно, і знову... А зараз як гарна погода на вихідні хочеться з малечею прогулятися побільше, а не вдома прибирати цілу суботу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. porIra

    porIra Well-Known Member

    І мені би вже здалося, щоб перед Великоднем не "зашитися" з тим прибиранням. А ще вікна, тюлі, штори :girl_impossible:
    Хоча багато корисних звичок Флай леді внесла в моє життя.
    Контрольний журнал, який я чемно завела, активно використовую для запису практично усіх ідей, починаючи від "що приготувати на вихідні" і закінчуючи "що кому подарувати на ДН чи ін." На останній сторінці в мене позаписувані всі "явки - паролі" інтернет-магазинів типу Ватсонс, всяких там 104.ua і т.д. Ооооо скільки в голові місця звільнилося :) і чого я до того швидше не додумалася? Все геніальне просто.
    А ще я привчилася прати з понеділка, відповідно, до вихідних всі сушарки порожні і всі речі розкладені по місцях.
    Також по понеділках в мене генеральне викидання мотлоху.

    Дівчата, хто візьметься за публікацію завдань?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. А можете написати своє приблизне меню або перелік страв? Бо мені навіть важко уявити таке різноманіття страв, особливо супів. Тим більше, що маються на увазі прості буденні страви, а не по якихось особливих рецептах, так? Буду дуже вдячна!
    Отут навіть є спеціальна тема, якщо вирішите написати :):
    Меню на тиждень! Ділимось ідеями.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1