Чи змінює нас наша робота?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем tslezinska, 23 Лютий 2009.

  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    На днях розказали мені, як змінилися наші друзі після того, як почали працювати в одній фірмі. Якщо раніше вони були ну хоч більш-менш компанійськими, ми збиралися на чай/пиво, то зараз їх навіть не чути, вони поставили себе вище за "простих смертних". Їхати на лижі з друзями комфортабельним автобусом, який організовує тур-фірма, для них вже "не той рівень", вони краще поїдуть зі співробітником машиною (у нас є своя машина, але чоловік радше вдома лишиться, ніж зранку 4 години гнати за кермом на Буковель, а після катання, втомлений, ще 4 години назад...). При зустрічі вони тримаються відокремлено. Взагалі помітила, що вони роботу занадто переплітають з особистим життям. Я такого принципово ніколи не допускала...Так якось прикро стає, що робота відбирає в тебе друзів...
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    підозріваю, що не друзі. друзі так не поводяться.
    видно, просто вважають вас знайомими.
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Та якби не зв"язували нас багато років...Вони разом вчилися, разом через багато що пройшли...Просто не всі можуть гідно витримати випробування грішми. Якщо так подумати, то хто й мав би право на якісь понти, так це саме ми, оскільки ми єдині серед усіх наших друзів маємо власну квартиру (всі винаймають), машину, також маємо хороші роботи, можемо собі дозволити робити нормальний ремонт та ще й незле відпочивати...але ж ми лишились тими самими, якими були в голодні студентські роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    ну не факт. це ви так про себе думаєте. можливо для когось ви теж змінилися.
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Гм,nothing personal, але багато що саме у вашому дописі звучить зверхньо. І пояснення про машину (кожен їздить як йому зручно. Нам, скажімо, теж краще поїхати машиною, ще й коли 4-5 людей набирається, тому що таким чином ти ні від кого не залежиш), і про те хто кому має заздрити.
    Може, вони вам щось цим хочуть показати, хто зна
     
    • Подобається Подобається x 20
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    тему варто було назвати "чи змінюють людину гроші", судячи з першого допису.
    щодо роботи - вона однозначно міняє людину, 100 %
    наприклад, міліція......... до пенсії це вже не вельми врівноважені психологічно люди.
    вчителі - моя мама, наприклад, понад 30 років роботи з дітьми - як результат нерви нікудишні, хоча вчителька вона доволі виважена, спокійна, щоб довести її,ох як треба постаратись.але чого їй коштує та маска "спокійності"....
    лікарі - взагалі без коментарів...... дуже важка і відповідальна професія. доволі частенько знаходять "розслабон" у випивці.
    це звичайно не про всіх я так суджу,але в більшості випадків.
    робота на всіх людей ставить свій відпечаток, так само,як і суспільство, в якому ми живемо, так само, як і колектив, в якому працюємо.
     
    • Подобається Подобається x 37
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Я чесно кажучи взагалі не уявляю, як можна працювати хірургом і не змінитися. Щоразу розуміти, що в твоїх руках чиєсь життя. :8: Це точно накладає відбиток, і немаленький.
    Та і проста робота звичайно ж змінює людину, бо це вагома частина її життя.
     
    • Подобається Подобається x 16
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Звичайно що накладає відбиток.
    Я он пригадую як працювала при компутерах то була завжди страшенно нервова. І ні на що і ні на кого не було у мене часу. Мій чоловік навіть мені сказав що я страшенно поправлялась коли працювала з тими компютерами, бо величезний стресс і депресія.

    Зараз я домогосподарка і пекар по-сумісництву. Каже муж що спокійніша і йому так більше подобається. Хоча, змучена також і багато працюю.

    Кожна робота накладає свій відбиток на поведінку і вподобання людини, це давно довели психологи.
     
    • Подобається Подобається x 20
  9. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    в мене друзі змінилися, коли почали займатися Amway - кожна розмова закінчувалася розхваленням їхньої продукції і способу життя. А ще свекор підписався на якісь бади, спочатку доходило мало не до сварок, особливо коли він приходив на якесь родинне святкування і розгортав свої теорії. Б-р-р-р-р... багато часу пішло, щоб це змінити.
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    і не кажіть, хто йде в ті дистрибютори - стає неможливим в спілкуванні...

    на мене накладає відбиток моя професія.. особливо зразу я стала більше матеріаліщована і прагматична, жорсткіша і вимоглива... потім навернулася - зрозуміла, що в житті найголовніше духовність - а карєра то другорядне...
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    А мeнe до 'життя' повернули вагітність та донечка. А так була вся 'в роботі' i до 'простих смертних' було все одно...а яка нервова була, зара як згадаю то нiяково.
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Я геть змінилася після того як стала працювати (підробляти, буде точніше) у медико-психологічній консультації. Раніше часто була невдоволена життям, матеріальним станом, конфліктами на основній роботі і дома, звичайно, видавала це "на гора", часто і ображаючи когось, і ображалась сама. А коли на власні очі побачила яка у людей справді буває БІДА, то соромно геть. Мою зміну помітили всі, особливо тішився чоловік. Я не заробила там грошей, але ставлення до життя переоцінила, це точно.
     
    • Подобається Подобається x 26
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Я б вам радила посто порадіти за ваших друзів, думаю те явище і так тимчасове. От дивіться. Ви працювали працювали за копійки, а тут бац вам підняли довгоочікувану зарплату, ви можете позволяти собі більше речей. Ну чому б не вийти на новий рівень і не їздити в Буковель на машині? Взагалі мені здається людина завжди має хотіти більшого і кращого...але при цьому залишатись людиною. Але пройде час і вони зрозуміють що матеріальне становище - це не головне.

    Але погодьтесь, ніхто з нас не хоче бути бідними чомусь....всі прагнимо вийти на новий рівень. Думаю якщо людина нічого не прагне добиватись в житті, зато вона живе правильно - по простому - ось тут вже серйозніша проблема...
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Ой,Ви знаєте, Amway, то ше не так страшно,а от Мері Кей - це вже взагалі катастрофа....Спілкувати неможливо,будь-яка розмова моментально переходить в це русло...Для мене це заскладно...А шкода, в мене досить багато хороших знайомих,тільки от спілкуватись з ними....дуже нелегко...Це ніби секта якась!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Чи змінює людину робота, однозначно, я завжди була балакуча, а тепер як півтори години не відтриндю жити не можу.:) А щодо решти то не дуже пам"ятаю, я працювала 1 рік і пішли ми з коліжанкою на концерт, ну звісно дуріли як завжди, а тут вона каже тут на тебе пальцем тикаю, дивлюся мої студенти, ну я більше на концертах не дурачуся, бо щось не охота, щоб пальцем тикали:)але то все відбувається в душі, просто оточуюючитм не видно. Можливо я не одна така.
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member



    О то ви просто погано знайомі з дистрибюторами АМВЕЙ!! Повірте, там лінійка ширша ніж в Мері КЕЙ, тому говорити можна набагато більше:8::xaxa: Добре хоч AIG Life у звязку з кризою троха попустилися:xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Нам також краще їхати всюди машиною. Чоловік не любить залежати від когось. Хочеш - катаєшся скільки зможеш. НЕ хочеш - раз спустився і додому. Та й на екскурсіях з нами тяжко - бігаємо, все нам треба побачити, зробити тисячу фоток... В результаті або постійно відстаємо від більшої групи. яку водять завченим маршрутом, або вимучуємо до бестями друзів, якщо їдемо невеликою компанією.
    Взагалі про нас з чоловіком мабуть теж друзі можуть сказати щось подібне. Кілька років тому чоловік почав працювати на двох роботах, додому приходить пізно і замучений. Я працюю за містом, відповідно до дому теж приходжу досить пізно. Вдома треба поїсти-прибрати-попрати... Принаймні через вихідні треба поїхати по селах до одних і других батьків (вони живуть в різних напрямках від Львова). В результаті на нас двох, на спілкування залишається дуже мало часу. Хочеться іноді просто фільм якийсь хороший подивитися разом - а немає як. В результаті стали менше спілкуватися з друзями. А коли менше спілкуєшся - то відповідно і при зустрічі вже не знаєш як повестися, про що запитати. Хоча завжди раді їх бачити і навіть в думці не має поводитися якось зверхньо.

    А робота однозначно змінює. ДОбре писали про хірургів, вчителів, міліціонерів.
    А ще - в кожного виникають і теми свої для розмови. У вчителя на першому плані буде тема які сьогодні погані учні (або щось таке), підпиємець бути ганити владу, яка заганяє його в глухий кут, домогосподарка буде охочіше обговорювати серали чи якісь домашні справи. Це звичайно умовно, але в кожного і інтереси частково будуть сформовані відповідно до середовища, в якому він працює.
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Так... Професія викладача, вчителя чи якась інша "публічна" робота відразу змінює поведінку. Бо починаєш думати, а що як хтось побачить, як відреагує, може так не пасує поводитися викладачу...
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    В мене перша освіта вчительська. І години в школі я мала до останнього часу. І коліжанки в мене є вчительки (дуже файні пані, які вміють вчасно забути про школу, в 35 танцювати разом з учнями на дискотеці і т д. А біда починається тоді, коли оте "Я вчителька" вилазить (саме вилазить, виповзає) на перше місце і тоді прямо на лобі неон світиться "Я вчителька! Я завжди права! всі мають бути мені вдячні, бо я ВЧИТЕЛЬКА!"
    (Тьху, прости господи, згадала одну таку, аж мурашки пішли)
    А ми завжди тост піднімали "щоб ніколи вчителька не затьмарила у мені
    ЖІНКУ"!:):):)
     
    • Подобається Подобається x 17
  20. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Чи змінює нас наша робота?

    Мені здається, що змінює людину не так робота, як колектив, в якому вона працює. Особливо це стосується серйозних, великих фірм. Адже всюди є свої традиції - в поведінці, в стилі відпочинку, в манері спілкуватися. І людина обростає таким "корпоративним" духом, так поводиться з усіма...
     
    • Подобається Подобається x 7