Чи звільнялися ви з роботи?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Ірена, 8 Жовтень 2008.

  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    За яких обставин це було?
    Чи багато факторів на це вплинуло?
    Як психологічно почувалися?
    Чи не шкодуєте?
    В мене он щось постійно назріває думка, що треба мені йти з основого місця роботи. Задовбали... За 5 років нічого не змінилося... та й роботу цю я давним-давно переросла. Що скажете?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я двічі звільнялася і ні разу про це не пошкодувала.

    Перший раз я пішла в декрет з думкою, що більше на це місце не повернуся. То був якраз випадок "задовбали". Державне підприємство - це діагноз. Через 2,5 роки, коли я знайшла іншу роботу і офіційно звільнялася, мені запропонували посаду начальника нового відділу, але я навіть не розглядала це як можливий варіант, дуже вже сильною була установка туди не вертатись.

    Другий раз звільнятися було дуже важко. Я пропрацювала тільки місяць, коли мені у зовсім випадковій розмові запропонували піти на співбесіду і я погодилась (а чому б і ні), пішла, пройшла і, знову ж таки, про це не шкодую. Я не вагалася чи звільнятися мені, чи ні, тому що на новій, теперішній моїй роботі багато переваг: цікавіша сама робота, додаткове навчання, краща зарплата. Але психологічно було непросто піти, бо я тільки-но втягнулася в новий колектив, дуже дружній, я переживала, що таким чином підставляю директора, якого знала і раніше і мала з ним хороші стосунки. На щастя для мене, все склалося добре. Це був випадковий шанс, який я вчасно використала і не шкодую, що не побоялася тоді піти на співбесіду англійською мовою, не побоялася, що не зможу справитися з роботою і не сильно себе накручувала думками про те, що роботу через 1,5 місяці не міняють.

    Ще мені дуже допомогла підтримка чоловіка, бо нова робота почалася з 3-місячного відрядження, а він чемно залишився доглядати за дитиною. За що йому ВЕЛИКЕ дякую. ВЕЛИЧЕЗНЕ, бо відрядження продовжуються :shy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я теж 2 рази звільнялася. Але звільнялася завжди маючи при цьому вже гарантовані іншу ( кращу) роботу.
    При чому коли я перший раз звільнилася, то на новій роботі мені мало того що запропонували гарну посаду, але і гарні гроші на той час. Але згодом через пару років, почалися з виплатами ЗП проблеми... а і не могла довго чекати грошей, а потім так вийшло що мені запропонували знов іншу роботу. Так само по моїй спеціальногсті, єдиний "-" трошки нижчою посадою, але з офіційною досить великою ЗП, повним соц пакетом, ну і всіма благами життя.
    Тож я тоді звільнилася вдруге і перешла працювати туди де зарад до декрета працювала, і куди вернусь через рік.
    Звичайно робота виснажує, і деколи коли все дістане хочеться все це кинути і знайти щось інше...... але переглянувши вакансії Львова і запропоновану ЗП :8:..... я розумію що в мене чулова робота з чудовою ЗП.
    Особливо в цьому впевнилась коли почитала темку про трудові книжки....

    А щодо психологічного аспекту..... так звичайно, там де попроцював довгий термін, там вже якось всі рідне, знайоме, і коли назавжди я лишала якісь коллектив то мені якісь час його бракувало...... але потім знайомилась з новим коллективом і знов все ьуло добре. Звичйно десь там всередині ностальгія за минулим присутня, але нічого не поробиш.

    На рахунок чи шкодую чи ні. Однозначно - ні. Бо шкодувтаи можна якщо міняти скажімо шило на мило, тобто рівні умови усе так само.... але якісь нюансікі випливають вже згодом, про які раніше не знав і починаєш шкодувати.
    Але якщо нова робота по більшості пунктів краща за минулу, то нема чого шкодувати.

    Єдине чого б старалась ніколи не зробити - це звільнитися і не працювати. Бо я так не можу. Мені самій погано від того що я не можу себе забезпечити, не кажучи вже про інших.
    Мабуть така я "робоча лошадка"
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 8
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Звільнялась вже не один раз:) Намагалась підшуковувати завчасно іншу роботу, але сидячи на роботі це майже нереально для мене було. Причини були різні - фірма перепрофільовувалася і мені там не залишалось місця; набридло бо на маленькій фірмі себе вичерпала і перестала розвиватись; цілим відділом звільнились коли задовбали нас інтригами. Різне було. Ніколи не шкодувала, бо отримувала новий досвід, нових друзів (з колегами завжди щастило), нові враження, нові можливості для навчання, більшу зарплатню тощо.
    Цього і Вам Ірено бажаю. Налаштуйте себе на позитив і все буде гаразд. Основне не починайте переживати якщо приміром місяць нічого вдалого не знайдеться.. Кожного разу буває по-різному, з часом не вгадаєш. А як маєте вільний графік - то шукайте паралельно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Нi разу не звiльнялась з "реальної" роботи (бо всякi пiдробiтки в магазинах, банкетних залах iтд... я не рахую) Але вже два роки мрiю знайти iншу роботу, хоча менi не вдається. Як тiльки знайду - тiльки мене тут i бачили! Я правда дуже класно розiграла свої карти пiсля декрету, вимахувалась шо можу i не вернутись - як результат, лiпша зарплата i пiдвишка. А так би клацала клавiшами i до сих пiр.
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Як на мене потрібно звільнятися, постійно рости, шукати щось нове. За одним столом до пенсії сидіти було модно за совітів. Тепер "хто не ризикує, той не п"є шампанського". Якби зараз була б без дитини то б і пропозицію поїхати кудись в Буркі-на-Фасо викладати псячу анатомію на рік прийняла б. А чому б і ні :)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Давно пора!
    В мене також таке було. Просиділа 5 років і нічого не змінилось ані в зарплаті ані в чомусь іншому. Пішла в декрет і вони мене чекали назад з нетерпінням, а я не повернулась. Знайшла іншу роботу в між часі.
    А з одної роботи пішла бо просто там сиділа і нічого вони не пропонували, то я встала і пішла.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Річ у тім, що це єдина моя робота із трудовою книжкою. (крім того ще є 3 місця роботи, де платять більше, але немає соц.захисту також вони є нестабільними). а я так сподіваюся, що невдовзі піду в декрет...
    це мене там і тримає. але як так піде далі як є - то декрету чекати не буду. хто-зна, коли то станеться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Тут я б радила бути обережною. Бо мені, при звільненні з неофіційних робіт, постійно недовиплачували зарплату ! На останній роботі, з якої я йшла у декрет, це був взагалі абсурд - я вагітна, сидіти важко, вже маю бути три тижні у декреті, але хожу, доробляю проект. Доробила. Щодо зарплати за останні 2 місяці (я вже не кажу про якісь декретні бонуси) директор обіцяв "подзвонити". Дзвонить до сьогодні. Добре, що у мене була ще одна, офіційна робота. Можливо це я на таких несолідних роботодавців потрапляла. Але те, що без бумажки - я какашка - засвоїла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я звільнялася офіційно один раз, причому рідні мене не дуже розуміли, оскільки нова посада була трохи нижчою, з\п меншою і колектив у два рази більший, а мені за фахом приходиться працювати саме з колективом. Причин звільнення було кілька: відсутність можливості росту, інтриги в колективі (хоча де у великому колективі нема інтриг?), а сама головна, яку я вголос нікому не називала - особа директора. Призначений по блату, абсолютний профан, молодший на півроку за мене - тільки здавалося б і прагнути висот, так ні, сидів цілими днями за столом і через кожні дві години - кава з коньяком. А останньою краплею була ситуація, коли розроблений мною тренінговий проект "пішов" на конкурс під його ім"ям і він, отримавши премію за призове місце відчитав мене за те, що проект нікудишній і йому було соромно людям в очі дивитись. А ввечері мені телефонує знайома і вітає з успіхом! Пішла я голосно, забрала всі свої напрацювання, всю літературу ( і куплену за казенний кошт також, але не каюсь) і навіть принесені з дому вазонки. Не жалію, бо за два роки на новій роботі досягла того, чого ніколи б не дали зробити на старому місці. А зарплата менша була всього рік, поки до мене придивлялись. Тепер я дома, але місце чекає. Для себе я зробила висновок - не варто терпіти заради більших грошей, воно того не варте. Хоча, якби чоловік був без роботи може я б іншої співала, хто-зна...
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Мені довелося всього один раз звільнятись з роботи, де я пропрацювала тільки 3 місяці...Було мені чомусь важко, хоча розуміла, що там перспективи для мене нема, мала зарплата, не ті умови роботи і нема росту...Зато колектив був дуже хороший, що мене і стримувало трохи...Коли настав час звільнятись (а це було після лікарняного мого), то довідалась, що моя шефова також звільняється, змінює місце праці..Тому про свій відхід я повідомила згодом, щоб не все на раз було...Але зараз я задоволена новим місцем праці, але бачу, що скоро мені захочеться чогось кращого :) От тільки закінчу аспірантуру і одразу піду на пошуки! Я завжди схильна тої думки, що неварто сеье прикорінбвати до одного місця, адже довкола так багато цікавої роботи, тільки треба розгледітись довкола.
    От в мене одна знайома незадоволена роботою, точніше роботою так, але от колективом їй просто непощастило...Так вона кожного дня стільки нервів через це псує, потім зривається на чоловіку, дітях, вимучена морально вона. А чи це того варте?! думаю ні, бо улюблене заняття то добре, але добробуті спокій в сім'ї має бути на першому місці
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я звільнялася 2 рази. Перший-з турфірми після півроку дикого нервового виснаження. Чоловік мені тоді казав, що ще трошки попрацюю там-і плаче по мені больнічка. Звільнення не було дуже болісним, моя заяву сприйняли доволі спокійно, я відпрацювала законні 14 днів і пішла, і вже після цього відчула суттєве полегшення.
    Вдруге звільнялася після декрету з великої фірми, де я встигла пропрацювати 3 роки. Там майже все мене влаштовувало, хоча з/п керівництво не дуже хотіло піднімати, а викладалися ми достатньо. Але так сталося, що під час декрету мені запропонували іншу роботу, де я мала змогу брати з собою дитину в офіс, плюс зовсім непогана з/п при старті. На моїй фірмі таке просто було б неможливо, тому я зробила вибір на користь "робота+дитина". Про те, що я йду, я повідомила у дружній розмові з керівником напрямку, мені обіцяли більшу з/п, підвищення, але дитину на роботу-ніяк. Тому вони мене зрозуміли і сказали, що завжди будуть раді моєму поверненню. Але через те, що офіційно я й досі у відпустці по догляду за дитиною до 3 років, вони мене звільнити не можуть по закону, тому звільнятися остаточно піду, як дитині виповниться 3 роки.
     
  13. Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    А я звільнялася 1 раз. Правда недавно пропонували хорошу роботу, але з керівництвом погодила всі питання і вирішила залишитися. Звільнитися було дуже важко, бо це була перша робота та й все ніби задовільняло... крім одного ДИРЕКТОРА. посада була в мене особистий секретар голови правління. А голова правління виявився самим звичайним старим збоченцем. Після року спокійної роботи в мене почалося пекло: наші кабінети одні в крилі в трьохповерховому адміністративному корпусі - спершу були просто розмови, далі почалися незрозумілі натяки, а коли вже нічого не давало результату - він просто вирішив закрити нас ззовні. Коли я зі сльозами вибігла з кабінету і розповіла все його заступнику - то на наступний день він звільнив його. а мене не звільняли 3 тижні. заяви просто не доходили до відділу кадрів, бо він їх рвав просто на моїх очах. Правда в цей час я приходила лише для того щоб написати нову заяву. а коли нарешті звільнили то 4 місяці я просто боялася іти на роботу де керівники чоловіки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я теж звільнялася 1 раз. Робота була цікавою, і зарплата була висока. Я вимушена була піти на лікарняне, ніхто не думав, що воно буде тривати 3 місяці...
    А тепер маю дуже класну роботу, яка мені беееееееезумно подобається,в мене хороший і дружній колектив, ну, і хороший заробіток :)
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    А Я звільнялась з роботи не раз, були офіційні і неофіційні роботи, якось так складується, що на кожній роботі я працюю біля 2 років, деколи трохи більше, деколи трохи менше, останній раз коли влаштовувалась на роботу, думала , ну все, хватить з мене тих співбесід, стресових інтерв"ю, це остання робота на якій я працюю на когось....
    далі тільки на себе буду працювати....
    але.... бачу що тре і цю міняти, а то деградувати починаю, а на власну справу, ще не наважуюсь, щось внутрішньо мене стримує, чи то страх... чи ше щось:)
     
  16. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Я вже місяць як звільнилась,описувала свою ситуацію в сусідній гілці.Не шкодую однозначно,хоча не все так склалося як гадалося.Звільнилась,бо обсяги роботи збільшились в 5 разів з обумовлених на співбесіді(замість 1го міста за 2 тижні навантажили 5),а от на заробітній платні це ніяк не позначилось,та і до обумовленої на співбесіді сумми зп не дотягнула,практично в 2 рази,хоча компанія надсерьйозна і дуже потужна була.Крім того була купа нюансів по самих умовах праці.Вирішальним до звільнення стало те,що мене активно переманювали у іншу компанію,на вищу посаду,вищу зп.Тіко ніц з того не вийшло.Мала приступати у кінці жовтня: полетив долар,продажі пригальмували,фінансування урізали.Все полетіло;-(Не кажуть так,але й не відмовляють,просять чекати,та скільки невідомо.Почала паралельні пошуки -глухо зараз з вакансіями у моїй галузі,що в принципі і не дивно бо вона тісно повязана з торгівлею.Лишилась я ні з чим наразі.Якщо чесно,то про звільнення геть не шкодую,надто вже виснажувала робота майже без вихідних,постійні понаднормові та оплата-сльози.Але теперішнє становище геть мене не тішить.Прорвуся,сподіваюсь,бо без роботи я гину направду.
     
  17. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Звільнилась ще в жовтні, і єдине, що можу сказати, - так прекрасно як зараз, я себе вже давно не почувала

    З часом прийшло розуміння, що те, про що мріялось, що так часто і смачно уявлялось, на цій роботі досягти нереально
    Рішення про звільнення приймалось довго, марудно, та головне, що я його прийняла
    Одразу після звільнення кинулась шукати нову роботу, не хотіла сидіти тягарцем на шиї чоловіка..
    Шукала, шукала...і припинила
    Я роблю все для того, аби робота шукала мене
    Я ходжу на тренінги, курси, вдосталь спілкуюсь з цікавими і успішними людьми, серед яких аж ніяк не почуваюсь невпевнено чи дискомфортно
    Зараз я з впевненістю можу сказати, що за місяць чи два - я матиму таку роботу, яка приноситиме виключно задоволення, і в якій я буду виключно щасливою

    А поки.. я кайфую, я вчусь, багато і смачно годую чоловіка..що ж - життя вдалося:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Ще ні разу не звільнялася, хоча неодноразово мене ця думка відвідувала. Це була моя перша робота (і є досі), спочатку все було класно: хороший колектив, висока посаду відразу після інституту і нормальна з/п, але директор - жах! Спочатку в нас були хороші стосунки, а згодом стало ПЕКЛО, стримувало лише те, що я пішла в декрет з 1-го дня вагітності. Після декрету планую звільнятися офіційно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    ну ось -я звільнилася з роботи, яка мені довго була тягарем. перші дні було якось "по-приколу".
    а зараз стає важкувато: як не як -перша моя робота і перший колектив, перші гулі...
    так певно щось схоже відчуває підліток, як закінчує школу. радісно ісумно водночас. а ще така в світі нестабільність...
    в принципі, ця робота заробітку особливо мені не приносила. все одно доводилось "по-горам" да "по кочкам".
    але є і позитив: шеф, коли я писала заяву, обіцявся, що коли кризою розбіжаться його пенсіонери, він візьме мене на посаду, яку я завжди хотіла.
    настрій то меланхолійний, то бойовий.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Чи звільнялися ви з роботи?

    Так само і в мене було, коли я звільнялася з першої роботи. Хоча пройшло вже більше року, я жалію, що пішла. Туди я йшла як на свято. А на теперішню йду як на страту. Але минулого не повернеш. Жаль...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1