Чим клеїмо: клей, скотч...

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем simona, 1 Липень 2010.

  1. simona

    simona Well-Known Member

    ви вишивки клеєте на папір чим чи може ви на двохсторонній скотч?
     
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Я саме так роблю. Можна на тонкий або трішки грубший скотч, тоді вона буде трішки виступати.
     
  3. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Дівчатка, хто займається квілінгом, яким клеєм ви приклеюєте цю красоту, і так, щоб акуратно і трималось?
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    ПВА і тільки ПВА!
     
  5. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Листівки власноруч (папір та різні підручні матеріяли)

    Маю питання, чим приклеїти папір до основи листівки? Звичайний клей-олівець, клей для декупажу, двосторнній скоч або клейовій пістолет- ось мій арсенал :girl_crazy:
     
  6. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Листівки власноруч (папір та різні підручні матеріяли)

    Я найбільше люблю двосторонній скотч.
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    двосторнній скоч! Тільки не клей. Покрутить всю листівку.
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2011
  8. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    А то не буде загрубо? Бо мені здається, що мій скоч товстенький. І ще, то краще брати ширший? В мене ширина приблизно 1 см.
     
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    ви клаптиками клейте його. Ось тут в Ліліному мк внизу можна глянути, як скотч накладати
    в мене 2:girl_smile:
    може на чорновику (тобто на клаптику якомусь) спробуйте, як воно буде. Для такої справи краще тоненький.
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2011
  10. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    То напевне скотч на пінці, а ще є звичайний плаский.
     
  11. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    Щось я не бачила пласких, напевно уваги не звертала. А де його можна купити, бажано на Сихові. Бо в ті магазини з папером вже боюсь ходити :girl_crazy:
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    попитай в канцтоварах
     
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    Дівчата, який саме клей "момент" потрібно брати для листівок? Бо на двосторонній скотч мені ніколи не вдається рівно склеїти папір:girl_sad:
     
  14. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    Я брала в Світі паперу клей PASCO, мені його там порадили і я дуже задоволена:girl_yes2: Не знаю, чи допоможе він рівно склеїти, але міцно - точно:)
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    По свіжим слідам маю запитання до Олени-М. Як ви приклеювали травичку у листівці з гри? Чи "слухняна" вона? Бо хочу оформити такою "соломою" рамку і не знаю чи варто братися;)
     
  16. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    Клеїла на двосторонній скотч в кількох місцях. Якщо не відлетіло по дорозі, значить добре приклеїла :) (але то ше треба в Христусі спитати). А чи слухняна важко сказати, я відрізала шматок ножицями, приклеїла, та й по всьому. Хіба кілька волокон відпали.
    Ви ще Мар'ясі спитайте, вона з такого робила мобіль синочку.
     
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    Мене завжди приваблювало всяке таке(зроблене своїми руками, відкритки, прикраси, якісь елементи лекору..), вирішила почати з відкриток, бо то трохи простішу і зараз багато днів народжень у знайомих :) Роздивилась по хаті, порилась по усіх закутках і знайшла багатенько всікого, що можна використати для декору, от з нормальним картоном ще проблемка, в якийсь людський магазин ще не дійшла, а купила те шо було. Та й с трашно мені заходити тепер в канцтовари і фурнітури, бо все хочу і все треба :) намагаюсь спершу придумати відкритку і тобі все купувати те, що мені треба, а то розорюсь :) Мені потрібна ваща порада, чим ви приклеюєте елементи до основи? наприклад я хотіла по периметру відкритки приклеїти лєнточку, ПВА - не бере, гарячий силікон плавить лєнточку..порадьте щось.
     
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    Двосторонній скотч. Є плаский або на пінці. Я ним все клею. Але також хотіла спитати дівчат, чим ще вони клеють.
     
  19. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    в 90% випадків - на двосторонній скотч. Ще непогано клеїть клей Паско унівесальний. Але до нього треба приноровитися. Продається на Рогатинців
     
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Як зробити листівку: ідеї, питання, поради

    Я ним користуюсь. Дуже задоволена. Але, дійсно, потребує уваги, бо дуже розтікається. Але плюс, що він прозорий і тримає мертво. Але я приноровилась і двостороннім скотчем майже не користуюсь вже. Хіба об"ємним.