Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Solomi, 18 Січень 2011.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    О,о! Згадала, що найбільше боюсь. Коли ти на механіці, а світофор чи вимушена зупинка на схилі, ти зупиняєшся, а позаду тебе машина дуже близько стоїть.. Памятаю, поки зрушу з місця, боячись чи не влуплю ту задню машину своїм заднім бампером, або чи не заглохну.. поки зрушу, так вся спина мокра :)
    Колись, мені було років 17-18, як раз траса проходила через село в гору, а там похоронна процесія.. І колона машин то їде пару метрів, то стоїть.. Ото жах. Ще льод був на дорозі.

    А на рахунок паркувальних маневрів, то після випадку, коли на стоянці супермаркету я як в тих ютуб-відео про недолугих жінок-водіїв :) виїзжала між двома машинами, що щільно мене обставили - метр вперед-метр назад і не бачу виходу.. думала вже дочікуватись коли одна з сусідніх машин поїде :girl_flag_of_truce:. А тут вийшов один водій, скоординував, і за 10 секунд я виїхала. Тепер і сама по можливості намагаюсь комусь допомогти в подібних ситуаціях, або хоча б не заважати коли людина робить маневри.
     
  2. Murano

    Murano New Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Страшно, що хтось "втулиться" лобовим або боковим зіткненням...
    А ще, шо на швидкості в поворот не впишусь або вилечу з дороги, якщо на трасі...
     
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    я страшено боюсь п"яних на бардюрах, які різко міняють курс свого автопілоту(нещодавно мені такий кадр чуть не впав під колесо, бо його похитнула вліво, автопілот збився), чуть серце не стало так перелякалась. Ну і велосипедистів та мотоциклів(та різних 2х колісних)
     
  4. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    з такими фобіями краще не кермувати:xaxa:
     
  5. Furiya

    Furiya New Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Дуже боюся, що в будь-якій момент можуть відмовити гальма. Ця паранойя виникла після того, як знайомий розповів, як лише чудом не збив родину з дітьми після того, як на спуску в нього вирубилися гальма...
     
  6. fmv

    fmv Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    і я боюсь зупинятись під горку :girl_in_dreams: часто їду по горбачевсьго верх, то найшла вихід, щоб не зупинятись вверху перед світлофором я повертаю у вуличку Котляревського :girl_claping:
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    та як, а рушання з ручного гальма?
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    От, не люблю того, хіба вже дуже не впевнена, що рушу. Але, то вихід для тих, хто завжди котиться вниз
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    та воно не є обов'язковим і вправний водій і без того обійдеться, просто нас так заучували на водінню того і на екзамені був під'їзд на підвищення і рушання з ручного, пригадалося просто.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    велике ІМХО, але це якийсь немудрий спосіб. Самі зайві рухи.
    на сестру ледве не скотилася дівчИна з АКП. Сестра не вірила - каже, та в неї механіка. Спеціально заглядали і таки був автомат.

    я взагалі себе не вважаю асом чи що, але некотіння вниз в мене нароблене (не)довгими роками тренувань і чоловіком.

    о вчора два друга-алкаша розійшлися по різних сторонах дороги, а потім таки вирішили зійтися. Феєрично.
     
  11. fmv

    fmv Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    підтримую, потрібна практика і тоді небуде проблем з зупинкою під горку та рушанням під неї :)
    А ще боюсь непобачити пішохода який виходить на пішохідний перехід.
     
  12. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Я зараз дуже боюся маленьких діток на дорозі, які йдуть, не тримаючись, за руку дорослого. Недавно у Винниках чуть інфаркт не отримала, коли така малявка, що йшла з мамою по тротуарі, раптом надумала ні з того ні з сього перейти дорогу... Добре, що затори і нагло припарковані машини по два боки не дозволяють в центрі іздити більше 30 км за год. Тож відбулися переляком з обидвох сторін.
     
  13. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Я не знаю як їхав Ваш знайомий, бувають різні випадки, то правда. При спуску забороняється їхати на нейтральній передачі, а на пониженій для механіки, це золоте правило, яким дуже часто нехтують. А це власне може призвести до відмови гальм. Або ж є такі дуже "мудрі" рагулі водії, які навіть в горах на перевалах, дозволяють собі їхати "накатом" з виключеним двигуном, мотивуючи це тим, що економлять паливо. По перше нічого вони не економлять, а по друге це загроза величезна для учасників руху.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    ну чого ж . це дозволяє виграти тих пару доль секунд, що між педалькою гальма і газу.. але для мене це теж зайві рухи)))
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    та нє, я не казала, що то є добрий метод, воно взагалі так багато часу займає, але тут дівчата писали, що страшно бояться рушати під гору, то може принаймні так побороти той страх? Бо з ручного точно не покотиться назад машина
     
  17. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    щоб не котитись вниз. Це справді дієвий спосіб.. для тих , хто ще не відчуває достатньо добре свою машину. Зрештою, кожному по-своєму зручно))
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    Та власне і мені всерівно, що позаду комусь може не сподобатись, що я не в долі сек. рушила, бо в мене ще оте ловіння моменту "Х" не відбувається миттєво але я до того йду і "набиваю" практику:). Мене вчили з ручного але так, на всякий.
     
  19. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    дотримуватись дистанції, і таких випадків не буде.. але ж не на всіх то правило діє))
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

    ой, мені теж багато чого не подобається. Особливо коли не роблять те що повинні згідно ПДР. Перетопчуться. Прям всі зразу злітали ))). Враховуючи те що рахунок іде дійсно на долі секунди. Але в нас всі такі нєрвні і поспішаючі, що прям куди там. Особливо мене радує, коли так тебе з понтом і порушеннями обганяють, а потім їдуть в 5 метрах спереду. Далеееко обігнав(-ла)...
     
    • Подобається Подобається x 2