Чого Ви боїтесь, коли їдете в машині?

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Solomi, 18 Січень 2011.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Нам розказували про це на курсах.

    Я не їжджу на учбовій швидко :girl_crazy: але мене доводять діти з навушниками, які вибігають на перехід, бабульки, які перелазять паркани і алкоголіки посередині дороги. Останніх особливо люблю, бо хз, чи дойдуть двоє, чи так від сигналу зваляться під колеса, чи розвернуться до машини. В мене стабільно вискакувань з-за машини не на переході - штучка-дві за урок. Особливо налякала дівчина, яка влетіла в задню дверку ( я досі не знаю, як вона умудрилася так бігти прямо в повільно їдучу машину в корку і не на переході). Там вже інструктор з нею розбирався. Але різко гальмувати я навчилася. Але чесно, це стрес, такий стрес, ну його
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Так, дуже правильно все - мене теж так вчили, але не встигла оцінити ситуацію. На автопілоті почала гальмувати, хоч нікого не бачила на переходу. Але десь в підсвідомості відклалась звичка гальмувати, якщо хтось перед переходом гальмує. Як то кажуть, врятувала м'язова пам'ять.
     
  3. Atra

    Atra Member

    я боюсь "затупить" и пропустить резкое изменение обстановки. такое бывает со мной, особенно когда по хорошей трассе еду или по знакомой "до дыр" дороге
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ще я застережливо їду, якщо бачу велосипедиста в загальному потоку авто. Двоє близьких знайомих збили насмерть двох (в суді було доведено, що велосипедисти порушили пдр, один з них був взагалі пяний). Суд - судом, але ж то на все життя спогади... :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Наразі центру і коли нема де припаркуватись, і ще невідомих траєкторій.( я перш ніж десь їду малюю в своїй уяві весь путь, кожну дорогу, а що не знаю питаю, або по карті дивлюсь), інакше за руль не сяду
     
  6. vihnygena

    vihnygena New Member

    Доброго дня. Я бось пішоходів, які не дотримуються правила дорожнього руху. І водіїв. які навколо себе нікого не бачать. І, щоб не дай бог не сів акумулятор, ге то на околиці міста. У мене таке було-взимку.