Чому і коли віддавати дитину в садок?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zlju4ka, 2 Травень 2010.

?

Коли ви [би] віддали дитину в садок?

  1. чим швидше, тим краще!

    0,3%
  2. до року

    0,3%
  3. після року

    2,7%
  4. після двох років

    39,7%
  5. після трьох років

    44,1%
  6. не раніше п'яти років

    3,7%
  7. та нащо дитині той садок?

    9,2%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для тих хто не хоче віддавати дитину в садок, і хоче поділитися/набратися досвіду в нас є тема, яка власне була відділена від садочковоі через непорозуміння.
    --- дописи об"єднано, 28 Квітень 2018 ---
    У мами біля серця - як у Бога за пазухою
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А як Ви оцінюєте соціальні навички дитини? Просто цікаво. Що включає поняття "соціалізована"?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 2 Травень 2018 ---
    ніяк. прочитала в Марійки це слово
    --- дописи об"єднано, 2 Травень 2018 ---
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зрозуміло. То може прийде @Orman і розкаже, що вона в це поняття вкладає. Я чомусь подумала, що питання було в тому, що прирівнюють садок (колектив) до соціуму загалом.

    То якась нездорова ситуація, бо до моменту школи дитина має усвідомлювати, для чого і на яких умовах туди йде. Або зарано їй, або батьки мало приділили уваги підготовці до нового етапу.
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Це тільки від характеру залежить. В садку половина не може постояти за себе. Там хіба посилюються вроджені риси характеру.
    І діти по-різному поводяться в різних ситуаціях. Мій старший - півень ого-го з чужими, а меншого брата поставити на місце не може, навіть коли дуже треба
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Повідомила мене моя свекруха про закон про ОБОВ'ЯЗКОВУ дошкільну освіту з 2019 р. Хто що знає про це? Бо я щось не знаходжу. А моє ставлення до садочку м'яко кажучи скептичне. І я тої обов'язкової освіти зовсім не хочу.
     
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ніде такого не зустрічала. Для початку треба забезпечити достатню кількість садочків,як мінімум.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    «Дошкільна освіта» не дорівнює садок. Обов’язкову вводили ще, здається, в 2010. І, враховуючи, що навіть для шкільної освіти є альтернативні форми, боятися обов‘язкових садків (які чудесним чином не з‘являться) нема сенсу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ще швидше, пам'ятаю, я ще в школі вчилась, тоді саме вводили ЗНО і обовязковий рік в садочку перед школою, це був 2006. Дуже добре це пам'ятаю, я тоді у випускному класі була і ми уважно стежили за новинами в освіті,не ввели ні одного, ні другого.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Cheburulja

    Згідно з законом, діти можуть здобувати дошкільну освіту за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють:

    • у закладах дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типів і форми власності;
    • у структурних підрозділах юридичних осіб приватного і публічного права, у тому числі закладів освіти;
    • у сім’ї – за сімейною (домашньою) формою здобуття дошкільної освіти;
    • за допомогою фізичних осіб, які мають педагогічну освіту та/або професійну кваліфікацію педагогічного працівника, у тому числі які провадять незалежну професійну діяльність;
    • за допомогою фізичних осіб - підприємців, основним видом діяльності яких є освітня діяльність.
    Законом вводиться так званий базовий компонент дошкільної освіти - державний стандарт, що містить норми і положення, які "визначають державні вимоги до рівня розвиненості та вихованості дитини дошкільного віку, а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті".

    Виконання вимог базового компонента дошкільної освіти є обов’язковим для всіх закладів дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типів і форми власності, а також інших форм здобуття дошкільної освіти, в тому числі домашньої.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ем... Мова юристів і законників дивно на мене діє: я перестаю розуміти елементарне, коли воно отако написано))
    Що та вся "теорія" означає по факту?
     
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Означає, що можете водити дитину в садок (державний чи приватний), можете на гуртки/розвивалки, а можете вдома з дитиною займатися, тільки щоб дитина знала і вміла певні базові речі, які будуть визначені в стандарті
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Отакої собі думаю, дійсно залежить все від характеру/реальності мами чи батьків. Дійсно, якщо мама активна, всюди бере з собою дитину, і дитина це все нормально сприймає, то є супер. А коли дитина з характером+мама "в шоці", то шукається альтернатива, яка буде влаштовувати всіх. Важко дати пораду для всіх і на всі випадки. Всім бажаю гармонії.
     
  14. matematyka

    matematyka Well-Known Member