чому мало жінок мають власний бізнес?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Гелена, 13 Вересень 2008.

  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    порівняно з чоловіками набагато менше жінок мають власний бізнес
    чому так? ми і освідчені не менше, якщо не більше
    на роботу так само ходимо, кар'єру успішно робимо
    а власного бізнесу виходить боїмося чи як?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Можу за себе сказати, що мені паритися лінь. Я вже кілька разів думала про таке, але я волію отримувати від роботи максимальне задоволення, а не головний біль. Ну, принаймні таким воно мені то все виглядає.
    Але з досвіду можу сказати, що як чоловік-бос не має поруч жінки, яка би йому допомагала в організації, то бізнес хоч буде давати прибуток, то працівники будуть радше незадоволеними.
    У нас зараз так склалося, що віце-президент створила власну справу і фактично перестала бути частиною фірми свого чоловіка. У нас зразу зробився безлад. Ну6 то вже не перший раз таке спостереження. Чоловікам бракує важливої риси: уваги до деталей, а жінки в тому найкращі однозначно. :cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    100%
    якщо серед керівництва є і чоловіки і жінки, то вони доповнюють одні одних
    бо ніхто не досконалий :)

    добре, що перший бізнес ми почали разом з чоловіком, мати партнера перший раз дууууже важливо
    але тепер я хочу бізнес окремо, тяжко сказати чим викликане те бажання
    мабуть просто хочу сама все вирішувати, ні від кого не залежати (ну наскільки можливо)

    паритися дійсно довелося би
    але то приємні клопоти, я би порівняла організацію власного бізнесу з нуля з облаштуванням нового житла - купа роботи, але як приємно то робити!
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Для чоловіка його робота - основний критерій його успішності в суспільстві. Для жінки - успішність: сім*я, діти,а робота (не завжди, але дуже часто) на другому плані.
    На мою думку жінки в українських реаліях прагматичніші, для них важливо щоб результат був обов*язково позитивний, тобто жінка (особливо та, що має дітей) мусить бути впевнена, що отримає прибуток і зможе забезпечити дітей мінімумом... В Україні я такої впевненості не маю. Можу порівнювати - в чоловіка власний бізнес, який він починав з нуля, а я завжди працювала на роботодавців.
    Власний бізнес - це умовно кажучи "всі яйця в одній корзині", а я так ризикувати не можу і не хочу, хоч колись молодою серйозно про це думала...

    Пи.Си. Хоча на чоловіка також працюю (допомагаю при потребі), але це не основна робота.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Іще одна річ, що мене стримує, то це специфіка української бізнесової сфери. Та і впринципі. Я би не могла стати "акулою" там, мене би совість замучила. І просто як гру я би то сприймати не могла, брала би все близько до серця...
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Як чоловікам так і жінкам потрібно мати трошка таку жилку комерційну, чуття, нюх...як хочете назвіть.
    Не всі це мають, не всі можуть робити бізнес. Крім того всього, ще треба мати добру порцію стервозності в характері, щоб не загризли.
    Але найважливіше - треба цього дуже хотіти.
    Допомагати чоловікові у його бізнесі я б могла, але ніколи не думала щоб починати щось своє...самій цікаво чому?
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    мій чоловік каже, що не розуміє чому багато людей ходять на роботу з 09.00 до 18.00 якщо вони можуть працювати на себе і заробляти так само
    при цьому маючи вільний графік і свободу вибору діяльності
    працювати на себе це як мінімум, власний бізнес то трохи інше
    будь-який спеціаліст міг би індивідуально надавати послуги, виконувати роботи тощо і заробляти не менше
    до того ж це легко
    елементарний приклад - бухгалтер, який може бухг послуги фірмам і підприємцям і мати той самий прибуток, а в принципі і більший, ніж на посаді бухгалтера
    та навіть вчитель працюючи вдома по кілька годин як репетитор може заробляти так само як працюючи в школі цілий день

    переваг в роботі на себе море, не буду описувати, бо мені здається, що вони очевидні, хоча в нас такий заробіток чомусь називають "тимчасовим", "халтурою" і т.п.

    оппа... а працюючи на когось на одній роботі хіба ні?
    до того ж з власним бізнесом можна набагато більше навчитися, набагато більше знань отримати, різносторонніх навичок
    навіть пізнати себе якщо хочете :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    На даний час ми з чоловіком розглядали кілька варіантів власного бізнесу. Думки у нас розходяться, так як у нас ще не має досвіду, то я би не відкривала справу з великими капіталовкладеннями, особливо там де потрібно мати спеціальний досвід. У мене є кілька ідей, але почати мене стримує страх перед невідомим. Я не знаю з чого почати і при тому боюся прогоріти. Знаю що треба це долати, але щось мене стримує, після декрету не хочеться працювати на якогось дядю, тим більше хамства тепіти більше не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    хто один раз попробував що таке власний бізнес, вже не хоче працювати на когось
    то як вернутися в рабство :)
    ну але то моя думка, комусь свій бізнес свобода, а комусь морока

    перший бізнес варто починати в тій сфері яку добре знаєш і любиш
    якщо керуватися суто розрахунком то скоро світ стане не милий
    і ще треба скласти бізнес-план і обов'язково поговорити з хорошим бухгалтером і юристом
    це допоможе уникнути багатьох помилок
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    як я вас розумію! тому і сказала, що візьму з декрету все, що зможу, а там видно буде ;)

    тут ще працює такий фактор як стаж роботи, пенсія.... багатьом людям просто страшно, це страх змін, переміни звичного життя.
    за нашої системи людям значно простіше бути щодня "маленьким гвинтиком в великій системі" і мати свої кровні, аніж ризикувати на бізнес.

    особисто в мене є ідея, але бізнес-ідеєю я би це не назвала. скоріше це нагадує більш благодійність. хто зна....
    а от спонукаючи кохану половинку на власну справу я стала йому спиною (опорою і підтримкою). З Манюньчиком на руках я на інше і не пішла б, я не зможу лишити його взамін на роботу (пишу виключно про себе, нікому нічого не закидаю - щоб ніхто не надумав образитись).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    А може нема бо не хочуть боротись з стереотипами? Бо до мужика швидше йдуть а ніж до кобіти?
    Це знаєте як в японії, може тепер легше, але колись жінці яка мала свій бізнес треба було обовязково наймати мужчину який би вів переговори, бо з нею ніхто не хотів спілкуватись. Мол її місце де інде а не на бізнесовій арені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    ні, думаю стереотипи тут ні до чого. в нас все таки не Японія.
    тут і не так багато чоловіків на бізнес наважуються. просто страшно, ІМХО.
    а ЗА МУЖЕМ, як ЗА каменной стеной. Сидиш дома і пиляєш мужа за всякі дрібнички...
    (щось мене не туди понесло, ги-ги)
     
  13. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    на пенсію можна в банк відкладати зароблене
    всеодно в нас пенсії мізерні, держава більше не дасть, ніж ви самі собі відкладете
    до того ж сер тривалість життя в чоловіків здається 62 роки, а на пенсію йдуть в 60
    ну а жінки відповідно 55 і 77 років, то вже мають можливість і на пенсії набутися трохи
    я так само :)
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    так думають ті, що молодші, а більшість людей старше 45 вважають що "синиця в руках...." а вдруг не вийде, а я вже застарий щось міняти...
    саме власне дивує той факт, що людина після 40 вже чомусь себе "списує" і вважає застарим. За кордоном навпаки, в деяких життя на пенсії тільки починається ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    якщо бізнес разом з чоловіком, то він сімейний :)
    тут є свої плюси і мінуси
    основний плюс - власному чоловікові можна повністю довіряти, не те що іншій людині, навіть якщо та людина друг
    до того ж його найкраще знаєш з усіх боків, і ділові і моральні якості, як облупленого :xaxa:

    а мінус - якщо є різне бачення ведення бізнесу, то починаються проблеми, бо з чоловіком не хочеться сваритися, а конфліктів не минути
    ну і бажано, щоб діяльність обом подобалася, а не комусь одному
    я вибрала ту, яка подобалася мені, тому коли я пішла в декрет чоловік не захотів тими послугами займатися
    ну і крім того, якщо бізнес спільно з кимось з родичів, то хтось може і халявити :ninja:
    тому тому тут треба думати чи бізнес ваш спільний, чи ви просто допомагаєте чоловікові, чи просто він допомагає вам :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Чому мало жінок мають власний бізнес?

    Тому що
    1) не думали про це;
    2) своя справа потребує капіталовкладень (великих чи маленьких);
    3) треба приймати рішення і нести за них відповідальність (не кожна жінка це вміє :));
    4) це відповідальність за людей (працівників) - зарплату ж треба платити;;)
    5) не мають досвіду і підтримки;
    6) несприятливі обставини.
    .........
    Та багато причин може бути... Я дуже хочу мати свою справу! :shy: Маю ідею, по трошки організовую - виробництво та інтернет магазин, з часом, можливо, реальний магазин відкрию...

    Йшла до цього 3 роки. Все щось не те було... Тільки зараз дозріла, трохи досвіду набралась біля чоловіка. Поштовхом стала книжка Роберта Киосаки "Богатый папа бедный папа", дуже цікава, почитайте. :) Вам сподобається. ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    та такі ж причини і в чоловіків, але вони чомусь частіше мають власний бізнес :)
    хм... я теж думаю про виробництво і про інет-магазин
    але може ідеї в нас різні, хто-зна,хто-зна :)
    я читала Кіосакі, але перший бізнес відкрила ще до того як почала читати подібну літературу
    до речі, корисно і двічі прочитати, перший раз багато що пропускається як неважливе, а після досвіду в бізнесі читаєш його зовсім по-іншому
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Я тоже :D вже третiй рiк плачу за назву неiснуючої сторiнки, а на дiлi то ср...ка, то пер....ка ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    Мабуть, впливає думка, що чоловік зобов*язаний забезпечувати сім*ю. От чоловіки й наважуються, мають добровільно-примусовий стимул до активності. :) А жінка не зобов*язана..., тому...

    :) :) :)
    Чомусь у мене підозра, що ідеї у нас однакові... може помиляюсь... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: чому мало жінок мають власний бізнес?

    дасться чути :) моя думка - під сонцем місця всім вистачить :)
    рекомендую вам прочитати "Маркетингові війни" Траута і Райса, бо маркетинг в розумінні Котлера, то детскій лєпєт
    якщо будемо конкурентами, то повоюємо :tanksmile:
    конкуренція чудовий стимул для вдосконалення :)
     
    • Подобається Подобається x 5