"Чорний список" весільних салонів

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Lelijka, 26 Липень 2012.

  1. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Розкажу і я не дуже приємну історію яка сталася з моєю весільною суконкою. Брала я її у львівському салоні, нову, на прокат. По договору треба було лишити документ, так як я в своєму міняю прізвище, дала мамин.
    В п'ятницю забираючи її з салону, наслухалася неприємних для мене настанов, типу не порви, не замасти...і т.д так день тяжкий і весь на нервах, а тут повторюють все по 20 раз. Весілля відгуляла в ній шикарно, тільки б не одне але, я її порвала знизу(((((коли? сама незнаю. Віднесла в понеділок, її забрали, і знов ті самі розмови, ми ж вас просили......я вже була готова гроші заплатити( за 25 см порваного мережива) а вони мені почекайте до середи, потім до п'ятниці ми чекаємо директорку що вона скаже, а вона нічого не каже уже другий тиждень! Що робити я не знаю(((((((
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Весільні сукні

    А в договорі як передбачене вирішення?
    варіантів два -

    1. зробити, як пише в договорі і насолоджуватися медовим місяцем
    2. забити і насолоджуватися медовим місяцем :)
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Весільні сукні

    Наскільки розумію, паспорт не віддають. то тре юристів
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Весільні сукні



    ще про сукні:
    цієї суботи "моя" наречена мала шлейф, який підчіпався на липучки


    я думала, буде заважати/чіплятися за панчохи/відпадати, але шлейф своє призначення виконав гідно і був дуже зручний. При тому, що я сама його разів три туди-сюди причіпала, це МЕГАзручно!
    шукала в інтернеті, всюди шлейфи кріпляться на ґудзички або на зав"язки. Моє весільне плаття мало шлейф на зав"язки, то постійно той слизький шнурок розпускався.
    я в захваті від простоти вирішення.
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Leliyka, не хочу вас лякати, але вартувало б заявити про втрату паспорта і почати виробляти новий.
    а по суті: який салон такими чудАми займається? можна в карму

    Думаю, що ще зарано таке робити, може, просто прийдіть і скажіть або паспорт вже і негайно, або заява в міліцію про те що паспорт у посторонніх людей і вони відмовляються його віддати. думаю віддадуть на раз-два. якщо ні то справді написати заяву про втрату.
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Напевно, варто з ними так "дохідливо" поговорити, може, хай чоловік, чи тато, чи брат піде, і добитись таки, чого та директорка хоче, тим більше, що Ви готові відшкодувати (таке ж би мало якось обумовлюватися при прокаті... ). Бо так подумати, то нащо їм той паспорт?
    Можливий ще варіант, що та сукня наступних вихідних мала знову здаватися в "перший" прокат, але, знову ж, паспортом того мережива не полагодиш, тому ситуація чудна якась трохи...
     
  7. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Так дійсно ця сукня мала бути в прокаті після мене іншій дівчині,(не знаю для неї яким прокатом казали) так мені казали перед тим як я забирала для себе цю сукню.
    Всю цю затримку обумовлюють, що тільки чекають прихід мережива.
    Але тепер якщо воно прийде, яку мені суму забабахають???за 25см порваного низу.
    Врешті мені головне щоб віддали завтра паспорт і все, звичайно матеріальна сторона теж не менш важлива
     
  8. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Не розумію. Ваша справа оплатити, а чи їм там доставлять, чи ні - хіба то Ваш клопіт?
     
  9. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Я за " дохідливо" поговорити,бо 5 років тому теж мала схожу ситуацію: на моїй, взятій на прокат сукні, виявили суперклей! і маминого паспорта мені та мамі не віддали ще й морально брудом "об...ли". Я в сльозах то все мужу розказала,то наступного дня туди вже муж пішов то і паспорт без слів віддали ще й шампанське + коробку цукерок "подарували" для молодят:girl_cool:
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Весільні сукні

    Принципово не залишала ніяких документів. І сукню таки дали, без нервів і настанов.
     
  11. springusha

    springusha New Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Ще б сказали не вдягай))) Я думаю Вам скажуть заплатити за ремонт сукні,якщо зможуть гарно залатати мереживо,або ж за нове мереживо,якщо будуть заміняти його повністю,а це вже дорожче.В будь-якому випадку якщо сукня після Вас мала бути в прокаті,то підійдіть в салон,напевно там вже вирішили цю ситуацію.
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    не розумію, як можна не замастити!!!!! моя була внизу така, ніби я в шахті працювала...
    я завжди була прихильником того, що сукню треба купувати. а вже як своя - то хоч борщ на коліна! :)
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Дівчатка, вибачте за різкість, але яка ж то мусить бути сукня, за прокат котрої в якості застави потрібно лишати паспорт - всіяна діамантами чи з чистого золота? Просто паспорт - це настільки важливий документ, який, окрім вузького переліку уповноважених на це державних установ, я б не наважилась залишити абсолютно ніде, навіть на день. Особливо в наш час усіляких афер з документами.

    Якщо не таємниця, напишіть, будь ласка, в карму назву того салону з "дуже дружнім до клієнта" сервісом :) Хоч плаття вже маю, але знайомим перекажу, щоб оминали десятою дорогою.
     
  14. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Давно хотіла запропонувати: оголосіть усім назви тих салонів. Країна повинна знати своїх "героїв". Не може ж таке залишатися поза увагою, застережіть інших туди ходити.
     
  15. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Весільні сукні

     
  17. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    Нарешті все вирішилося, в двотижневий термін віддали мені документ, заплатила я за порваний кусок сукні 100 грн, і на тому ми розійшлися. Дівчина з салону з усмішкою побажала щасливого сімейного життя і щоб я радила всім їхній салон......а я собі зразу подумала, ага зразу розбіглася так робити))))))
     
  18. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Весільні сукні

    А ви так і зробіть, "порадьте" ;) Як вже тут писалося, дівчата повинні знати "героїв" в лице.
    До речі, моя братова колись працювала в одному з найдорожчих весільних салонів Києва. Перед своїм весіллям багато цікавого від неї почула. Стосовно нищення суконь - штраф 200 грн, це обумовлювалося перед прокатом. Казала, деколи приносили назад шмату, але всеодно, платили 200 грн. Повірте, всі салони вміють вправно підлатувати плаття, і потім продавати їх як 1 прокат :) Ще розповідала, що колись їм завезли англійську колекцію суконь з атласу. Так-от ці сукні були в середньому 30-40 разів в прокаті :eek:
     
  19. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні сукні

    На початку вулиці Ів.Франка - салон Наречена
     
  20. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: "Чорний список" весільних салонів

    Якщо не помиляюсь, то там є лише один такий салон - називається "Діва" :girl_yes2:.