чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: чорний список

    так завжди було, наскільки я знаю.
    просто колись тільки за роботу доплачувалось.
     
  2. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    Відповідь: чорний список

    Різницю можна було заплатити грошима...а тепер ні. Мусиш мати рівно, ну або більше, але ні в якому разі не менше брухту. Шось таке вже повидумували.


    Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
     
  3. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Не знаю від чого залежить,магазину,заводу і т.д.,але я 2 міс тому міняла теж,і в нас не вистарчало золота,то доплатили грошима.
     
  4. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: чорний список

    в Ювелірній карті теж так є при обміні- якщо не вистачає- доплачуєш за вагу золота

    у виробах? Залежно від мережі. Від 460 грн за г і до 750 грн. Вироби, які потрапляють після ломбардів і передпродажної підготовки можуть оцінюватися від 430 грн

    ---------- Додано в 18:20 ---------- Попередній допис був написаний в 18:14 ----------

    о в магазині від Львівської ювелірки, що на Петрушевича- то вічний біч. Мало того, що там дві тітки продавщиці "а-ля матьорі тьотки, які на золоті сиділи ще в радянські часи і ведуть себе відповідно", так з цінниками я теж мала халепу. Ще місяців 2 чи 3 тому дивилася одне колечко, цінник був-960 грн. А коли збиралася купити, продавщися тут же: "то старі ціни". ПИтаю: "на ціннику є ціна. Добре, як тоді нова?". Відповідь її була, що " не знаю, десь поза 1000 грн". Цікаво, як вона його збиралася продати, коли ціни "не знала"?

    ---------- Додано в 18:23 ---------- Попередній допис був написаний в 18:20 ----------

    магазин вже давно на Франка- там одна вітрина під ломбардними прикрасами на реалізацію, а інші- нові вироби.. Зручно дивитися на сайті цілої мережі ЮК- ось тут http://diamant.kiev.ua/ і вибираті ті, що йдуть по знижках .Бо у їх львівському магазині вибір невеликий, але всі вироби, що є на сайті, мережа безкоштовно доставляє до потрібного магазину і тоді можна підійтиі купити.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    на ювелірці була перевірка податкової, за відділ де міняють золото наложили пару мільйонів гривнів. Бо в нас закони кожен трактує по своєму, тому такі погані зміни. Заводу це також не вигідно, але так мусить бути. Думаю його хочуть збанкротити і забрати
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: чорний список

    Хочу занести до чорного списку нотаріуса, що приймає за адресою: Городоцька, 187. А точніше - секретаря. Настільки неприємно і не ввічливо, що я була просто в шоці. Хамство з порогу, відчуття, що до них за милостинею прийшла. Послугами не скористалась, бо... є купа інших.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Заношу в чорний список Комфі на Виговського в Вамі. Вчора попхались ми туди з дітьми, щоб купити пилосос. Прийшли, обрали, дали нам картку-чек, сказали підійти до каси і почекати доки наш номер засвітиться на моніторі. Ну ок, підійшли, чекали-чекали, десь пів години пройшло, а наш номер все не з'являється. При чому інші покупці підходять і одразу оформляють покупку. Підходжу до каси, питаю, в чому проблема, чому так довго? Відповідь - чекайте. Підходжу до іншоі каси, прошу перевірити, касир подивилась і виявилось, що продавець не зберегла нашого замовлення! Йду знов до продавця, іі нема, кажуть вийшла. Прошу іншого переоформити, він неохоче то все робить і каже, щоб знов йшли чекати до каси. Яна хариться, Влад вже ниє від тих коломийок, ми з чоловіком вже мокрі з тими дітьми, псіханули, сказали, що відмовляємся від покупки і пішли. Ще хотіли в книгу скарг накатати, але вже такі схарені були, що додому поіхали.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: чорний список

    я там мала дві покупки, то якось навпаки було найшвидше і найприємніше зі всіх маркетів побутової техніки. Ніхто нічого не нав язував, не приставали з додатковими послугами ( один раз щось там питали, але я одразу чітко сказала, що нічого не потребую. ТО відразу оформляли покупку без зайвих приставань і переконувань). Один раз знайшла товар на сайті- написала на загальну лінію чи є того кольору, який потрібний- одразу ж в онлайні перевірили-відписали, що "так, у Львові він є і можете купувати". Товар, який там купувався за ті два рази, ттт - нарікань не маю.

    ---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

    а треба було. Бо ж то власне сервіс обслуговування. Можете у них на сайті на гарячу лінію бодай написати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. alkali

    alkali Member

    Відповідь: чорний список

    Теж у них був, нотаріус значно простіша людина чим її секретар...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Отримала завдання від чоловіка - обдзвонити продавців меблевих фасадів у Львові, дізнатись ціни, терміни виготовлення, вартість супутніх послуг.
    Продзвонила Дімекс, ДаскЦентр, Рай-ком і ВЕЕМ.
    На всіх фірмах, крім ВЕЕМу, зі мною назвичайно чемно поспілкувалися
    На ВЕЕМі підняла слухавку жіночка (по голосу - старша). Я запитала ціну, чи працюють з польським виробником. У відповідь отримала інфу, що працюють тільки з українським виробником, який (цитую) "Нічим не гірший ТОГО ВАШОГО БРВ".
    Я задала питання, з яким саме укр. виробником працюють.
    Працівниця: "Калуш, Сокаль".
    Я: А назву можете сказати?
    П; Це конфіденційна інформація.
    Я: А якщо я приїду робити замовлення, то скажете?
    П: Звісно, НІ, таку інформацію Вам ніхто не скаже.
    Я: До Вас обдзвонила ще 3 фірми, і на всіх мені чітко назвали виробників.
    П: Ну а ми не кажемо.
    Я: Але ж повинна знати, що я замовляю, почитати відгуки, як себе поводять фасади цього виробника, чи не відклеюється плівка від пару і гарячого повітря?
    П (переходить на підвищений тон): Це Ви собі в інтернеті багато поначитувалися, всі розумні зараз, нема чого тут розказувати мені, як воно має бути. Ми працюємо з цим виробником купу років і ніколи на нього скарг не було. :khomyak:
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Відповідь: чорний список

    Я теж так придбалу тоналку(((( пішла у космо за тоналкою, мала брати від того ж виробника що вже й мала, тільки на тон світлішу бо зима. Але консультант почала мені радити взяти від іншої фірми, що вона по акції і в сто разів краща за мою, і що я не пожалію, купивши її!!!! купила я її, хоча вона була на той час в два рази дорожча за мою. На другий день їду я в маршутці, спереду біля водія, підвела долоню до обличчя і жахнулася, моє лице на фоні руки було оранжевим!!!!:girl_devil::girl_cray: в магазині освітлення було досить тьмяним, я то бачила що вона трохи темна на обличчі, але ж ця консультант казала що це ок, бо це в приміщенні, а якщо її нанести повністю все буде ок. Так ось я не могла подумати що заради власного прибутку вона зможе комусь нагло спихнути не потрібну і неякісну річ і потім спати спокійно:confused: на другий день я пішла в інший магазин, консультанта зразу прогнала (ввічливо) сама обрала собі тоналку яку хотіла брати ще тоді, яка до речі, післі нанесення на обличчя взагалі не помітна ))):girl_spruce_up:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Відповідь: чорний список

    Я ніколи не користувалась послугами тих "консультантів" в космо і ватсонс. Для мене вони прості "впарювачі непотрібу", які до того ж дуже бісять своєю приставучістю
    Не вспієш підійти до вітрини з косметикою, вже біжать і тягнуть до інших невідомих мені марок. Бррр...
    Я коли приходжу в магазин за косметикою, то в основному знаю відсотків на 97, що саме мені потрібно, бо перед покупкою чогось нового добре читаю відгуки в неті. І ще певно ні разу не промахнулась.
    Тому і Вам раджу не вестись на повідку у тих горе-продавців. А якщо щось і зацікавило, то перед покупкою почитати відгуки на цю продукцію;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: чорний список

    То такі консультанти, як я іспанський льотчик- вибирала туш але тільки з простою не силіконовою щіточкою, щоб не вигнута і, щоб туш добра, то вони одна в одної питали і так толком ніц не знали, хіба про такі дуже відомі туші. В результаті я сама вибрала але питаю, чи щіточка не вигнута, бо що не силіконова сама побачила, каже "Ні, там проста", принесла додому розпакувала, і що- щіточка вигнута))
     
  15. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    завжди після оплати відкриваю туш при консультанту.... При чому попереджаю завчасно. Буває пересохша або з щіткою "промахнулась", як у вас
     
    Останнє редагування: 11 Січень 2015
    • Корисно Корисно x 1
  16. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    купила одного разу таку туш в подарунковому наборі у Ватсонс. Хоча до закінчення терміну придатності було ще дуже далеко. Декілька разів брала в них помади, не з дешевих, але після 2-х днів користування з'являлася алергія. При чому та ж косметика, куплена через інтернет, значно відрізняється по якості від того, що продається у Ватсонс.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  17. irushka

    irushka Well-Known Member

    Заношу в чорний список магазин дитячих товарів "Левенятко" у Винниках. Продають несправні іграшки, а коли покупець повертає той непотріб, відмовляються повертати гроші і пропонують покупцю поремонтувати собі ту іграшку. Детальніше тут
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    так-так, буває таке. пригадую, як купувала тоналку, досить обрала сама, попри їх нав'язливий "сервіс" (бо як не вмієш/не знаєш, то не берися комусь щось радити), так потім перевіряю, чи дали мені з шухлядки саме той тон, що і тестер, з якого я пробувала колір на шкірі.
    і тут мені "консультант" показує: "ось, той самий номер!" і від того, на що вона мені тицяла пальчиком, я реготала голосно ))) то був ступінь захисту SPF 25.
    якщо консультант не знає таких простих речей, то я не потребую такого консультанта, - сама можу його проконсультувати.
    Ще тоді думала про це написати, то було у Ватсонсі, але я побачила, що того горе-консультанта там вже давно немає, та й зрозуміло чому, добре, що таких не тримають довго )))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ті консультанти у Ватсонс від мене взагалі холодні. Я влітаю в магазин, вони підлітають до мене. Я їм щиро дякую і і валю до потрібної полички, де хапаю те, що мені потрібно. Найцікавіше те, що вони стоять кругом мене і не можуть слова сказати.
    Якось сказали мені, що в них в залі не можна ходити з декоративною косметикою в руках їхньою. Ну нє - то нє, хоч я й не збиралась дефілювати в пошуках щастя, але слухняно віддала косметику в руки "консультанта" і повалила до каси. Причмелена дівчина явно не чекала такого повороту подій, пошурувала за мною і почала передавати товар то одній касирці, то іншій. Я трохи постояла, подивилась на той цирк, а потім сказала своє "фе". Можливо грбо, але чесно . Фсьо, занавєс! Тепер вони до мене не літають.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    в магазині Простор замість консультанта за мною бігав охоронець. Як я того не люблю, коли хтось мені в руки заглядає і вставляє свої 5 копійок. Ніяк не можу зосередитися під час такого. Все розумію, що багато крадіжок в магазині, але від того аж підкидує і не хочеться туди ходити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
Статус теми:
Закрита.