Чорногорія - про курорти

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем галичанка, 16 Серпень 2007.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    ну ви була після нас, але не так пізніше щоб там щось змінилося:girl_wink:
    фотографія добра, але доріжки справді взагалі не видно, ну і може ви з чоловіком на вузькі проходи уваги не звертали, а нам ввечері з візком пройти іноді було не реально, та й вранці не завжди зручно, бо так машин наставляли :girl_impossible: ну і збоку якісь камиші, болото, і ще не пригадаю чи то стік який був чи то машини там мили, але як сходити з асфальтованої дороги (власне де під вечір утворювалась парковка під зарослями) була велика калюжа, тому оті пару метрів назвала дєбрями. Наші батьки в тай час жили біля Мегамаркету то там значно приємніше було до вілли йти :)
    ми повертали на ліво і йшли ще хв 15, нам там більше подобалось
     
  2. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    О, ми теж летимо 2 липня.
    Я колись була ще в 2003 році в Чорногорії - була дуже задоволена, і все мені подобалось, і дуже були чисті пляжі і море. Невже так все змінилось не в кращу сторону? Їдемо на віллу Мітровіч, що недалеко від пляжу Могрен.
     
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

     
  4. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    дівчата, в кого є досвід відпочинку в приватному секторі в чорногорії? можливо маєте якісь контакти ,чи сайт хтось знає з оголошеннями від власників апартаментів?
    хочемо в цьому році летіти в якусь спокійну місцину, не в будву, бо там дійсно надто шумно і пляжі переповнені. а так, як в нас мацьопка, то хочеться більш спокійного відпочинку, близько до нормального пляжу.
     
  6. roxetochka

    roxetochka New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Дівчата якщо їхати своєю машиною, яка віза потрібна?
     
  7. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Доброго дня, дівчата.
    Хто з вас проживав на віллі Міра в Будві? Розкажіть, будь ласка, як там.
    На сайті пише, що у кожному номері є кухня і якийсь мінімальний посуд. Чи правда це і як було у вас?
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    не знаю чи в кожному номері є кухня, але в нас була. Посуд мінімальний на 4 осіб, сковорода поганенька, риба до неї дуже прилипала. Плита електрична на 2 канфорки. Холодильник дуже маленький, в морозилку поміщалась лище пачка масла. Кондиціонер лише в спальні, в кухні нема.
    В спільному коридорі стояла спільна праска і дошка для прасування, якщо треба.
     
  9. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Одним словом - жити можна, так? :girl_in_dreams:
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

     
  11. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    красива вілла, ми жили там. пра, то було ще в 2009 :girl_in_dreams:
     
  12. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Літала в Чорногорію на початку червня, щось більше люблю цю пору, коли ще не має багато відпочиваючих.
     
  13. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    А ми летимо 13 серпня, жити будемо на віллі Бєліч. Може когось з наших форумчан зустріну))
     
  14. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    А ми з чоловіком зараз відпочиваємо на віллі Мітровіч. Тут жара неймовірна +40....Море тепленьке +27. Беріть з собою парасольки від сонця (бо фактично весь час на пляжі під парасолею - бо сонце дуже "палить") і купили собі тут тапочки для плавання - бо пісок сильно нагрівається і обпікає ступні.
    Ну і відпочиваючих на пляжі "як тюленів" каже чоловік - дуже багато і на пляжі і у воді.
    Люблю Чорногорію - більше подобається, ніж Болгарія і Туреччина
     
  15. olena

    olena New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Я цього тижня повернулась з відпочинку у Чорногорії, тому й поділюся враженнями від цієї країни.
    Почну з того , що відпочинок я організовувала сама, два тижні в інтеренті, з півсотні написаних листів власникам апараментів, купівля ( з допомогою нашої кВІтКИ) білетів на літак і ми з ще однією родиною (нашими близькими друзями) в Чорногорії.
    Для відпочинку ми обрали Будву і не пошкодували про це. Пляжів до вибору- до колоьру, хочеш їдь на острів, де нам найбільше сподобалось, бо мало людей, водичка надзвичайно чиста і якось дуже спокійно там. З харчуванням теж проблем не було: снідали і вечеряли ми переважно вдома, а обідали в кафешках. Ціни доволі демократичні, можна прообідати( комплексний обід) і за 4 євро, за 6 - то вже перше, друге, салат і десерт, порції доволі великі. Правда в місцях , де харчевень є одна чи дві(той же острів чи пляжі Плоче, Трстено) ціни вдвічі вищі і такого поняття як комплексний обід немає. Ввечері розваг ціла купа, як для маленьких , так і для дорослих, але оскільки з нами було п'ятеро дітей віком від 1 до 9 років, то наші вечірні розваги зводились до поїдання морозива, прогулянок старим містом, катання на карусельках, а на гучні дискотеки ми лишень могли позаглядати, проходячи повз них.
    Відпочинком ми задоволені, повернулась би у цю країну ще не раз, бо є ще маса місць, де б хотіла побувати.
     
  16. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Поїдьте колись на початку червня або у вересні, різниця дуже велика. В Чорногорії була вже багато раз, об'їздила вже всі міста і сусідні країни. Мені країна дуже подобається, така душевна, особливо маленькі старовинні містечка де мало туристів. Цього року їздили на екскурсію в Боснію і Герцоговину. Якщо у когось буде така можливість поїхати туди з Чорногорії на екскурсію всім раджу, враження незабутні. Країна ще не дуже оговталась після воєнних дій, але така красива і такі душевні люди. І ще цього року їздили на рафтинг, також дуже гарно, спускаєтесь другим по велечині каньоном в світі річки Тари по території Чорногорії і Боснії.
     
  17. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Була в 2003 році якраз на початку вересня - то кожну ніч і ранок падав дощ, а з обіду ми вже були на пляжі. Людей значно менше, і сонце так не палить.
    Є ще можливість поїхати на ексурсію в Дубровнік (Хорватія), але ми не їздили, бо була спека.

    Позавчора повернулись з відпочинку. Чорногорія як курорт мені дуже подобається - і природа, і архітектура, і море. Але щодо чистоти моря можу посперичатись - на Словянській плазі - море брудне (це самий більший пляж), чи то так люди збурюють пісок з дна, але мені там не сподобалось зовсім. Ходили на пляж Могрен (за старим містом) - треба йти по при скелю, зате море дуже і дуже чисте. Плавали до буйків - то пливеш і видно дно під тобою і як плавають рибки, на буйках відпочивали і спостерігали також за рибами. Якщо пройти в кінець пляжу, то там взагалі є корали і дуже гарнезні риби, але й багато їжаків морських. Вхід на пляж безкоштовний. Але оскільки пляж між скелями, то сонця з 4 години вже над пляжем нема, тільки над морем - тому можна купатись вдосталь і вже таки" валятись" на пляжі.
    Зараз фактична більша частина пляжів заставлена лежаками, для лежаннях на "рушниках" значно менше місця, але є всюди. Ціна за комплект з 2-х лежаків/шезлонгами і парасолею 5-10 еуро.
    Ціни на продукти не сильно відрізняються від наших. В обід в основному ходили харчуватись біля старого міста (по дорозі на пляж) в готелі Могрен - Self Service Mercuri - там типу їдальні - ти йдеш попри стійку і набираєш їду. Порції справді дуже великі, ми брали одну на двох з чоловіком. Ціни на супи 1,20-1,40 (суп- чорба, смачний їхній суп- рибна чорба), шопський салат 1,40 (при тому що у кафе 2-3 еуро), лазанья дуже смачна -4,70, телятина теж до 5 еуро - в одну порцію входить 2 великих куски м"яса та гарнір на вибір. ПРобувала фарширований баклажан - теж дуже смачно, правда ще дали гарнір до нього, то я вже не подужала. Тобто поїсти на двох в межах 10 еуро - реально. Ми ще брали пиво і десер, то виходило в межах 11-13 еуро. Десерти в них дуже і дуже смачні!
    Ще мені сподобалась їхня місцева шаурма - це саморобна випечена лепешка, на вибір або свинина або кусок курячого філе не грилі +овочі на вибір. Також смачна піца - по 1,5 еуро великий кусок.
    Ну і в самій старій Будві можна сходити в цитадель (вхід 2 еуро) - піднятись на вершину оборонної башти і побачити місто з висоти, також чувдовий вигляд на море. А ще можна пройтись по периметру огорожі старої Будви (якщо вхід до цитаделі по праву руку,то піти до огорожі вверх і в кінці повернути на ліво у хвіртку). Теж дуже гарні краєвиди відкриваються.
     
  18. olena

    olena New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    От з цим з вами погоджусь, але я писала про чистеньку водичку на острові святого Ніколи( по місцевому - Гаваї), а попірнати там з маскою, то просто супер, на Могрені мені теж дуже сподобалось.

    МИ для себе теж відзначили цей ресторанчик, випадково потрапили туди, коли пішли обідати з Могрену, дуже смачно там, порції направду дуже великі, нам ще й собою запакували, бо діти не подужали доїсти.
     
  19. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Підкажіть по пляжу Плоче - чи є там можливість поставити свою парасолю? (бо гід казав що там тіки плити) і як там лежати на своїх килимках - не загарячо від тих плит? Який там вхід в море - з дітьми (які не плавають самі ще) туди реально?
     
  20. olena

    olena New Member

    Відповідь: Чорногорія - про курорти

    Для дітей , які самі не плавають там є басейни з морською водою, але розміщення плит на Плоче рівнев, а загороджень нема ніяких, особисто нам не дуже це сподобалось, бо старшим ще якось поясниш, щоб були обережні, а от річній малечі, то тяжко. Вхід в море на цьому пляжі в основному з драбинок, є два чи три пологіші заходи.
    Нам не дуже там сподобалось, бо небезпечно для маленьких діток, і ми переїхали на Трстено, де для дітей просто рай: пісок, мілко( дуже далеко треба йти, щоб поплавати).