Цитати з Біблії щодня

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Вересень 2014.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Хочу вас запросити до спільного щоденного читання Святого Письма.
    Спершу думала обмежити Новим Завітом, але якщо серце лежить до Старого, то теж запрошую.

    Суть проста. Читаємо Святе Письмо щодня, а сюди викладаємо 1-2 вірші (або й більше), які найбільше вразили, зачепили, над якими роздумували та якими молилися цілий день.

    Щоби була можливість читати не лише з книги, додам кілька посилань.
     
    Останнє редагування: 25 Вересень 2014
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Коли ви любите тих, що вас люблять, яка вам заслуга? Таж бо й грішники люблять тих, що їх люблять.

    І коли чините добро тим, що вам чинять, яка вам заслуга? Та й грішники те саме чинять.

    І коли ви позичаєте тим, від кого маєте надію назад узяти, яка вам заслуга? Адже і грішники грішникам позичають, щоб відібрати від них рівне.

    Ви ж любіть ворогів ваших, добро чиніте їм, і позичайте, не чекаючи назад нічого, а велика буде ваша нагорода, й будете Всевишнього синами, бо він благий для злих і невдячних.

    Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний.

    Не судіть, і не будете суджені; не засуджуйте, й не будете засуджені; простіть, і вам проститься.
    Луки 6:32-27
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Немає доброго дерева, що родило б плід поганий, ані дерева поганого, що родило б плід добрий.

    Кожне бо дерево за своїм власним плодом пізнається; не зривають бо з тернини смокви, ані з ожини не збирають винограду.

    Добра людина з доброго скарбу серця свого виносить добре; лиха ж - з лихого (серця) лихе виносить, бо з переповненого серця говорять його уста.

    Чому ви мене звете: Господи, Господи, а не робите, що я говорю?
    Луки 6:43-46
     
  4. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,

    не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,

    не радіє з неправди, але тішиться правдою,

    усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!

    Пос. до Коринтян 1, розділ 13, 4-7
     
  5. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    І встав Йов, і роздер плаща свого, й обстриг свою голову, та й упав на землю, і поклонився, та й сказав: Я вийшов нагий із утроби матері своєї, і нагий повернусь туди, в землю! Господь дав, і Господь узяв… Нехай буде благословенне Господнє Ім'я!
    (Йов 1:20,21)
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Поводьтесь як вільні, та не як ті, що з волі роблять покривало злоби, але як слуги Божі.
    1 Петра 2:16
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Перше посилання Павла до Коринтян:13
     
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Дуже люблю цю притчу))))))
    Він розповів їм притчу про те, що їм треба молитись завжди й не падати духом.
    І казав: “В одному місті був один суддя, що не боявся Бога, ні людей не соромився.
    Була ж одна вдова в тім місті, що (завжди) приходила до нього й говорила: Оборони мене від мого супротивника!
    І довго не хотів він, але згодом мовив сам до себе: Хоч я Бога не боюся і людей не соромлюся,
    але тому, що ця вдова мені надокучає, я її обороню, щоб вона не приходила безперестанку та не морочила мені голови.”
    Тут Господь додав: “Слухайте, що суддя несправедливий каже!
    А Бог хіба не оборонить своїх вибраних, які до нього день і ніч голосять, і чи баритиметься до них?
    Кажу вам: Оборонить їх негайно. Тільки ж Син Чоловічий, коли прийде, чи знайде на землі віру?”
    Лк 18: 1-8
     
  9. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Не з Нового завіту , але моє улюблене
    "Понад усе ,що лише стережеться ,серце своє стережи , бо з нього походить життя .
    Відкинь ти від себе лукавство уст, віддали ти від себе крутійство губ .
    Нехай дивляться очі твої уперед , а повіки твої нехай перед тобою простують .
    Стежку ніг своїх вирівняй , і стануть міцні всі дороги твої , не вступайся ні вправо , ні вліво -усунь свою ногу від зла ! "
    Книга Приповістей 4:23-27
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня


    І сказали жінки до Ноомі: Благословенний Господь, що не позбавив тебе сьогодні родича! І буде славним ім'я його серед Ізраїля. І він буде тобі потішителем душі та на виживлення твоєї сивини, бо породила його твоя невістка, що любить тебе, що ліпша тобі за сімох синів.
    (Рут 4:14,15)
     
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Господи, Боже Ізраїля! Ти справедливий: тому ми й зосталися живими, як воно й є нині. Ось ми перед тобою в наших беззаконнях, бо через них не можна встоятись перед тобою.»
    Книга Езри: 9: 15
     
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    24. Дехто щедро дає, та ще додається йому, а дехто ховає над міру, та тільки бідніє.
    25. Душа, яка благословляє, насичена буде, а хто поїть інших, напоєний буде і він.
    (Приповісті 11:24,25)
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня


    Так само ви, жінки, коріться своїм чоловікам, щоб, навіть якщо деякі й не вірять слову, були поводженням жінок позискані без слова,
    коли побачать ваше життя у чистоті й повазі.

    Нехай ваша окраса буде не зовнішня - заплітання волосся, накладання золотих обручок чи прибирання в шати,
    але в середині людського серця, в нетлінності душі, лагідної та мовчазної: це многоцінне перед Богом.

    Бо колись і святі жінки, які надіялися на Бога, себе приоздоблювали, корившися своїм чоловікам,
    як от Сара слухала Авраама, «паном» його звала; ви ж її діти, коли добре чините і не лякаєтеся жадних застрашувань.

    Ви, чоловіки, живіть розумно разом з вашими жінками, як з істотами, що від вас слабші, віддаючи їм належну шану як співспадкоємцям благодаті життя, - тим ваші молитви не втрачатимуть на силі.

    Нарешті, всі ви будьте однієї думки, співчутливі, братолюбні, милосердні, смиренні.

    Не платіть злом за зло чи лайкою за лайку, а, навпаки, благословляйте, бо ви на те покликані, щоб успадкувати благословення.
    1 Петра 3:1-9
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Отож, зодягніться, як Божі вибранці, святі та улюблені, у щире милосердя, добротливість, покору, лагідність, довготерпіння.
    Терпіть один одного, і прощайте собі, коли б мав хто на кого оскарження. Як і Христос вам простив, робіть так і ви!
    А над усім тим зодягніться в любов, що вона союз досконалости!
    І нехай мир Божий панує у ваших серцях, до якого й були ви покликані в одному тілі. І вдячними будьте!
    Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні!
    І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві.
    Дружини, слухайтеся чоловіків своїх, як лицює то в Господі!
    Чоловіки, любіть дружин своїх, і не будьте суворі до них!
    Діти, будьте слухняні в усьому батькам, бо це Господеві приємне!
    Батьки, не дратуйте дітей своїх, щоб на дусі не впали вони!
    Раби, слухайтеся в усьому тілесних панів, і не працюйте тільки про людське око, немов підлещуючись, але в простоті серця, боячися Бога!
    І все, що тільки чините, робіть від душі, немов Господеві, а не людям!
    Знайте, що від Господа приймете в нагороду спадщину, бо служите ви Господеві Христові.
    А хто кривдить, той одержить за свою кривду. Бо не дивиться Бог на особу!
    Послання Павла до Колоссян,3
     
  15. Fajnalera

    Fajnalera Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    1. Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків,
    2. та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!
    3. І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєдчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!
    (Псалми 1:1-3)
     
  16. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!
    1-е до Коринтян 15:58


    Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
    Псалми 91:1-2
     
  17. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня


    «Благословен єси, Господи, Боже батьків наших, і хвали достойний; ім'я твоє преславне на всі віки;
    бо ти праведний у всьому, що вчинив єси нам, і всі діла твої праведні, й усі дороги твої праві, і присуди твої усі - правдиві.
    Ти учинив присуди правдиві в усьому тому, що навів на нас і на святе місто батьків наших, на Єрусалим. Так! Присудом правдивим навів єси все те гріхів наших ради.Бо згрішили ми, вчинили беззаконство, від тебе відступивши; ми згрішили у всьому й заповідей твоїх не слухали.
    Ми їх не пильнували, не чинили, як ти нам заповідав, щоб нам добре було.
    І все, що ти навів на нас, усе, що ти вчинив єси нам, - ти присудом учинив правдивим.
    Ти видав нас у руки супостатів беззаконних, відступників мерзенних, і несправедливому й найгіршому на всій землі цареві.
    І нині нема як нам уста розтулити наші: ганьба й сором покрили слуг твоїх і тих, що тебе шанують.
    Не відкидай же нас навіки імени твого ради, і не розривай завіту твого.
    Не забирай від нас милости твоєї, Авраама твого улюбленого ради й Ісаака, слуги твого, й Ізраїля, святого твого,
    яким ти обіцяв був, що розмножиш їхнє потомство, як на небі зорі і як пісок при березі морському.
    О, Господи, ми стали менші від усіх народів, принижені ми нині по всій землі гріхів наших ради.
    Оце тепер нема у нас ні князя, ні вождя, ні пророка, ні всепалення, ні жертви, ні офіри, ні кадила, ні місця, де б приносити первоплоди і знаходити твоє милосердя.
    Якби ж то ти міг нас прийняти скрушеного серця ради й смиренного духу! Як усепалення баранів та волів, як безліч тучних ягнят,
    так нехай буде перед тобою наша жертва нині, що хочемо тобі принести, бо нема сорому тим, що на тебе уповають.
    І нині ми слідуємо за тобою всім серцем; ми тебе боїмося і твоє обличчя шукаємо - не сороми ж нас!
    Але обходься з нами за твоєю лагідністю і за твоєю милістю великою.
    Вирятуй нас твоїми чудесами! О Господи, дай славу імені твоєму!
    Хай осоромляться усі ті, що твоїм слугам зло чинять; хай засоромляться, позбавлені всієї своєї могутности, нехай розіб'ється їхня сила!
    Нехай знають, що ти, Господи, Бог єдиний і славний на всю вселенну!»

    (Книга Пророка Даниїла 3:26-45)
     
  18. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    8. І нехай покриваються веретами та людина й та худоба, і нехай сильно кличуть до Бога, і нехай кожен зверне з своєї дороги та від насильства, що в їхніх руках.
    9. Хто знає, може Бог обернеться й пожалує, і відвернеться з жару гніву Свого, і ми не погинемо!
    10. І побачив Бог їхні вчинки, що звернули зо своєї злої дороги, і пожалував Бог щодо того лиха, про яке говорив, що їм учинить, і не вчинив.
    (Йона 3:6-10)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Блаженний чоловік, що перетриває пробу, бо він, як буде випробуваний, дістане вінець життя, що Господь обіцяв тим, які його люблять.

    Ніхто спокушуваний нехай не каже: Бог мене спокушає; бо Бог не може бути спокушуваний злом, і сам він не спокушає нікого;

    кожний спокушається своєю власною пожадливістю, яка його притягає і зводить.
    Якова 1:12-13
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    16. Не лишається пам'яти про мудрого, як і про нерозумного, на вічні віки, в днях наступних зовсім все забудеться, і мудрий вмирає так само, як і нерозумний…
    (Екклезіяст 2:16)