Де би посповідатися?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем rododendronia, 26 Березень 2010.

  1. rododendronia

    rododendronia Member

    Хто куди іде до сповіді?
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Великий Піст

    а що це якийсь вибір? типу як йти на Ринок Краківський чи Південний?

    п.с. щось не догнала суті питання?
     
  3. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Великий Піст

    Я хочу знати якій церкві людина віддає перевагу ? Де менше людей, бо я завжди ходжу на Сихів в церкву Пресвятої Богородиці на Сихові. Але там дуже великі черги.
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Великий Піст

    а ви не думали, що насамперед людина "віддає перевагу " залежно від свого віросповідання. а тоді вже - залежно від того - яку собі обрала до душі.

    а не ту - де мало чи багато людей.
     
  5. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Великий Піст

    А ще віддає перевагу "рідним" священникам, своїм духівникам.... Я, наприклад, сповідаюсь у 2-ох священників в своїй церкві (залежно хто є і який вільний). І піду таки до своєї церкви, хоч там черги величезні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Великий Піст

    Добре нехай висловлює свої думки? Я ж нікого нічого не заставляю хто куди хоче туди і ходить це тільки їхнє право. Я не збираюсь нікому нічого вказувати і навязувати. Просто хочу піти до сповіді і не знаю куди. Бо як би там не було а священники є різні ...............
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Великий Піст

    я навіть не буду коментувати.
    то йдіть. чи ви хочете щоб вам розказали " що той такий файний" а той ні і ви підете до того кращого?
    п.с.почитайте допис вище-чітко написано - у " своїй " церкві. у вас певно такої нема, якщо у вас проблема зі стоянням в черзі.
     
  8. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Великий Піст

    І до речі Кася це є вибір , і то дуже важливий вибір. Порівнювати його з Краківським чи Південним не хочу. Але в мене є знайома , яка дуже рідко ходила до сповіді, і коли я одного разу запропонувала їй піти зі мною вона погодилась. Так як вона пішла до сповіді почала розказувати гріхи, священник почав на пів церкви кричати що вона жахлива людина і буде горіти в пеклі, на мою думку так бути не повинно. Після того випадку вона ні разу не ходила до церкви бо їй страшно. Тому це дуже важливий вибір .........

    ---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

    А щодо стояння в церкві є в мене гіркий досвід. Простояла 5 годин, вийшов священник і сказав що сьогодні більше сповідати не буде. Приходьте завтра.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Великий Піст

    я певно припиню дискусію. бо я не розумію хоть ти трісни.
    не розумію, як можна перебирати куди йти , а тим більше питати відгуки про священників.
    зміст на мою думку, в тому що ви шукаєте причину, щоб не йти , бо там черга.
    як би та церква ,яку ви вказали, була б для вас "ВАША", черги чи інші причини вас не стримували.

    п.с. шукайте. може інші вам зарядять. бо для мене це принаймні- дивно.
     
  10. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Великий Піст

    Я не розумію, що в тому поганого що я прошу порадити якогось хорошого священника. Я іду до сповіді не просто продиктувати свої гріхи і всьо яка я рада що посповідалась. Я хочу піти до священника який вислухає мене з розумінням, і допоможе вирішити ту чи іншу проблему з Божою допомогою!
    Ви мабуть мене не розумієте , а я Вас !!! Люди є різні і священники повірте мені тоже.......... був гіркий досвід.

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:00 ----------

    Кася ви якась дуже дискусійна людина, вам всі мої дописи не подобаються. Ви з кожного мого допису хочете зробити якусть проблему ....... не розумію цього. Що ви такого страшного знайщли в мому запитанні, просто цікаві думки інших людей. Щось ми з Вами зовсім не розуміємо один одного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Великий Піст

    А от я із rododendronia цілком згідна у її поглядах. Переконалась на власному прикладі, що сповідатись можна по-різному. Весь час сповідалась у своїй церкві у двох священників (або в одного або в іншого). Процедура виглядала так - я розказувати свої гріхи, а вони кивали головою, давали розрішення і на цьому сповідь закінчувалась. А ось одного разу довелось сповідатись в церкві Юра (от тільки як було звати священника, нажаль, не пам"ятаю), цей не просто кивав головою, а ми спільно намагались проаналізувати чому саме я так вчинила в певних ситуаціях( що мене привело до гріха), як себе застерегти від подібних речей. Тобто проходило певне спілкування, аналіз, повчання, причому у досить м"якій повчальній формі. І повірте, від такої сповіді набагато більше користі, ніж від простого кивання головою.
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Великий Піст

    Ну, ТАК.
    А rododendronia стояла-стояла весь цей час, і не вистояла...

    ЗІ: людоньки! ви ж висилаєте прайси на хороших тамадів..? вишліть rododendronia відповідний...
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Великий Піст

    Жодна порада Вам не допоможе! потрібно йти до такого отця, проповіді якого Вам близькі до душі, до якого відчуваєте глибоку довіру.
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Великий Піст

    Дивно так...якби ви просили порадити вам лікаря, чи майстра з манікюру, думаю тут ніхто б не поскупився і написав багато толкових порад....а священника...вперше таке чую. Як йду до сповіді чомусь в останню чергу думаю який священник мене сповідатиме, веду обрахунок сумління думаю про те що я вчинила і каюсь, сповідь-це сповідь до Бога а не до священника...і якщо людина хоче посповідатися то не гонитиме по Львову а таки посповідається
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Великий Піст

    дівчатка, а у вас самих не склалося враження, що ваша дружна реакція чимось схожа на тих надто ревних бабусь, що можуть зрівняти дівчину з болотом за "споднні в церкві"? :girl_sad:
     
  16. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Великий Піст

    У мене чомусь таке саме враження склалось. Адже якщо людина сюди пише, то це їй потрібно...
     
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Великий Піст

    Особисто я висловила свою думку.Думаю для цього і пишуть свої питання, створюють теми аби виникала здорова нормальна дискусія-не завжди всі думають так як один дописувач тим форум і цікавий. До речі в нас є тема яка думаю зацікавить дівчину. Головне уважно читати
    http://www.posydenky.com/showthread.php?t=46827
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    От ніколи мене не перестане дивувати оця річ. Віра одна, а виявляється, що ми в одному християнстві створюємо якісь "мінівіри". Чому і нащо?

    А чому ні? Касю, тобі не відомі випадки, коли люди десятки років до церкви не ходили після невдалої сповіді? Такого в нас у церквах доволі багато, на жаль.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    на рахунок перебирати куди йти, то особисто я не піду ніколи отак просто до того, хто є.Мені важко рідним людям відкритися,а чужій людині тим більше,хоч це й сповідь перед Богом. тому для мене важливо відчувати довіру до священника.А цього відчуття до всіх священників не маю. Але от щодо відгуків про священників-також вважаю, що це неправильно...Це ж не тамада, чи хтось там. Людина має сама знати і відчувати до кого їй хочеться піти на сповідь. Для того треба ходити до церкви, мати свою церкву. Свою не по території, а по духу,чи як то сказати..
     
  20. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Я ходжу до церкви і до сповіді в церкву Пересвятої Євхаристії, всі священники ну дуже хороші , але завжди стараюсь попасти до О. Романа. Це священник з великої букви, його проповіді слухаю з відкритим ротом, а на сповіді він священник, і друг і батько і психолог і порадник і розрадник. Але черги там велеченькі.