Де би посповідатися?

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем rododendronia, 26 Березень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Я вас розумію. Суть одна: Сповідь є дійсною, якщо ви її говорите перед Богом у пристуності священика й отримуєте розрішення. Без того йти до Причастя не можна. Те, що відбувається лише між вами та Богом (у церкві, вдома, в парку) - це іспит совісті, а не Сповідь. І воно дуже добре, але без самої Сповіді не дає "дозволу" приступати до Причастя.
     
  2. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Саме це і називається Сповіддю...
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Як у кого. У традиційній Церкві без Сповіді не можна приступати до Причастя.
    У ранніх християн взагалі була Сповідь перед усією громадою, а покута за тяжкі гріхи тривала кілька років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Напевне це було уже в пізніх християн, бо в самих ранніх такого точно не було, якщо читати книги Дії Апостолів, чи Послання Апостолів...
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Я чомусь думала, що "пізні" - то нинішні. ;)
    Діяння апостолів 19:18. Там говориться про те, що ті, хто увірували, приходили й відкрито сповідалися в гріхах.
    А в Матея 3:6 люди хрестячись у Йоана, сповідаються йому в своїх гріхах.
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2013
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Чи хтось знає, в який час можна в вихідні посповідатися в Крехові? Можливо, там є якийсь графік чи щось таке? Наперед дякую.
     
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Посповідатися можна під час Літургії. Хоча і монахи приймають. Я особисто ходила до одного, то він молився наді мною. Хоча, коли я прийшла і сказала, що хочу сповіді, то монах подивився на мене і сказав, що я ще не готова.
    Правда - це було минулого року. Але вірю в те, що в тому монастирі немає того, що існує у світському житті.
     
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Мені цікаво,а перед шлюбна сповідь чимось відрізняється від такої звичайної?
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Нічим не відрізняється.
    Трохи іншою може бути хіба сповідь з усього життя. Але структура і суть сповіді завжди однакова.
     
  10. Відповідь: Де би посповідатися?

    Як на мене, не важливо де сповідатися, адже в будь-якому випадку ми сповідаємося перед Богом, а не перед священиками
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Це чудово, що у вас такий досвід, але він не у всіх такий, тому часто має значення, чи має священик дар до сповідництва, чи не має.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    дівчата, порадьте мені, будь ласка, священика, який має дар сповідництва (у Львові). я не сповідалась 4 роки:girl_impossible:. хочу піти, але хочу, щоб це не було для галочки перед Великоднем, а радше розмова, щоб мене вислухали і я не думала під час сповіді, що позаду мене черга, і хтось все чує. . і може хто порадить священика і районі Південний-Любінська-Привокзальна. то вже наглість дуже з мого боку обирати ще й район, але може якраз. дякую!
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    можна собі спокійно десь перед сповіддю зробити іспит совісті і записати всі гріхи. Мене таке виручає, тому що я починаю завжди дуже хвилюватися безпосередньо під час сповіді і часто наступає якийсь ступор - забуваю, що маю говорити.
    Останнім часом скільки сповідалася, то священики не дають питань і не розпитують про гріхи, тому найкраще покластися на себе і постаратися самій нічого не забути.

    І ще думаю, що в цей піст священикам нелегко приділити багато часу кожній людині і провести сповідь як таку розмову "по душам", бо дуже і дуже багато людей, великі черги до сповіді.
    Мені подобається атмосфера в колишньому Костелі єзуїтів в центрі.
     
  14. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    У мене теж була дууууууже довга перерва у сповіді. Але взимку якось я відчула, що треба піти.
    Погоджуюся з tsiuma, атмосфера там особлива, після зими я вже тричі до сповіді ходили. Священик не розпитує, ти сама говориш, я собі теж роблю іспит совісті і записую на листку.
    Я ходила в обід на 13:00, там щобудня служба і можна посповідатися, людей дуже мало,але тільки не в час Великого посту, особливо в останні тижні.
    Тому, можливо, зачекайте,бо зараз справді велике навантаження і для священиків теж. Просто по собі знаю, коли довго не був на сповіді, то дуже важливим є оте рішення піти посповідатися не для галочки, а тому, що відчуваєш це, щоб потім знову не допускати великоі перерви.
    А ще при храмі є оголошення, що сповідають протягом дня, можна підійти в Захристію.
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Це оголошення ще з літа там є, але сповідають там дійсно майже протягом цілого дня - служби є на 8, 10, 13 і 18 годину. Сповідають одночасно декілька священників, я сповідалась в 18.00 за годину. І дійсно там надзвичайна атмосфера.

    В церкві Петра і Павла (Костелі єзуїтів) мені лише такі і траплялись. А от щодо Південний-Любінська - вчора була на зборах для батьків в церкві Усіх святих українського народу - сповідали майже до 20.00 - там спальні райони, людей багато. А в центрі церков багато, людей менше, ще в Домініканському соборі люблю ходити до сповіді, там мені також добре.
     
  16. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    дуже дякую, дівчатка! то файно, що є служба о 13-00, можна з роботи на обід вискочити. мені надзвичайно подобається костел ззовні, а всередині ше не була. піду.:girl_tender:
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Я одного разу сповідалася в церкві Андрія, то черги були просто неймовірні. Хотіла б піти десь ввечері після роботи близько від центру, але не знаю, чи в останній тиждень ще є загальні сповіді і щоб людей небагато..А завтра по обіді сповіді можуть бути?
    Я вже збиралася в Унів, але так за час посту і не поїхала.
     
  18. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Але там зазвичай багато священиків і швидко сповідають.
    За загальну сповідь не знаю, але в Страсний тиждень сповідають хіба в УПЦ.
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    та ні, сповідають і в греко-католицьких. Просто це вже не буде сповідь в великодній піст, коли обов"язково треба було висповідатися.
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Де би посповідатися?

    Сповідають точно в останній тиждень, і не тільки в УПЦ а і в УГКЦ. В нас в церкві якраз в останній тиждень найбільші черги до сповіді чомусь. Навіть священник з року в рік про це наголошує на казаннях, щоб люди так не тягнули.