Де купити? (Нитки/Пряжа)

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Галинка, 9 Жовтень 2009.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Позаду памятника Грушевському, на Волошина, багато виробників тур. і європейських.
    "Дорожні речі" навпроти Магнусу, але в ньому тільки турецькі.
     
  2. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)



    Про магазин на Грушевського - не піду туда більше ніколи, по- перше, ціни неадекватні, по-друге, продавчиня зовсім не зацікавлена у продажі, поводить себе так ніби всі покупці їй винні по 100 грн., хамить.
    На Краківському була жіночка з нитками, її вже роки з 2 там немає.
    Гарний магазин на Городоцькій коло Сільмашу, там і в бобінах великий вибір і в моточках, і під замолення.
    Я давно замоляю зі складу в Одесі через інтернет напряму, виходить багато дешевше
     
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Одна там є така, то точно. А раз натрапили на іншу, то ще й радила, які вигідніше, краще....
    Як будете брати, візьміть мене до компанії :).

    А де саме? Слабо там орієнтуюсь. На котрій стороні і як виглядає?
     
  4. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    думаю, що це на Городоцькій, 209 - магазин колись називався "Дайс". багато років тому любила там купувати нитки, а тепер ніяк не зберуся туди зайти) проїжджала недавно біля нього, там висіли якісь написи про оренду чи щось таке. може того магазину і нема вже?
     
  5. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    оренда висить давно. в понеділок туда їду.
    навпроти повороту на левандівський міст
     
  6. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    супер! напишите в темці що там і до чого? виробники, ціни ітд? я придивлялася до різних СП з нитками, а може немає менсу, якщо на Городоцький нормальний вибір і ціни.

    колись там був ще готовий трикотаж, переважно дитячий, цікаво, чи ще є. малому цього року Миколай приніс светрика "Дайс" (передав через хресну маму)))), то просто супеовий, здається, 80% вовни, а м'ягесенький, якість дуже класна. правда купений, не там, а, здається на виставці.

    до речі, я останнім часом люблю купувати пряжу на секонді. чудові німецькі, італійські нитки з високим відсотком шерсті можна купити навіть гривень за 4 моток. єдине зле, нечасто є багато мотків одної і тої ж нитки. але часто є одна якість, а різні кольори - такі запросто скомбінувати для дитячої речі)
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Теж дуже цікавить.


    А де купляєте? Я біля Нового Цуму колись брала мохер, а більше нічого не подобалось, все таке одноматніо-сіро-коричневе... Чи зараз може щось змінилось?
     
  8. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Я часто натрапляю на зовсім нові нитки в Планеті. Бувають просто чудові там, запаковані і все на вагу йде.
     
  9. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    фортить. бо по 100гр різної пряжі якось не дуже :)

    Такс, була я в Пряжі :)
    Трикодаж від Дайсу є. Ціни середні, вибір також.
    Ниток в моточках багато не було, але можна під замовлення, ціни помірні.
    пряжа в бобінах дуже в маленькому асортименті, але треба натрапити на завіз. Розкупають, при мені прийшла дЄвочка і купила 4 бобіни. Ну і я з порожніми руками не вийшла. :)))


     
  10. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    а де це є?
     
  11. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Планета Секонд Хенд. Саме який магазин не скажу, бо в різних буваю. Було на Левандівці, було в Дрогобичі. Треба попасти на таке. То справді має повезти. Останній раз 4 мотки по 100 грам дитячого акрилу взяла. Плед згачувала :girl_dance:
     
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Я тоже давніше на Сихові купляла бавовну англійську. Там було 1 кг.
    А зараз, як заходжу, то все по 1-2 моточки...
    Я хочу, але вже щось би літнє, бавовну... треба буде туди якось заїхати, пощупати.
     
  13. Беата

    Беата New Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Файно :girl_tender:. Мені спекруха часом також приносить ниточки з Планети, і досить багацько. Бере їх здебільшого на Сихові, на Санті. Кольори гарні, блакитні, червоні.......треба і мені колись навідатись
     
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    маякніть, що буде :)
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    А де є та Планета на Санті? А я на Іскру ходила на нитки дивитись. А то виявляється зовсім поряд є?
     
  16. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Сьогодні аж до мене дойшло, знаю, де це. То я переплутала з Єврошопом.
    І це мова йшла про Єврошоп.
     
  17. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Сумикамволь дали відповідь. Кому цікаво

     
  18. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Мені цікаво! А які кольори.....
     
  19. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    а то все на їхньому сайті є
     
  20. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Багатеееенько...я думала таку прикупити... але одним кольором попробуй нав"яжи.. Хіба може в кого є моталка, щоб поділитись - відмотати..

    O_darochka, а ви собі щось сподобали? І доставка там по цінах кур"єра, я так розумію?