Де купували шафу купе та дивани?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Blondaa, 5 Квітень 2017.

  1. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Розкажіть де купували шафи купе та дивани? Як потрібно обирати? Обходила купу магазинів ціни різні, кожен продавець розказує що їх товар найліпшіший;) но довіри вони не викликають, що за система севрол для шаф купе? Хто де купував або замовляв?
     
  2. Grizli

    Grizli Member

    Я робила шафу купе у приватника і дуже задоволена,він сам приїжає,знімає заміри,вибирає з Вами скло і комплектуючі.Мені,якщо чесно вийшло дорогувато але це через двері,бо вибирала ультра білий лакобель,а він найдорощий
     

    Вкладення:

  3. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Такі теми вже є
    Шафа-купе

    Про дивани дівчата багато в "Меблі" писали.
    Читайте спершу відгуки;)
     
  4. Olena Mango

    Olena Mango New Member

    Я багато часу витратила щоб знайти необхідну мені шафу. Квартира не вели та місця не багато, а речей навпаки, потрібна була шафа з великою кількістю поличок та шухляд, але щоб не займала багато місця. Вирішили що вона буде у коридорі, а не у спальні. Коли почали шукати зіткнулися з проблемою дуже великого ассортименту в інтернеті, та просто разгубилися, ціни різні, та не хотілось би єкономити, а через рік міняти. Чоловік запропонував звернутися до фірми де його керівницто нещодавно замовляло меблі для офісу...не пошкодували. Вибір великий, та знайти потрібну шафу нам допомогли консультанти сайту, що дуже зручно. Гроші теж малі. Ми залишилися задоволені ід мене особисто 5 зірок.
     
    Останнє редагування модератором: 30 Липень 2017
    Reason for edit: несанкціонована реклама