Де ми купуємо меблі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем kati, 22 Квітень 2010.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Де у львові є гарний вибір кухонних столів і стільців?

    Знаю лише ліга нову і стіл і стілець. Можливо підкажете де ще можна подивитись
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    BRW на Луганській, VOX на Садовій
     
  3. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    дякую Каті за тему, для нас це питання теж актуальне

    теж там дивились, вибір такий нічо, але маленький
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    Бачила колись в новому ЦУМі на самому верху - гарний вибір був, як зараз - не знаю
     
  5. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

     
  6. cream

    cream New Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    Може хтось помітив досить масштабне будівництво поряд з автосалонами NISSAN та VOLKSWAGEN на кільцевій дорозі за Епіцентром, так от, там планується торговий центр з продажу меблів і декору...але це на майбутнє))
     
  7. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    Я ще бачила в Практікері, є окремо і в комплектах (стіл+стільці), в ТЦ "Марк" р-н Наукової
     
  8. Drizzle

    Drizzle New Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    Я для хати дуже багато меблів возила з краківської ікеї. Дві дитячих кімнати обставила тільки нею "від а до я".
    Ікея - суперова! Все недорого, спокійно можна спланувати, а не "льотати" по Львову за позавчорашніми "витворами" місцевих умільців чи псевдо-італією за ціною ще одніюї квартири (чого "Дім меблів" тільки вартує...).
    А які там інтер"єрні дрібнички в ікеї! Ух! Ляпота! Там закупи - як свято! І мені стиль їх підходить, тому маю гарантію, що великих стилістичних проколів не буде - все-таки шведський дизайн. А потім ще й поїсти в їх ресторанчику...

    Також VOX симпатичний - брала там інтер"єрні дрібнички.
     
  9. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    Подивіться в ТЦ "Марк". :girl_smile:
     
  10. tunis

    tunis New Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    може схтось порадить де добре роблять мякы меблы на замовлення
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    дівчата, а хтось вже зацінив Три Слони (що за Епіцентром)? вартує туди їхати???
     
  12. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    ми були там недовго, оглянули все "по діагоналі")
    загалом склалося враження, що переважають м'які меблі. крім того, більшість магазинчиків часто вже десь представлені по місту - наприклад, в "Марку" і тп. ми шукали стільці і несподівано знайшли))) причому ті "Три слони" послужили хіба що підказкою. цікава річ: виробник, головний офіс якого на Зеленій, там на Кільцевій продає ідентичні стільці дорожче (40 грн на штуці може й не аж так суттєво для меблів, але як-не-як, гроші). цікаво, з чим це пов'язано - може, дорожча оренда площі.
    ми були кілька тижнів після відкриття, багато було ще вільних місць, тепер напевно вже все заповнене. в принципі, з'їздити туди варто.


    в мене теж виникло питання про меблі. чи хтось купував що-небудь в магазині "JUSK"? вибір не аж такий вже великий і сумніваюся щодо якості, тому що дрібні речі якістю не вражають. але деякі меблі досить цікаві, шкода, що у Львові нема їхнього магазину, щоб глянути наживо, що і до чого. може, хтось бачив їх десь в інших містах або в Польщі? що можете про них сказати?
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    я так зрозуміла, що вибирати можна там, а замовляти в інших їхніх офісах:girl_haha:
    ну принаймі ціну порівняти варто, а вже потім відштовхватися
    бо різниця на стільці то таке, а якщо крупні недешеві меблі, то може бути і суттєва
     
  14. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    не зацінили взагалі і більше не поїдемо. як казали самі продавці, шо все те можна побачити в Марку, бо в перші дні відкриття асортимент був дуууже малий і вони відпроваджували в Марк. дякую ,вже були й там, думали, шо Три Слони шось цікавіше і новіше :girl_mad:
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    А ми купили меблі для віталальні в Black Red White. Замовляли з Польщі, бо якість на порядок краща, а ціни на той самий порядок приємніші. Привіз нам їх знайомий. Виглядає класно. Зазнимкую, коли вже порозкладаю речі. Наразі я задоволена, як слонь:girl_claping:
     
  16. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    Я була в Юску в Києві в ТЦ "Україна", нічого супер-особливого. З цінами - нормально, досить дешево, з вибором - в принципі практично все Китай, тому і дешево... є великий вибір рушників, всяких дрібниць, стосовно меблів, то вибір ніякий. Але ж у Львові є представництва тої самої ІКЕЇ, де можна купити і рушники нормальні і меблі... тощо. Можна туди піти раз подивитись, але це не мега-суперовий магазин, імхо.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    а мені вони подобаються.. замовили стіл дубовий, без всяких фарб, надцять слоїв лаку, двп, дсп і тд.))) ціна і якість дуже приємні... ну не бачила я такого ні в мебельних Львова, ні в Ікеї... навіть у моїх родичів, які всі меблі робили по інд. замовленню, лаку більше ніж того їх еко-дерева)))
    ясно, що у всьому є свої недоліки, і дрібнички їхні може не такі якісні, ну але й ціна низька відповідно... крім того стиль у них специфічний, на любителя
     
  18. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    в києві юск, ...ну не знаю, не дуже він мені, хоча залежить, є шось добротніше ,є підгулявше, залежить ще і від вартості. На картинках все гарне, а помацаєш таке собі. Так само і предмети декору, в журналі гарне, а в магазині видно всі недоліки.

    А от хто має меблі ІКЕА, які вони за якістю? наприклад, ліжко,якісь комодики?
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    в нас спальня ikea
    отаке ліжко
    [​IMG]
    тумби такі
    [​IMG]
    дуже класний комод
    [​IMG]
    і моя захцянка туалетний столик
    [​IMG]
    спальня мені дуже подобається, а зважаючи на ціну і те, що це дерево так взагалі :girl_tender: ну і бюджетна ікея всетаки дуже тішить лаконічним дизайном і різними приємними детальками, наприклад в тих тумбочках, що при ліжках в одній з шухляд ще є деревяна вставна поличка:girl_tender: комод всмістимий і дуже гарно всі шухлядки соваються (навіть якщо порівняти з польськими brw чи wox мені більше подобаються, бо мала меблі тих фірм), ця спальна в нас не довго, але покищо все влаштовує і я її дуже люблю нашу біленьку :girl_tender:
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо меблі

    В нас всі меблі ікеа. Якість так собі. Ліжко брали одне з найдорожчих, то за пів-року почало скрипіти. До матраца не маю претензій.
    З вдалих покупок - крісла Poang. Дуже їх любимо.