Де ми купуємо меблі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем kati, 22 Квітень 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Подобається мені такий столик і така тумба під ТВ. Не знаю, чи заморочимось на таке, бо то треба таки заморочитись))).
    [​IMG][​IMG]
    А ще мені ну просто шалено подобаються такі гардини, але з моїми смужками мені таке не світить). Ну і де таке у нас купиш???
    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Купиш, є салони, які мають такі тканини. Але ж вони дорогі, як холера :sad:

    А можна самій замовити, а потім шити, так буде дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    нещодавно бачила, що у Львові проходить якась меблева виставка і там якраз були такі столики
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Пізно взнала, вже виставка закінчилась(.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2016 ---
    Зорієнтуйте, будь-ласка, де саме таке бачили!
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Порадьтe дe зробити чи замовити двохяруснe ліжко в дитячу, такe дe нихній ярус 1.5спальний,а звeрху одиничка. Впринципі проeкт дужe простий, алe хотілось би майстра чи майстeрню ,які на такому спeціалізуються.
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Дівчата, де краще купити кухонний куток?
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Якшо от там зліва на диван кинути коцик в тон найвиразнішої смужки ( мені найяскравіша чи то червона,чи вишнева..добре не бачу по фото) і ше купити такі меблі як ви скинули і десь на них вазу теж такого відтінку-буде класно. Ну і картину в тонах смужки. Буде досить гармонійно
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вже майже перестало). Дякую усім за поради! Вирішила поки заспокоїтись і нічого не переробляти. Але виліз мені ще один недолік - на темному ВСЕ видно!!! Любу порошинку! То капець! В мене до того були дивани з такою оббивкою, що взагалі того не було видно. Тому ті, хто лише думає над кольором тканини - зважте і на такий момент.
    Маю ще питання по шторах у вітальню: який колір обрати? Є білі стіни, синій диван, пробитий світлобежевою ниткою, зі смугастими подушками, темний дубовий стіл, будуть темно-коричневі меблі. Хочу щось типу велюру, але однотонного, без переливів. Є варіанти беж (мені трохи засвітло), темно-коричневий, світло-синій, сіруватий, темно-сірий.
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Або тон дивану, або подушок, або паласу на підлозі
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я би Вас відраджувала від темних штор, ІМХО. В кімнаті стане дуже темно все і не затишно. Я зараз теж шукаю штори в вітальню. Мені подобаються принти, але не квідчасті, або однотонні з вкрапленням яскравого
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ті штори хоч і сині, але не точно такий самий тон як диван, тому напевно ні.
    @Meriroma, сама про це думала, але мені треба, щоб мені це хтось озвучив))). З одного боку не хочу абсолютно світлі, бо в нас усе світле))), навіть підлога. Хочеться контрасту, тому світлий беж і білий я відкинула. Синій не такий), і темно-коричневий затемний))). Ще думаю над сірувато-коричневатим). Може то воно)? Просто сподобалась тканина, а ось самих відтінків не густо))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    то не обов*язково штори в тон дивану, можна з тої ж тканини пару подух дошити на диван.
    Було б легше, якби Ви якусь знимку нам кинули. Якщо диван однотон, то я за не однотонні штори)
    покажу, які я дивилась...правда я на бірюзі трохи помішалась і ніякі на разі не вибрала, далі в пошуках, але, просто кину)), для роздумів, бо треба ходити-шукати-думати-дивитись)
     

    Вкладення:

    • DSC_0048.jpg
      DSC_0048.jpg
      Розмір файлу:
      78,2 КБ
      Переглядів:
      61
    • DSC_0050.jpg
      DSC_0050.jpg
      Розмір файлу:
      151,9 КБ
      Переглядів:
      62
    • DSC_0053.jpg
      DSC_0053.jpg
      Розмір файлу:
      151,3 КБ
      Переглядів:
      62
    • DSC_0054.jpg
      DSC_0054.jpg
      Розмір файлу:
      160,3 КБ
      Переглядів:
      61
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, ідемо у тему про штори, поки нас не вигнали).
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То від вікна залежить і від величини кімнати. У нас щільні шоколадні штори. Кімната 25 метрів, балконний блок 3 метри. Нічого не темно, навпаки дуже класно і нічку при потребі зробити можна. До того мали світлі штори , різниця капітальна.
    --- дописи об"єднано, 4 Листопад 2016 ---
    Ггг будете з шматкою нерозлучні. Я всі своі горизонтальні поверхні мушу щодня протирати, бо порохи видно страшне. Ну в нас ще й двері венге, то там теж треба. Виглчдає гарно, але трохи морока.

    А от на тому столику, що ви показали нічогісінько видно не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені так дуже подобається:girl_smile:
    О, то ще не вибух. Як на мене смужки досить стримані. От колись я купила куток в кімнату кольору хвилястої папужки. Оце вибух був:girl_crazy:Але по розміру нам вийшов завеликий, переробляли. Той забрали в магазин, а нам зробити бежевий, бо та папужка давила сильно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Я би шось з того обрала.
    Або беж - теж непрогадаєте. Засвітло не буде, бо темні меблі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    А де ви ті штори фоткали? Бо мені теж треба у вітальню, стіни світлі сіро-голубі. Те подобається бірюза))
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    на південному, завести заведу, а от інструктаж, де то є не дам))
     
  20. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    ага, а як в Новому ЦуМі? є вибір? Кажуть, там найдешевші ціни...