Де у Львові є томограф

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем zylia, 12 Квітень 2010.

  1. zylia

    zylia Member

    може хтось порадить, як і де можна зробити томограму мозку, чи той томограф визначає внутрішньомозговий тиск?
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    ЗдаєтьсЯ є у залізничній поліклініці на Листопадового Чину.
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    внутрішньочерепний - визначає КТ (комп"ютерна томографія)
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    Є в діагностичном центрі залазничної лікарні що по вул Огієнка. Ціна коливається від 500 до 800 гр. Здається там запис довгий(черга)
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    У Залізничній черга і досить дорого.
    Також томографію можна зробити в Мукачево, біля 300 грн коштує і все нове обладнання. Якщо потрібно уточню де саме і тд...
     
  6. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    В залізничній лікарні направду дуже велика черга але здається що можна заплатити (офіційно) більшу суму і можливо той процес пришвидшиться, тел. регістратури 226-43-07. Ще знаю що роблять в Медінституті, але часом той апарат "виходить" із ладу такщо цю інформацію треба ще перепровірити.
     
  7. DIUJMYK

    DIUJMYK Member

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    Раніше був томограф в Чорнобильській на Дністерській, але внутрішньочерепний тиск наскільки я ззнаю визначають і іншою апаратурою
     
  8. zylia

    zylia Member

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    а які саме показники визначає томограф? Наприклад стан судин мозку? різні травми? для чого роблять ті томограми? Справа в тому, що я нещодавно вдарилася, дуже сильно в голову і за декілька годин мені почала терпнути ніс, щока і язик і ми швиденько поїхали в 8му лікарню, там мене перевірили на рефлекси понатискали на голову, зробили ренген черепа і сказали все добре, можна йти до дому, але з того часу відчуваю якийсь дискомфорт в голові(чи то може чисто психологічно, але думки лізуть сташнющі) . Чи варто робити ту томограму?

    ---------- Додано в 16:36 ---------- Попередній допис був написаний в 16:34 ----------

    а що це таке? де роблять?і чим відрізняється від томографа?
     
  9. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    zylia, вам варто піти до невропатолога, нехай вам назначить, яку саме діагностику вам потрібно пройти.
     
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    Стан судин можна визначити і доплеграфією на дністровський(по скеруванню було безкоштовно,а так скільки дасьте) ,і є в будь якому приватному діагностичному центрі (наприклад в ультрамеді на Огієнка).Внутрішньочерепний тиск можна без черг за 50грн виміряти в "Інві" на Коцюбинського ,попередній запис,процедура займає 5хв:)Там теж можна і Енцефелограму зробити(120грн)мозку -нею теж визначають травми голови і реакцію на зовн.потразники-шум світло тощо.
    На Дністровській в чорн.лікарні(між входами в полікл.і лікарню)-можна й МРТ(МАГНІТНО РЕЗОНАНСНА ТОМОГРАФІЯ)зробити на всю "голову"890грн.вартувало.Теж попередній запис обовязковий,але черг немає(приватний кабінет).
    Але МРТ краще робити після того як ви енцефел.зробили-бо іноді то мрт й непотрібне все й на Енц. видно:)а різниця в грошах суттєва:)
    Але взагалі ви би мали впершу чергу до невропатолога-бо результати будь які краще пояснить всеж лікар якмй вас обстежував і знає повну картину хвороби.Успіху вам.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2010
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    комп"ютерний томограф і МР томограф є у ЛОДЦ.
    на МРТ запис кожного 20-го числа місяця.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: підкажіть будь ласка де у Львові є томограф

    та нічим просто є КТ (комп"ютерна томографія), а є МРТ (магнітно резонансна томографія), як вже Злючка написала. Що саме вам потрібно і чи потрібно взагалі визначає лікар, як вже теж дівчата писали.
     
  13. Sawylka

    Sawylka New Member

    Відповідь: Де у Львові є томограф

    КТ (комп"ютерна томографія) і МРТ (магнітно резонансна томографія) відрізняється:
    - МРТ є не шкідливим, КТ обпромінює.
    - МРТ є більш точнішим, його можна застосовувати у різних діагностиках (хребет, судини, головний мозок, внутрішні органи). Наприклад: можна обстежити структуру головного мозку (це на випадок пухлин, гематом та ін.), якщо подивитись ще й у судинному режимі, то можна взнати про стан судин (стеноз, бляшки, вигини, внутрішньо-черепний тиск).
     
  14. Nasha

    Nasha New Member

    Відповідь: Де у Львові є томограф

    Томографи є:
    1. В залізничній лікарні
    2. На Дністерській
    3. В діагностичному центрі на Пекарській - запис за місяць по скеруванню
    4. На Броньовій
    5. В військовому госпіталі - 400-800 грн. офіційно

    Є МРТ та КТ - це види томографів, детально про них можете почитати в Вікепедії




    Той й той вид томографів опромінює. За допомогою КТ при використанні контрасту так само можно побачити стан судин, а пухлини видно як при КТ та і при МРТ
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові є томограф

    У Лікарні швидкої допомоги на Топольній і в онкоцентрі на Гашека
     
  16. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Де у Львові є томограф

    Недавно з цим стикнулась (мій дядько, 76р, зі щитовидкою). В обласній клінічній лікарні робили перший раз (530 грн здається , точно вже й не згадаю )- томографію шиї, а потім повторно через 1.5 місяця в онкоцентрі на Гашека по запису (безкоштовно).
     
  17. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Де у Львові є томограф

    ashatan, це з якої радості МРТ опромінює?? А чим, якщо не секрет?

    Sawylka , не знаєте- не пишіть. КТ і МРТ- мають один перед одним свої переваги і недоліки, залежно від того сканування якої ділянки проводиться.
     
  18. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові є томограф

    У Дрогобичі є спіральний КТ. Запис за телефоном, номери маю. Записали до тижня часу. Черги значної не було. Робила там томографію три роки тому. Можна без направлення лікаря. Томографія головного мозку з підсиленням контрасту обійшлася в 500 грн. Я не медик, але наскільки мені відомо, внутрішньочерепний тиск у дорослих не можливо виміряти методом ані КТ ані МРТ чи ЕхоЕГ. Його вимірюють діагностично роблячи пункцію спинно-мозгової рідини манометром, або під час опереації на головному мозку. А КТ, МРТ та інші методи лише дають можливість зрозуміти що спричинило підвищення вч тиску.
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові є томограф

    МРТ є в 8-й лікарні, новий кабінет з сучасним обладнанням, 600 грн - без черг і попередніх записів.

    Маю ще питання хто знає де у львові є УСГ ( Ультрасонографія)
     
  20. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Де у Львові є томограф

    zylia якщо вам потрібно саме МРТ, і знаєте якої зони, то напишіть мені в ПП.