Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Eva Reni в мене колись був власний фото принтер, то до нього йшли стандартно А4 листки. Можна було самому напр. в ворді накидати будь-якого розміру зображення. А потім повирізати. Думаю, що вам краще самій щробити собі макети, то буде 2×2 і просто попросити, щоб вам роздрукували на А4
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Де можна купити джинсову тканину? Не ту тоненьку однотонну сіро-синьо-голубу, що є у всіх магазинах. А нормальну: щільну, краще неоднорідного забарвлення: витерту, виварену. Можна й класичну синю. Але таку правдиву, з якої шиються джинси. Хотілося б офлайн, але якщо кинете посилання на інтернет-магазин теж буду дуже вдячна.
     
  3. New look

    New look Well-Known Member

    з потертостями ніде не бачила, по технології бачила, що потертості вже наносяться коли є викрійка чи навіть готова річ.
    А щільну і правдиву джинсу спробуйте пошукати у магазині тканин на Куліша, біля Магнусу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Вже була там) Але може і не додивилася, зайду сьогодні ще раз.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    можливо хтось знає де на Сихові є магазин з італійськими продуктами
     
  6. Louth

    Louth Well-Known Member

    Де можна купити атомайзери для парфумів? Знайшла хіба на мейкапі, але щось там ціна кусається. Умудрилась зламати наконечник на баночці з туалеткою, мушу перелити.
     
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Попитайте там, де парфуми на розлив
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, в Новому цумі ще є тканини чи там тільки тюль і штори?
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Є пару магазинів
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Може хтось знає масажиста хорошого в районі Зеленої ? Цікавить антицелюлітний та для лиця масаж? Щось гугл в цьому районі нікого не показкє((

    Або не Зеленої, а взагалі по Львову, головне щоб хороший був)
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а де ви добрий мед купуєте?
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Де у Львові можуть якісно відреставрувати лаковане взуття? Десь шурнула, в одному місці стерся лак і утворилася маленька задирка. На Джерельній з лакованим взуттям зарадити не можуть.
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я на кремчику купую парфуми на розлив, то бачила, що там деякі люди пропонують також і тару. але когось конкретного не підкажу, треба шукати.

    А мені підкажіть, чи реально зараз десь купити марганцовку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ziben

    Ziben :)

    Підкажіть, будь ласка, чи є в районі Стрийська- Наукова або Ряшівська/Мотозавод хороше ательє? Потрібно перешити кілька речей.
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    підшивала в ательє на Рубчака (в одному з будинків Львівської Мрії, їх видно з дороги), то якістю задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Офіційно в аптеках - певно ні.
    Калія перманганат відноситься до прекурсорів, тобто речовин, які можуть використовуватися для виробництва наркотиків.
    Колись казали питатись в ветеринарних аптеках, але я знайшла залишки в свекрухи, то більше не шукала. А недавно розбирала на "викидання" аптечку автомобільну староого зразка, то там знайшла йод, зеленку, пакетик соди :girl_crazy: і марганцовку. Викинула практично все, марганцовку лишила. Хоч вона і прострочена...
    Використовується ще в садівництві, бачила в інтернеті пропозиції на вагу, але в медичних цілях не ризикнула би...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    @бетменша марганцовка є в аптеках у пологових. На Джамбула точно є, сама там купувала у січні, коли народила.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка яку нитку використовувати для підгину джинсів на машинці і де її купити?
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Де є вибір альбомів для фото? Таких, щоб самому вклеювати-декорувати-прикрашати. Для дитячих фото...
     
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    Зараз якісь стоматології/стоматологи працюють (цікавить Франківський р-н)? А на Симоненка стоматологія працює? Поболює зуб вже давно,а не відомо скільки той карантин ще триватиме