Де ви купуєте одяг для вагітних?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Faun, 17 Жовтень 2014.

  1. Faun

    Faun Chaos reigns!

    Матусі, поділіться досвідом, будь ласка: де зараз є вибір джинсів для вагітних? Цікавлять саме джинси класичного покрою.
    Зіткнулась з проблемою відсутності такого одягу. Пам'ятаю, колись, коли мені було неактуально, такими джинсами були завалені всі секонд хенди. А зараз прямо дифіцит якийсь :girl_impossible:
    В спеціалізованих магазинах одягатись немає фінансової можливості (штани за 400 грн, які можна буде поносити 4-5 місяців - для мене трохи занадто), та і не дуже подобається там асотримент. На секонд хендах, як уже казала, можна з тяжкою бідою надибати 1-2 пари непідходящих по розміру, а на Краківському бачила тільки якісь жахливі лосіни за неадекватною ціною.
    Словом, допоможіть, хто може, порадою. Вже не знаю, де, крім інтернету, шукати.
    Наперед усім дуже вдячна за відгуки :girl_yes2:
     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте одяг для вагітних?

    теоретично в неті і шукайте:)на ФБ є темки-барахолки - там одяг для вагітних можна придбати, тут на посиденьках створіть темку "куплю одяг для вагітних", в колишніх вагітних коліжанок\сусідок\знайомих:))
     
  3. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть чи хтось собі замовляв вагітні джинси в неті, поділіться джерелами)
     
  4. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    @Faun, я бачила раніше трохи на олх. Пошукайте там.
     
  5. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    А як щодо одягу купленого не через інтернет? Хто де купує? Бо мене шокує рагулізм більшості моделей у Львівських магазинах для вагітних(((
     
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    минулої вагітності купляла в магаз. "9 місяців" штани, а майки-футболки-светрики брала звичайні, просто більшого розміру і зручного крою.
    ціни на "вагітний" одяг , як на мене, зашкалюють. от зараз також в пошуку спідниці чи шориків коротких, то певно повіюся на секонд. бо не готова викласти кругленьку суму за лашку на 1-2 місяці вжитку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Це справді жах. Там одяг не для вагітних, а просто, щоб у нього влізти. Коробочка-коробочкою.
    Я під час вагітності відчувала неймовірну потребу бути сексуальною. Ну так мені хтілось гарно виглядати, що капець. При чому таке бажання в мене було лише під час 4 вагітності, перші три було якось всерівно -- аби зручно. Я була готова платити любі гроші, тільки б якесь таке красиве платтячко. І не було. Діанора -- то ужаж-ужас, а ще на Південному один магазин є -- над продуктовим ринком, то там трошки краще, але дуже дорого. Тобто якби там було дорого і значно краще -- купила б. Але воно таке собі. І я знайшла в неті сайт. Там плаття, правда, дорогі. Більше тисячі і то, коли долар по 10 був. Але які! Як знайду -- кину посилання
    --- дописи об"єднано, 23 Липень 2015 ---
    шось не попадається той сайт(((
     
  8. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    В мене таке враження що майже весь одяг для вагітних можна на дві групи поділити: рагульський/мега парадовий (всякі синтетичні блискучі суконочки, блюзочки з рюшами і стразами, сільський глямур, короче) і піжамно/спортивний (всякі маєчки з сосочками, сердечками і іншою фігньою яка за кілометр кричить-я вагітна, вам мало живота? Ось я ще вся дитячою символікою обмальована). Ну короче той другий тип ніби мені норм, але ввечері на прогулянку а не на роботу ходити.
    А де звичайний нормальний кежуал?Прості, ненав"язливі фасони, натуральні тканини. Просто щоб були розраховані на пузо? Отакого щось немає((( А саме в такому одязі я звикла ходити на щодень(((
     
  9. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Можете на сайті next глянути, я замовляла там дещо, ну і багато купувала в h&m, але то в Польщі
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А де вибрати верхній одяг (на майбутні місяці, які припадуть на осінь). Кашемірове пальто а-ля для вагітних в мене є (дуже надіюсь, що поміщусь в нього). А трошки тонші курточки де найкраще шукати/купувати?
     
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    А у всіх HM є відділи для вагітних? Бо я на сайті бачила, там є дійсно гарні речі, але подруга заходила в варшаві в магазин, то казала шо тільки дві пари штанів і дві футболки були в наявності(((
     
  12. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Не в кожному магазині є відділ для вагітних, можна на сайті подивитись в якому є, він так і називається HM mama, там відділ невеликий але є все що на сайті
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    ну от влітку з тим проблем менше, любий сарафан можна одягти (я маю як і довагітні сарафани, які мені цілком підходять, і замовила собі на аліекспрес досить гарне, просте і зручне платтячко), а от з осіннім важче - ті ж штани. Я купила на секонді одні, але то швидше для дому - бо вони повністю трикотажні, майже як спортивні. Про курточку я навіть боюсь думати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    якщо плануєте носитися в слінгу, то можна слінгокуртку придбати. таку, що і на животик підійде, і на дитинку потім також.
    бачила, що є зі вставкою, яку потім взагалі можна відстібнути і буде звичайна курточка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    можна пошити просто вставку в куртку:) мені так вумні люди порадили. підбираєте колір під куртку і шити - точно вийде дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Esma

    Esma Member

    З вагітного купувала тільки джинси в Діанорі і 2 плаття закордоном. Весь інший одяг в звичайних магазинах, бо вагітного мало гарного. І ще помітила, що вагітний одяг ну дуже акцентує увагу на животі. Мені особисто більше подобається коли животик виглядає акуратно, саме такий одяг собі і обираю. Тим більше, що працюю без декрету :girl_yes2:
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. woolf

    woolf Well-Known Member

    Дівчата точно є (в Галереї "Сянова"), сама там купувала одяг, відділ невеликий, але мінімальний запас собі виберете. Єдине зараз знижки, то певно вже трохи поперебирали. Ціни - демократичні. Враховуючи наші Львівські. Я ще дещо вибирала в магазині на Франка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    В Жешуві точно нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zozuljka

    Zozuljka Well-Known Member

    Дівчатка, а хтось мав справу з тою слінго-курткою?
    Я собі придивилась, думаю зараз взяти, бо потім ціни, мабуть, як полізуть вгору, то не наздожену. Але не знаю, на скільки зручно?
    Чи, може, дійсно хтось шив?