Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    @Ziben, в аржені були. Десь 300-400, гляньте на сайті. Правда не чорного кольору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хтось купував одяг в магазині LC Waikiki (в Ашані)? Цікавить якісь одягу в цьому магазині. Там зараз непогані знижки і цікаво чи це одяг на один сезон чи щось краще.
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я маю трохи речей звідти і дітям часто купую шось при знижках. Мені воно досить добре


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Купувала там два светри, акрилові звісно. На один сезон. Не впевнена, чи акрил буває різної якості, чи це його загальна характеристика, така зношуваність, але я особисто зареклася більше такі речі купувати будь-де. А, також дві футболки, і теж вони дуже швидко зіпралися. Одним словом, в мене залишились враження про їх одяг, як про низькоякісний.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    О, згадала, ще в чоловіка є річ звідти - коттонові шорти, то вони норм.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Підкажіть хороший сайт з жіночими штанами.
    Взагалі в пошуках інтернет магазину з якісним жіночим одягом, офлайн покупки поки що недоступні.
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Happy Fiancee в нас є дитячі речі. Якість мене влаштовує. От взуття дитячого там не купувала, якесь воно мені дубове. А ще завжди там купую шкарпетки малому набором по 5-7 штук.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2020 ---
    @Jusi Модний острів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    буває різний, деякий скрипучий, деякий м"якенький. але дійсно зношується швидко. Я теж це помітила, тому 100 % стараюсь не брати. Якщо є якісь домішки, навіть синтетичні теж, то набагато краще так тканина виглядає і носиться.
     
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    чоловік має штани і піджак-куртку, купували майже 3 роки тому, штани як нові, піджак трохи колір від прання втратив, але чоловік його носить від квітня по жовтень кожен день.
    Влітку на розпродажі взяла собі 2 футболки, покошлатились після першого прання. Дитячий одяг в доброму стані весь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    @Happy Fiancee, розраховуйте на один сезон, може якісь окремі речі трохи кращі. Зрештою, як у всіх фест фешн брендах. Тобто дітям норм, собі не купувала б. Малому часом беру якісь спортивні штани на фізкультуру чи шльопанці в басейн, все одно більше сезону не носитиме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Atra

    Atra Member

    Waikiki - це лотерея. при чьому я не можу знайти логіки і зв'язку - що від чього залежить)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Jusi next.ua є вкладка розпродаж. Приємні ціни і хороша якість
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Happy Fiancee,якість речей, на мою думку, погана. Собі не купувала, дітям багато чого у свій час брала там. Зараз зареклася туди, ні ногою. Після останньо купленого донечці купальника. Я ще не бачила, щоб після контакту із водою, так міг облазити колір. У мене речі, котрі на морі сохли коло нього, всі попсуті, рушники білі стали рожевими, і ще купа одягу. Це жах. При тому, що донька атопік, навіть думати не хочу, як то могло обернутися для її шкіри. Єдине, що мені звідти норм носиться - це зимова куртка малого і піжамка котонова, це все. Я плюсую за next.ua. Я вже собі на літо назамовляла купу одягу: лляні спідниці, сарафани, купальник, і ще й все із розміром вгадала))) а ціни просто казка, сарафан батист - 400 грн...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Там речі дуже різні. Брала найбільше для дітей - для малої футболки, сукні, лосіни, шорти, переважно стараюсь під знижки купувати (Але то не тільки там). Куртку сину підліткову взяла позаминулої весни, прекрасної якості, при наших зимах вже другий сезон носить, добре переться, тепла і кишень багато ггг. Сорочку бавовняну чоловіку влітку, світлу на довгий рукав купили (на морі ходити саме те, бо він дуже обгорає), як на її ціну - супер. Шкарпетки малій 5 шт.пачка на акцію були дуже навіть норм.
    Погоджуюсь також з дівчатами - там 50/50, є речі не дуже якісні, є кращі, але мені воно переважно зразу видно, от як футболка - я на дотик/вигляд бачу, що до першого прання.
    Але заходжу постійно, чи в КК, чи в Форумі, і коли є знижки - можна розжитися навіть непоганим речами, особливо дитячими і "на сезон".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я у вайкікі якось купила дві пари джинсів. Через пару праннів в одних джинсів одна ділянка на стегні пішла хвильками (як гофре), тобто якість нитки нікудишня. Інші джинси швидко коліна видулися. З того часу зареклася там щось купувати. Краще вже в Арго сходити, в час розпродажу там можна гарні марки за адекватні ціни взяти.
     
  16. Reinvi

    Reinvi New Member

    я шкарпетки купляю тут mrsocks.com.ua
    Вони по Києву безкоштовно доставляють і якість хороша
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Потрібен пояс/ремінь до плаття. Порадьте будь ласка якусь точку у Львові офлайн або інтернет-магазин чи сайт виробника з хорошим вибором цікавих аксесуарів з нормальних, якісних матеріалів. Щоб не виглядало ширпотребно. Бо до джинсів - без проблем, а якісь оригінальніші пояси - цілий квест...
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а де ви купуєте шкарпетки)? Якось раптом у мене вийшли з ладу майже всі. Мала пар з десять певно з Польші, колись купила в якомусь НМ (чи в іншому того типу). То носились певно років 7 просто суперово. Ще мала декілька пар фірмових адідасівських (була якась акція, і взяла за якісь більші гроші). То вони реально нєубіваємі. Навіть не знаю скільки їм років, а вони просто класні). Всі ці мої шкарпетки були натуральні. І як вони так довго прожили - невідомо. Але їх час вийшов. Хочу щось такого типу), натуральне, без втрати форми, без розтягувань тощо. Пішла на тижні у форум по справах, то там все якесь синтетичне, ніяке. Поділіться своїм досвідом).
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    О, щаслива ви людина , якщо у вас шкарпетки так довго живуть ))) для мене це останньо самі нерви! Шкарпетки розлазяться (не те що рвуться) буквально за два вдягання. Але то варіанти з базару, ашану. Ще брала у вайкікі - те саме. Мала одні з old navy - і вони туди ж.
    Зараз в часі карантину замовила собі всяких польських в жіночки , яка їх якось досі возить з пол.гуртівні, є сайт де то все можна повибирати.
    Я правда по хаті ходжу в самих шкарпетках, не люблю всякі хатні тапки, то може це додаткове навантаження на них)) але я часто так сумлінно підтримую свого виробника, але на жаль якість в нього і досі бажає кращого, тупо гроші на вітер.
    Так само піжамки, купила таку гарну еллен, гарний стиль і колір, думала, що от він нарешті наш хороший виробник, але знову ж - кілька місяців і якась та тканина на відчуття стає нещасна(( так шо знов замовила польських, майже в ту ж ціну, але тканина на відчуття цупкіша, подивлюся як буде далі, хоч я їх планую більше як домашній одяг носити, і кольори собі відповідні вибрала.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Замовляла на розпродажі Марксендспенсер набори 7-10 пар носяться добре, але з більшим чи меншим відсотком синтетики.
     
    • Інформативно Інформативно x 1