Де ви купуєте одяг/взуття?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Капелька, 16 Вересень 2008.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То не всі такі довгожителі). Є купа одноденок. А хочу саме такі, натуральні та надійні. А хтось має додо? Вони теж не дуже?
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я ще восени купила на Галицькому базарі три пари якихось польських по 50 грн, сірі, з вкрапленням блискучих ниток і дівочим малюнком, дуже милі. То досі живі, без дірок і розтягувань. Я і по хаті в них, і всюди, для мене то рекорд, бо через всю зиму ще жодні не протягували, а ті, так виглядає ще довго послужать. Дюна, Вайкікі, всі торочились і витиратись на сіточку.
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Мені dodo дуже навіть дуже :girl_yes:.
    Я, правда, не так довго їх маю, але за цей час задоволена, гарно носяться, приємні до тіла. Чоловіку також на днях подарувала нові.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Я ще у 2012 році купила кілька пар теплих житомирських шкарпеток "Легка хода". Досі ношу, нічого їм не бракує)) Тільки одні шкарпетки трохи витерлися на п'ятках, але то я сама винна, взула їх в мороз у тісне взуття. Їхні тоненькі шкарпетки мені теж подобаються, якісні. :girl_yes2:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А мої всі хлопці носять pompea, їм свекруха передає з Італії, то це взагалі ідеальні шкарпетки. І 100% бавовна. Не знаю, чи в нас їх десь можна купити, але, якщо часом трапляться на очі, то можна сміливо брати, вічні.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. Iranda

    Iranda миється в бані

    я часто на пром юа заказую
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте хороший вибіз зимового верхнього одягу. ціна-якість-сучасність моделі щоб в балансі
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Порадьте де купити теплі шерстяні шкарпетки. щоб реально було тепло в ноги. бо мерзлючка ще та... і можливо хтось носив взимку "дутіки" ? варті уваги? яких виробників?.. дивлюсь в їх сторону бо мерзну .. сильно ... в замшевих з хутром..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА я за екко з гортексом. Ні в одних чоботях з хутром мені набуло так тепло, як в екко.Якщо ще й на шерстяну шкарпетки, то взагалі супер. Моживо вам каблук зависокий, чи трохи затісне, або підошва тонка? Щодо до шкарпеток, то подивіться на лижні.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В мене взуття на високій танкетці. Лижне взуття одяг розраховані на постійний рух.. ( чи я помиляюсь?) Я не завжди бігаю по вулиці.. багато стою. або помалу хожу з візком..
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА лижні шерстяні шкарпетки, такого типу, загалом мала на увазі спортивні/туристичні, спорти ж різні бувають, напр. гірська туристика))) у лижному взутті ніхто не ходить)))) в мене ось такі, тільки рожеві. По відчуттях, що звичайні, що з гортексом, зовсім різні. Я теж марафони не бігають в такому взутті. Саме цю модель рекомендувати не буду, бо дуже швидко (десь за 2 роки) зносився верх, можливо, що розмір був великуватий на мій 35,5, модель 36 розміру була дуже велика. А можливо від снігу з сіллю. Вони мені посіріли. Так, як то нубук, то його можна лише витирати шматком. Пастувати не можна. Зараз не ношу, бо в них мені жарко)))
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2020
  12. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я знаю, що лляні шкарпетки надійні. Але їх переважно роблять для чоловіків. Я купила чоловікові такі, то вже довго носить. І лляні купувала в інтернеті для дитини, то на відміну від інших шкарпеток, вони не зносилися. А для жінок, щось не могла найти. Але лляні шкарпетки це літній варінат.
    А я собі зараз і не тільки собі замовила конопляні шкарпетки. Я колись давно мала одну пару, дуже мені подобалися (але так сталось, що загубила). Я не знаю на скільки вони довговічні, але люди в коментарях пишуть, що ці шкарпетки ставлять у них рекорд довговічності
     
  13. galochkamama

    galochkamama New Member

    Куртки и обувь заказываю в интернет магазин зачастую. А кофточки, колготы и белье на рынке покупаю
     
    • Креативно Креативно x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А я щось зовсім розівчилась купувати офлайн. Так звикла до онлайн замовлення. Відкрив посилання, подивився, прикинув, закрив, потім знову відкрив подумав іт.д. А в магазин заходжу і щось гублюся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. EvgenSheva

    EvgenSheva New Member

    Добрий день, шановні форумчани!

    Хочу поділитися з вами корисною інформацією про те, де я зазвичай купую жіноче взуття, а також рекомендувати вам один чудовий варіант. Я з задоволенням замовляю жіночі туфлі на веб-сайті https://www.amnesia.com.ua/women-pumps. Цей інтернет-магазин пропонує широкий асортимент взуття для жінок, і я завжди можу знайти тут щось на свій смак.

    На Amnesia у мене завжди виходить знайти якісні туфлі за доступною ціною. Вони мають великий вибір моделей, від класичних до більш екстравагантних. Також варто зазначити, що цей магазин пропонує швидку доставку та зручні умови оплати, що є важливими перевагами при покупках онлайн.

    Окрім туфель, хотіла б порекомендувати вам жіночі човники як відмінну альтернативу. Човники є практичним та стильним взуттям, яке додає образу нотку елегантності та чарівності. Вони підходять для будь-якої пори року та можуть бути ідеальним доповненням до вашого гардеробу. Зараз є багато варіантів човників з різними каблуками, кольорами та стилізаціями, тому ви знайдете те, що підійде саме вам.

    Я сподіваюся, що мої рекомендації будуть вам корисні. Приєднуйтесь до обговорення та поділіться своїми враженнями щодо покупок в Amnesia, а також розкажіть про свої улюблені моделі жіночого взуття