Декупаж

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем вишиванка, 4 Листопад 2008.

  1. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    А ще хотіла показати вам яку я зробила коробку для тримання різних моїх дрібниць.
    до оброблення
    [​IMG]
    а це вже готова.
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 33
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Супер!!! Мені дуже сподобалася, тепер теж таке хочу! А яких воно розмірів у вас?
     
  3. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дякую, :) розмври ціїє коробки 32 x 15 x 17 ( все в см).
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, екібана тощо...

    Я оь зробила шкатулку для донечки, для її ґумок та заколок (це здерева, купувалось гттове, я лиш малювала та декупаж робила)[​IMG] а ще зробила ось таку коробку з під чапсів, для кухні [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  5. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, екібана тощо...

    Ось і я витворила нову коробочку ;)
    було ось так: [​IMG] стало ось так:[​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 22
  6. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    а ось моя коробочка, була звичайна чорна а тепер така:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 25
  7. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Ось ще мої дві коробочки, які я не встигла перед відпусткою показати, їх я теж подарувала мамі на день народження ;)
    було [​IMG] стало [​IMG],[​IMG],[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    А я теж собі зробила декорацію на кухню - пляшки від горілки "зеленая марка" і "первак" /сама стара/ - в них гарна форма + дзбанок глиняний з діркою старий-престарий. Все то малювала з балончика золотим і срібним ялинковим спреєм а на другий день клеїла декупаж. Гарно дивиться зверху на шафках кухонних.
    Ще висюльки на кухню на карниз - штора біля мікрохвильовки і тостера мене не влаштовувала... Це буси зі штучного янтарю на довгих золотих лентах, тримаються за кільця від штори
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2009
    • Подобається Подобається x 12
  9. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Птася коробочка як з магазину "Ідеал":girl_claping:Що то за краска?А це треба клей і лак чи щось одне.
     
  10. Zarazka

    Zarazka Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...


    Коробка просто бомбова!! Дякую за ідею!
     
  11. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Я вже 3 тижні, як купила декупажний клей, а все руки не доходять хоч щось спробувати зробити :sad: Дівчата, а то тільки серветки можна переводити, ніякі інщі малюнки на папері не підійдуть? І розкажіть мені механізм, будласка, тобто, це верхній тонююююсынький слой серветкм залишаэться на поверхні, за рахунок властивостей декупажного клею (У простонародії ПВА)?
     
  12. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    та,якшо не помиляюсь то тільки салфетки можна переводити,а декупажні клеї вже ї різні,для скла,для дерев*яних поверхностей для тканини і.т.д

    так точно:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    є якась спеціальна техніка яка дозволяє хоч картинку з журналу декупажити, але я такого не пробувала. шукайте в гуглі - знайдете точно!
    серветка залишається на поверхні завдяки тому що ви її виріжете, відліпите два не потрібні шари, прикладете зверху на поверхню де хочете її бачити і зверху тонесенько нанесете клей пва - він моментально просочує серветку. так легше ніж мазати поверхню а тоді намагатись на ній розправити серветку. через годину - ще раз "лакуєм" - можна пва, можна акриловим лаком. :girl_cool:
    чим більший фрагмент - тим важче його без морщинок приклеїти, так шо попрактикуйтесь "на чорновик" :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    О! І саме ця техніка мене цікавить... буду гуглили :)
     
  15. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Поставили мені вчора частину меблів - розстройства було на цілий вечір - колір ну дуууже темний. Щоб якось виправити ситуацію вирішила зайнятись творчістю, а саме зробити декупаж на одній з дверок тумби-купе. Для цього хочу використати шпалери. Хтось з вас щось схоже робив? Поділіться досвідом.
     
  16. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Ось якось трошки мене відвідала декупажна муза:girl_in_love:, і трошки витворила нові речі:girl_curtsey::
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    і ось такий комод з ІКЕА:
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Доня, певно, безмежно щаслива!!! Я би теж не проти мати такий комод... :girl_in_dreams:
     
  18. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Лілю, я вам з радіст"ю такий зробила в подарунок:girl_in_love:, ось лиш попередьте коли будете в ріднихкраях, можливо в той час і я буду.:girl_smile:
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Гарні роботи!
    Я вчора трохи цікавилась декупажем і склалось враження, що чи то ІКЕА спеціальні комоди для декупажу виробляє, чи то вони такі, що інакше як розмалювавши їх використовувати не хочеться :)
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Декупаж, декор, ікебана тощо...

    Сказано - зроблено :). Що скажете?
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1