День Батька

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Liliyah Romanova, 12 Травень 2008.

  1. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    пиво, футбол.....
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Тут на День Матері жінку відгороджують від кухні. Не дають ні прибирати, ні готувати. Подають їй сніданок (у нас був у церкві після Літургії, приготували сніданок Лицарі Колюмба), обід, вечерю, дарують квіти й беруть на прогулянку. Відповідно, у цей день мама нічого не має робити...

    Як же тоді має святкувати свій день тато? Від чого його відгороджувати? Від компа чи що?
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Найкраще від дружини... :shutup: :suicide:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Тю, спасибі на доброму слові... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Не гнівайтесь, я не вас мав на увазі...
    Просто так, в загальному. Намагався пожартувати. Перепрошую, вроді не дуже вийшло...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Та я теж пожартувала...
    Невже й мені не вдалося? [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    От налякала... :beee:
    Попався я...
    1:0... :cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Певно, на тюльпани задовго дивився... [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Розкажете.... Впевнена що 90% чоловіків пожартували б так само, закрадаються підозри, що то не зовсім жарт... Як кажуть в кожному жарті є доля жарту...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    А вам ніколи не хочеться від чоловіка відпочити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Неправда. 99% чоловіків...
    А на рахунок жарту в жарті - чиста правда...
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    А решта - 1% - просто ще не одружені, або щойно одружені... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Хочеться, ще й як хочеться, хоча чоловік вважає шо коли я сиджу вдома з дитиною, то я відпочиваю і від нього в тому числі.... А я б хотіла відпочити на якомусь курорті без.....(а він шоб працював в той час), або хоча б на якійсь вечірці....

    Додано через 1 хвилину
    Дякую...... на душі стало легко-легко.....:suicide:
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    В Україні, можливо, з'явиться День батька

    http://oglyadach.com/news/2007/6/1/152666.htm

    Додано через 2 хвилини
    Мій теж так вважав. Відколи пішла на роботу і малим займається він, більше так не вважає. І відпочивати вже від мене не треба. Навіть навпаки. Ролями помінялися. Отак з тими чоловіками є... А ще кажуть, що жінки не знають, чого хочуть... [​IMG]
    А домовитися? Чоловік сидить з дитиною якогось вечора, а ви на посиденьки з коліжанками.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    В мене так і є!УРА!!! Коли йому треба, він йде зі своїми друзями, а коли мені треба, то також ніяких проблем! Не знаю, а в кожного своя сім'я і своя думка, але в моїй сім'ї це нормально. Головне - довіра!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Ніц мене не відгородилині кріслом ні парканом. Була м змучена на той день певні в два рази більше як в будь який єнчий. Тато наші працювают а я за дитиною всюди ходила... то як повкладала дітий спати то вже мну ніц було не миле.

    Надіюсь що на день тата буде файна погода, але нам шо... наші тато ітак будуть працювати.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    А видиш, таки Канада не Гамерика.
    У мене тут всі коліжанки відпочивали в той день і до кухні хіба по чай ходили...

    Додано через 1 хвилину
    Так воно і є нормально. Завжди ж можна домовитися.
    Я он нині годину в спортзал. Чоловік з малим посидів у той час. Без проблем. Бо вони обоє щасливі, як мамця щаслива.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Нє, ну не зовсім погоджуюсь. Сидіти з дитиною і по господарстві - так, це не відпочинок. Але не така вже й складнюща міссія, як часто більшість жінок роздуває, набиваючи собі ціну... ;)

    І перед тим як мене розпинати, дівчата, мусите знати - я не зі стелі говорю. :cowboy: Внаслідок специфічної професії моєї дружини(ненормований графік, часті роз"їзди від кількох днів до місяця) і мого наразі обмеженого дозволу на роботу, вихованням малого завжди переважно займався і займаюся саме я. Так що жінка вже потрохи навіть ревнує, і питання типу "Хто поїде з ним в санаторій на 4 тижні?" просто не стоїть... Дідусі і бабусі у Львові.
    Догляд за дитиною(тим більше, якщо одна) + господарство(квартира в місті-то не фазенда в селі) і "мінус" необхідність рвати собі жили на роботі - я б не проти провести так пів життя. То не відпочинок в повному розумінні цього слова, але щось до того наближене...

    Кум мій рідний внаслідок нинішніх життєвих та економічно-правових реалій вже 6-й рік в "декреті". Помінялися собі, жінка на роботі. Двоє дітей.
    Каже: "Я десь в компанії молодих мамусь лускаю як горішки, коли заходить тема чоловік-жінка і починаються типові казочки про невиносимо тяжку долю жінки-виховательки і домогосподарки..." На ньому прибирання-готування-закупи-садок... і при цьому "я вже давно звик серед білого дня ящик подивитися, і перекимарити як закортить..."
    А ще якшо армія бабусьо-дідусів напоготові...

    Так що, Квіточка, будьмо відвертими - в дечому ваш чоловік правий... :)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    А хто каже, що складнюща?
    Я тепер все встигаю. І на кухні, й на роботі. А чоловік з малим день посидить - і вже з ніг паде. Набиває собі ціну?

    Додано через 8 хвилин
    Ого, яка самокритика! Самойловичу, вас ніхто не розпинав.
    Хочете поговорити? [​IMG]
    Ви також врахуйте, що є різні типи чоловіків. У нас, якщо я не приберу, дійсно приберу, буде лише називатися, що прибрано. А про готування я взагалі мовчу. Ну, не виховали його вдома на те, що можна щось робити по хаті відповідально, а не аби-як. А в казочки про те, що чоловіка можна собі перевиховати, я давно не вірю. Так, він прислухається, але ока нема на то.
    Порівняти нашу хату до того, як я була сама з малим, а до того, як є мій чоловік, було би дуже важко. Мені півдня треба на те, аби за ними усе поскладати, як має бути. Так що є різні чоловіки. Для котрогось чоловіка, то як горішки все, а іншого - головоломка не до вирішення.

    Зрештою, я на хатню роботу жалілася зрідка. Хіба тоді, як хату терпіти не могла. А тут в Оттаві ми ще нормального помешкання не мали. У Львові я була щаслива. І хата була прибрана, і всього наварено-напечено, і гості кожен другий вечір, і я ще й вчилася і працювала паралельно.

    Але День Матері проходив якось завжди ніяк. А тут - навпаки. Чому так, навіть не знаю...
    Побачимо, який цього року буде День Батька. От ви би що порадили, аби для Татка зробити в цей день?
    Купити йому тузин пива? Квиток у кінотеатр? Усі його друзі будуть в роз"їздах, на жаль, тому навряд чи він захоче, аби ми з Дарком на той день кудись зникли...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Коли святкують День Батька

    Справа не в місцезнаходженню а в оточенню тваму. Інші жінки навіт і по-чай до кухні не ходили, то лишень мені так поталанило.