дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем natorella, 8 Лютий 2009.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    я з питанням: якими антиперспірантами ви користуєтесь? але щоб надійно. не скажу що я аж так смерджу (вибачайте за прямоту), але постійно бігаючи з малим, прив’язаним в слінгу на мені, ввідчуваю деякий дискомфорт. а оті з магазинів - там стільки тих металів, що огого. на фоні того що ми годуємося цицею і близьке розташування подразнюваної дезодорантом зони і грудей - виникло питання ЯКИЙ? шоб був не шкідливий і запобігав виникненню запаху поту. саме запаху, бо піт хай вже буде, то не так страшно
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    у мене часто виникають алергічні реакції, то з усих наявних "хімікатів" мені підходив лише такий шариковий антиперспірант від Мері Кей( раніше, тепер чи зі мною щось не те, чи з фірмою Мері Кей.:umbrage:) А зараз користуюсь натуральними аптечними аромамаслами (цитрусові аромати, бергамот, вербена). Капля на вологу серветку - і користуюсь. не можу сказати, що то щось, але при алергії - вихід.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    знайома користується АМВЕЙ ,він без запаху ,каже гіпоалергенний:confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    шариковим антиперспірантом adidas в ДЦ в ЦУМІ купляла по 12 гр(але то було давно зараз не знаю розцінок),приемний запах і незалишав розводів,а тепер Rexona woman,тоже такий нічо
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    читала як зробити природній дезодорант. в 100гр води добавити 10 крапель масла зеленого чаю чи грейпфрукту. струшувати при використанні. маю баночку від спрею для волосся то таке собі зробила. нічого так.
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    користуюся Віши він без запаху і добре тримає! також буржуа ним можна користуватися раз на 2 дні, тримають оба 48 год
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    В мене є 2 Нівея та Ісана. Двома задоволена :) Впринципі проблем з тим ніколи не мала :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    може комусь пригодиться інформація:
    Subdue Deodorant Spray - дезодорани, який не містить алюмінію
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    А я одного разу попробувала польський Soraya. Він продається тільки в тій будці на Добробуті, Запаху абсолютно немає! Я правда незнаю який там склад, але дезодорант дуже надійний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Поскаржитись давно хотіла. Придбала Нівея-ектів в супермаркеті. І думала, що я захворіла - бо так жахливо в житті не пітніла. Навіть подумати, що то з-за дезодоранту не могла спочатку. А потім випадково взяла мамин дезодорант і "хвороба" минула. Бррр. Може це підробка, але від Нівеї мене відвернуло назавжди.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Дуже добрий дезодорант Vichy, ефект від нього тримається довго, і особливо підходить людям, які мають сильні і гострі потовиділення, ціна себе виправдовує.:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    мені знайома має зробити з олій антиперспірант - якшо все буде ГУД - дам вам знати
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    А яка ціна???
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Я тут почитала про дезодор. Vichy, пишуть лікарі що він шкідливий, бо дуже блокує потовиділення, і що все залишається в молочних залозах, і наслідки - страшні хвороби:umbrage::umbrage::umbrage:
    надіюсь це не правда?
    але щось в тому є((((

    А ціна в онлайн магазинах 132 грн. але там 40 мл
     
    Останнє редагування модератором: 11 Лютий 2009
  15. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Ось знайшла кілька рецептів. Думаю варто спробувати

    Чтобы приготовить дезодорант в домашних условиях, смешайте пищевую соду с кукурузным крахмалом и добавьте несколько капель вашего любимого эфирного масла, например, лавандового.

    Натуральные жидкие дезодоранты тоже можно приготовить самостоятельно, смешав экстракт гаммамелиса, сок алоэ вера, минеральную воду, глицерин и антибактериальные эфирные масла.

    Магазинні дезодоранти не можуть бути не шкідливими, навіть гіпоалергенні, бо дія їх основана на блокуванні потових залоз + ароматизатори.... Чим довший ефект тим сильніше блокуються залози і тим шкідливіший дезодорант
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    цікаво як цим користуватися, і що залишиться на одяг уявляєте??
     
    Останнє редагування модератором: 11 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 6
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    я щось собі уявила запах поту змішаний з запахом ефірного масла:bad:

    деколи навіть страшно подумати, що в тих дезодорантах,якими ми користуємось, і не тільки годуючим мамам це шкодить, а й ще не мамам, і вже давно мамам.............................

    можливо, запах поту колись ввійде в моду:confused: ну це я так, типу мислю вголос:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    В аптеках 94 грн.,а були по 70-78 це сухий кульковий і іншого нема або не бачила
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    шкідливими є антиперспіранти, котрі блокують потовиділення. наслідки можуть бути найрізноманітніші.

    одна мама в жж поділилася власним ноу-хау, котре я спробувала - і працює. Годуючі мами можуть використовувати власне молоко відразу після душу. Бактерії з молока не дають розмножуватися бактеріям з поту, котрі якраз і спричиняють неприємний запах - якось так вона це пояснювала. Я не дуже на тому розуміюся, але воно працює, при тому, що я сильно потію під час стресу чи різкої зміни температури - пів дня гарантії є. Ну і точно - безпечно.
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: дезодоранти - натуральні чи “штучні”?

    Хтось писав про буржуа....Можу сказати одне - СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Класно,приємно,комфортно....Дякую!Прочитала тут і вирішила спробувати,користуюсь тільки 2 тижні,але задоволення масса!!!!! І повірте,потовиділення мене ДУЖЕ турбувало...Тому і грошей не пошкодувала,та й не так товже дорого,за таке щастя.:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 3