Дієтолог у Львові

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Натуся, 23 Квітень 2010.

  1. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Вже довший час задумуюсь над відвідинами цього лікаря,але не знаю зовсім нічого про їхню практику у Львові.Можливо хтось з чарівних форумчанок звертався до цього чудо-дохтора?:)Поділіться досвідом- де саме є такі лікарі, і чи допомогло вам те,що вони порекомендували?Чи дієве те лікування,яке назначили?Ну і якщо дуже задоволені-можна контакти в ПП:) Наперед вдячна за всі відповіді:)
     
  2. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Може то трішки оффтоп, бо саме про дієтологів не знаю, але є велнесс-тренери, тобто люди, які працюють у галузі здорового харчування (щось схоже на дієтолога).
     
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Не знаю...Мені потрібен саме лікар,щоб розумівся на харчуванні при різних захворюваннях організму(щитовидка,серце і т.д....)
     
  4. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Не подумайте, я не маю наміру Вас агітувати, але більшість цих людей мають медичну освіту, відповідно вони враховують стан організму і всяті болячки при підборі харчування. А дієтолог навряд скаже на око, що там у Вас, всеодно направить на якісь аналізи, ІМХО.
     
  5. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Знаю є хороший дієтолог Зоряна Завада. Телефону не знаю але спробую дізнатися завтра на роботі. І напишу в ПП
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Про БАДи (і БАД-olohiv) є окрема тема...:banned:
     
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    може вам швидше, до гастроентеролога, який і на аналізи направить і дієту призначить?
     
  8. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    На Хуторівці є Центр реабілітації інвалідів, там є лікар Бєляєв, який власне і займається такими питаннями.
     
  9. Sepoch

    Sepoch New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Знаю, що в залізничній лікарні біля парку Костюшко є лікар-дієтолог. Людина, яка худала під його контролем скинула 20 кг (при вазі за 120).Могла і більше- грошей не вистачило)))). Може хтось обнародує середні ціни послуг лікарів-дієтологів?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Мені порадили Бєляєва К. К. на Пекарській. Напишіть ім'я лікаря про якого писали Ви. Чи ми одного і того ж маємо на увазі.
     
  11. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Дієтолог у Львові


    при таком то весе сбросить 20 кг можно всего лишь,если делать разгрузочный день раз в неделю...;)

    соглашусь со Svitlana83 по поводу доктора Беляева.Помог реально подруге моей мамы...(у мадам вес прыгал туды-сюды более 20 лет,и прыжки были гигантские) за весьма умеренные (по её достатку ниже среднего) деньги.
     
  12. tanjushka

    tanjushka New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    а хтось має телефон до цього Бєляєва К.К.? Буду вдячна, якщо кинете в приват.
     
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Дівчата, напишіть і мені будь-ласка телефон Бєляєва К.К. в приват.
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Дівчата -телефонуєте довідка 109 запитуєте -Центр реабілітації інвалідів, там реєстратурі телефон Бєляєва і фсьо. Простіше простого.
     
  15. hotvils

    hotvils New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Я ходила до Біляєва місяць була на жосткій дієті похудала на 7 кг а потім поправилась на 10:girl_feminist:
     
  16. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Чи хтось з дівчат вже звертався особисто до Бєляєва чи до Завади? Чи задоволені результатом?
     
  17. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    В Залізничній лікарні є лікар-дієтолог, здається його прізвище Распертов. Мої коліжанки ходили до нього, ефект є помітний. він проводить кілька аналізів і на їх основі складає список "зелених" і "червоних" продуктів, тобто які можна їсти і які нє. Часом перелік доволі дивний, наприклад, моїй коліжанці не можна було їсти огірків, зате шоколад можна:confused::confused: і такий набір для кожного індивідуальний
    Коштувало це в районі 800 грн, тривала програма близько 2 місяців. Контактів його, на жаль, не маю (( хоча, думаю, можна піти і записатись безпосередньо на місці
     
  18. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Я з дитиною ходила до Беляєва. Хороший спеціаліст, видав свою книжку про дієту при гіпертонії. Працівники центру реабілітації інвалідів дуже добре по нього відзиваються. Тел.центру - 221-59-08.
     
  19. opko

    opko Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Ми також з дитиною ходимо до Бєляєва на Хуторівку. Він дає прості і корисні поради. Записувались на прийом через Падка Володимира Олександровича.
     
  20. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Дієтолог у Львові

    Хоч помогло те вашим коліжанкам?
    Бо це мабуть дієта (навіть швидше вже не дієта, а спосіб життя) по групі крові. Чула про таку багато і хотіла б собі здати аналіз, щоб знати, що можна, а що не дуже, може б позбулась ще багатьох інших проблем, алергій наприклад.