Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Siania, 23 Липень 2009.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, от у мене виникла така проблема. Хочу поїхати в Крим, а білетів нема...може хтось може допомогти їх взяти через знайомих...(без файної пляшчини з цукерками не обійдеться)
    Пропоную тут писати про необхідну допомогу, а хто може, і це не призведе до лишніх проблем та незручностей - пише в ПП.:girl_smile:
    п.с. Надіюсь не наглувато з моєї сторони...ну просто не маю до кого звернутись, всіх перепитала:sad:
     
    Останнє редагування модератором: 23 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 16
  2. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    І може мені хто допоможе,може є в когось якісь знайомі у нас в центрі зайнятості,бо хочу завтра стати на біржу,бо із старої роботи скоротили в зв'язку з ліквідацією підприємства,а там хороша офіційна зп була і нехочеться виплати непогані втрачати....
    Мені потрібно щоб хтось допоміг щоб я менше туди бігала відмічатись,бо знайшла роботу але поки не офіційно оформлена,та й гроші шкода губити...
    Ясна річ що не за дякую
     
  3. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    знач у нас з мужом є 2 квитки на 24 серпня на літак до Симферополя - можу подарувати, прийдеться перереєструвати прізвища, скільки це коштує не знаю - квитки брали віззейр

    якщо цікавить на поїзд - напиши мені Сяню дати, а я запитаю в знайомого що дасться зробити.
    я правильно зрозуміла - Симф? і до речі, купе/плацк/СВ? скільки квитків тощо, дати...
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    а на 29те нема? :girl_haha:

    в мене теж є одна пані шо працює в касах, як не вдасться там, то пишіть - дати, який вагон ітп...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Я теж хочу попросити, може є в кого знайомі, щоб зробити закордонний паспорт, бо в нас у Сихівському відділенні на Зеленій таааакі черги, що я з дітьми точно там не витримаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Дякую дуже всім хто відгукнувся, білети вже є, і я їду на море!!!!!:radist::radist::radist:
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Хтось дощу злякався і передумав їхати? :xaxa:
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    не, добрі люди помогли!:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    То для чого знайомі??? Тепер є фірма яка робить все і немає значення район в якому проживаєш! Все роблять на місці і ти сам вибираєш за скільки днів хочеш паспорт 10, 20, 30!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Ну я ж того не знала....хто, де....і в оголошеннях не бачила..
    Бо якби бачила, то не питала б..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Ух ти!!! А де це є таке щастя?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Знаю, що то якийсь міліцейський центр на Чоловського або на Стороженка (там, де Галицький і Сихівський районний суд). Там потрібно мати внутрішній паспорт і ідентифікаційний код, на місці фотографують, і дають кивтанцію, яку треба оплатити в банку (10 хв. ходу). Коштує трохи дорожче, але БЕЗ ЧЕРГ! Там можна якраз за 3дні робити закордонний паспорт.
    Але знайомих в цьому центрі нема :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Про цю фірму була стаття в Експресі. Дуже схвальні відгуки! Я от все перешукала, не можу знайти ту газету. Єдине що знаю, то десь в районі Привокзальної як іти на головний вокзал.
    Може це і є та що пише Molcha!
    Повернеться чоловік з футболу, то він точно знає!
     
  14. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    То не Експрес, а Високий Замок: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=73749
    Закордонний паспорт за три дні: дорожче, але без черг
    Фото Мирона МАСЛЮКА
    Омар УЗАРАШВІЛІ
    У Львові почав працювати Міжрегіональний центр Державного департаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України.

    У цьому центрі жителі восьми західних областей України можуть протягом трьох діб виготовити для себе закордонний паспорт - за тисячу гривень.

    Для центру облаштували комфортабельний офіс на вулиці Залізничній, 56 (неподалік залізничного вокзалу). “Для того, щоб отримати у нас закордонний паспорт, - розповів кореспонденту ВЗ” головний спеціаліст Міжрегіонального центру Мирослав Брославський, - людина має прийти в офіс лише з внутрішнім паспортом та ідентифікаційним кодом. Якщо це громадянин призовного віку, має ще мати довідку з військкомату (студенти – витяг від призовної комісії). Всі інші необхідні дії (фотографування на паспорт, довідки, реєстрація) робляться на місці”.

    Послуги з прискореного оформлення закордонних паспортів платні. Якщо ви бажаєте отримати документ протягом 3-5 робочих днів, це коштуватиме тисячу гривень. Виготовлення паспорта протягом
    10 робочих днів коштує 820 гривень, протягом місяця – 500 гривень.

    У Міжрегіональному центрі також оформляють документи, необхідні для виїзду дитини за кордон, та реєструють іноземців, які прибули в Україну. У Центрі деякі проблеми можна вирішити, не виходячи з офісу. Нещодавно, скажімо, у Центр звернулася жителька Запоріжжя, яка вийшла заміж за львів’янина. Для виготовлення закордонного паспорта, вона не мусила їхати у рідне місто. У Міжрегіональному центрі (його підключено до комп’ютерних баз даних МВС) закордонний паспорт їй виробили протягом трьох днів.


    Для отримання додаткових відомостей про діяльність Міжрегіонального центру Держдепартаменту громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб просимо звертатися телефоном 8-032-239-53-10.
    На фото: У цьому офісі на вул. Залізничній, 56, закордонний паспорт виготовлять за три дні.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    О! це то! Та така стаття точно в Експресі була! Бо ми завжди Експрес берем і там почитали! Ще й вирізку зробили!
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Навесні цього року теж сунувся здавати документи у районний Залізничний. Перед обідньою перервою. Черга (список) була достатня, щоб приїжджати наступного разу.
    За 50 грн. зробили в обідню перерву. І фсє дєла.
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  17. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Підкажіть знайомих чи гарну швачку пошити ламбрекени. УМОЛЯЮ, бо я вже забігалась і всюди такі ціни, а як пошиють потім - не відомо.
    Напишіть в приват будьласка, якщо хтось-шось-когось-знає-порадить
     
  18. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    В тему про паспорти...можу допомогти зробити без черг.
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    Насправді ціна та сама, якщо чекати три місяці, а якщо швидше, то дорожче. я через цей заклад робиа паспорт. Задоволена
     
  20. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Ділимось "корисними знайомствами" (без комерції)

    ПРавда зараз в тому закладі так само як в Овірі бланків на закорд.паспорт немає.:sad: