Disneyland в Парижі

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Жемчужинка, 26 Жовтень 2010.

  1. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Думаю,що ця тема зацікавить багатьох.Хіба є хоча б одна людина,яка б не мріяла побувати в Діснейленді,або відвезти туди своїх діток?Думаю,що ні.Я теж не вийняток.І,чим старшою стає моя донька,тим більше за мною ходить ідея там побувати.Я знайшла сайт Діснейленду http://www.disneylandparis.ru/
    Усе зважила.І зрозуміла,що ця поїздка коштуватиме приблизно 2000 євро на три дні на двох дорослих і дитину.Але,думаю,що є люди,які знають,як зекономити.Може,хтось був там і підкаже,як можна з'їздити в Діснейленд не від турфірми,в якому готелі зупинитися,скільки коштує поснідати,пообідати і т.д. в тамтешніх кафе.Мене цікавлять ціни.Знаю,що на території Діснейленду є багато сувенірів,біля яких дитина не може встояти.Які приблизні ціни на ті сувеніри?Чим добиратися до Парижу дешевше(автобусом,чи літаком)?
    Все,що Ви знаєте-розкажіть нам,тим,хто хоче здійснити свою мрію за менші гроші.;)
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    знайомі їздили від якоїсь церкви, але точно сказати не можу. Автобусна поїздка, в тур входить декілька держав і заключною є Франція. Але три дні дні в Діснейленді таким чином навряд чи вийде провести.
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    оо, ми коли готувались до поїздки, думали і тдуи заїхати, тому я особисто це все досліджувала, на жаль, нам по часу не виходило.

    1. Можете собі відкрити польську шенгенку, і без проблем їхати самим
    2. Ночувати краще на околицях Парижа - до Діснея звідти ну дуже близько, але ціни менші, ніж в центрі Парижа чи в центрі Діснея
    3. ВИгідніше брати абонемент, який охоплює зразу кілька днів, він тоді в себе і включає обидва парки
    4. У них постійно якісь акції - якщо слідкувати, то можна попасти під одну з них - дітям такого-то віку безкоштовно, чи в такий-то день то-то безкоштовно
    5. Летіти можна wiz-air, не знаю правда як зараз, бо компанія мала якісь проблеми, але колись було, що чим швидше резервуєте квиток (за місяць-два-три), тим смішніші ціни
     
  4. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    Думала,що в цій темі з'явиться більше дописів.Але,мабуть,ще ніхто не був в цьому омріяному місці.
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    Теж мені омріяне місце... Ми тільки тиждень тому звідти повернулися. Правда ми не прицільно до Діснейленду їздили, а до Парижу, а в Діснейленд заодно. Жили ми в саому центрі Парижу. В Діснейленд їхали поїздом туди і назад - приблизно 50 хв в одну сторону. Летіли через Мюнхен. В Діснейленд приїхали з самого ранку і торчали там до самого закриття. Добре що з погодою повезло. Людей мільйони, щоб покататися на чомусь треба чекати 30-40 хв (а для трирічної дитини це взагалі), а кататися хвилину (попробуй його звідти забери). Марко був просто неймовірно нестерпний. капризував, хочу-нехочу, то буду-небуду. Попустило його аж підвечір. Взагалі йому відразу несподобалося і він почав наполягати щоб ми їхали назад, Маркові більше сподобалося на екскурсійному автобусі :)) А Михасику взагалі всерівно було, головне щоб мама і циця поряд. Ми з чоловіком зробили висновок що то для Марка ше зарано, і ми якщо туди ще повенремся то не раніше ніж за 5-6 років.
    І взагалі то класний бізнес. Дорожнеча страшна, а то і то хочу і істерика, спробуй не купи... При Діснейленді є готель, але там точно недешево.... Та й в Парижі ціни на готелі космічні
     
  6. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    Нам на весілля подарували подорож на двох в Париж, ми тиждень там жили і мали досить часу, але на вдвідини Діснейленду його(часу) нам не вистарчило. Я веду до того, що в Парижі для нас було багато інших цікавих місць, в яких хотілось побувати в першу чергу. Зараз коли вже в мене є дитина, можливо ми б і поїхали туди. Але то не є настільки омріяне місце.
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    Ми брали авіапереліт до Парижу Львві-Варшава Париж, квиток туди і назад на особу виходило 3000 грн, LOT. В мене знайомих в Діснейленді було багато- реально туди вартуєїхати з дітьми від 10 років, вартість на 1 особу на день в районі 120 євро на дорослого, і звчайно ті славнозвісні черги.
     
  8. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    цього літа чоловіка товриш їздив вдвох з малим, то на 4 дні всі сума вийшла 3 тисячі євро.( то він просто в зхагальному озвучив і все).

    Я б також хотіла побувати в діснейленді, але то вже, коли діти будуть мати років по 6-7. По-перше зможуть вже витримати всі ті черги , по-друге вже будуть кататись на більшості атракціонів, бо в 3-4 ще мають троха старху:)


    Класно! Але для багатьох тож все таки мрія...


     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    Квиток в сам дiснейленд на одного дорослого коштував 45 эвро. Марко страху кататися не мав, я мала :)
     
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    Це моя мрія поїхати разом з малим в Діснейленд, але правда чекаю десь через 2-3 роки,коли він буде свідомий і цю подорож запам"ятає.
    Прочитала дописи і по вартості мабуть краще звернутись в турфірму, що на пр.Шевченка. В них є спеціальний тур для дітей в Діснейленд, по моєму на 7 чи 10 днів, так вигідніше по вартості їхати аніж самостійно.
     
  12. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    ох...діснейленд - це моя мрія:girl_blush2:
     
  13. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    В Діснейленді була двічі, не спеціально, просто були в Парижі то і в діснейленд махнули. То було в студенські часи, візи відкривали без проблем - часто їздили на якісь конференції по Європі. Подорожували автостопом. Перший раз в діснейленді була в компанії хлопців - то приїхали на 2 години ввечері (взяли абонементи на пів дня) - то хлопці каталися тільки на американських гірках нон стоп. Тоді не сподобалося - падав дощ - думала більше туди не поїду. А вдруге як була в Парижі - в компанії був хлопчик 9 років, якому було обіцяно діснейленд - то поїхали на цілий день. Малий був задоволений, ми теж нічо - всього не обходили, звичайно, але враження гарні були. Мені здається, що 2000 євро за таку поїздку на 3 дні то все таки багатенько. Я би була розчарована. Думаю якщо вже то реалізовувати - то поїхати надовше і не звязуватися з турфірмами (я особисто не люблю коли за мене рішають коли і куди мені іти і їхати, враження зовсім інші без турфірми, пригод більше :) але то, звичано, як вже хто любить. та і дешевше без них... ). Якщо би діснейленд був би моєю мрією або мрією моєї дитини на даний час я би 1. Візу відкрила би Польську шенген. 2. Проживання - Знайшла би якихось знайомих - знайомих - знайомих - якусь українську громаду в Парижі чи просто в інтернеті є, наприклад хоспіталіті клаб - де можна в людей поселитися (то якщо зовсім економити) Якщо трохи - то знайти якийсь хостел в Парижі - там є і недорогі, але з нормальними умовами - просто треба пошукати. 3. Їхала би не на 3 дні а хоч на 7-10 - щоб дійсно і по Парижі погуляти, щоб поїздка була цілісною і щоб не тільки дитині задоволення, та і просто якщо діснейленд виявиться не такою вже аж мрією - щоб були ще і інші враження. Звичайно, якщо не любите шукати і планувати - то легше звернутися в турфірму і не думати вже ні про що.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    ну ми щойно звідти.

    2 тис євро за 3 дні - це круто! дуже круто!!

    із порад:
    1. починати планувати заздалегідь, квитки на літак купувати за кілька місяців, тоді і ціна не захмарна.
    2. машину з аеропорту брали в аренду аби бути мобільними.
    3. проживання: не в Парижі і не в Діснейленді (там ціни взагалі захмарні).
    ми жили в готелі *** хвилин 10 їзди від Діснейленду.
    Можна взяти апартаменти (як ми) і готувати їсти самим (тим більше що цілий день в діснейленді - всі перекуси там). По дорозі до готелю у нас був Ашан :)
    4. квитки в Діснейленд купувати теж заздалегідь і вивчати знижки. Якщо на кілька днів одразу - дешевше. Так само якщо вказувати конкретні дні - теж дешевше, оскільки квиток загалом без дати (дійсний протягом гору).
    5. детально ознайомитись з наявними атракціонами і чітко знати куди хочете потрапити, а не починати знайомитись по приїзді.

    ціни на сувеніри класні ))) надувна кулька 7,5 євриків. Шапочки від 11-12. Всілякі футболки від 15, светерки і т.п. від 35.
    Нашим дітям того не хотілось. Їм вражень вистарчало і без того )
    Додатковий видаток для нас був за прокат візка, але можна із своїм.
    В"їзд автівкою на територію 15 євриків. Ну і перекуси на території потягнуть трохи грошей.

    Для того, щоб устигнути більше є така штука як Fasspass, але діє вона не на всі атракціони. Це коли ти береш квиток на певну годину і проходиш без черги. Таким чином можна спланувати черговість атракціонів.

    ну і від себе: враження хороші, хоч і на другий день погода нас трохи підвела - дуже бридко моросило :sad:
    на все, що ми з дітьми планувала, ми не потрапили. На один атракціон була занадто велика черга, а на другий ми прорахувались із годиною.
    Особисто мені другий парк (Wolt Disney Studio) сподобався більше.
    А малим там найбільше сподобалась вистава в Playhouse з улюбленими героями каналу Disney Jn.
    Ну і оскільки ми мали змогу трохи побути без дітей, то на завершення пішли трохи на шалені атракціони такі як Tower Hotel, Aerosmith, Space Montain 2.
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    ці слова писала до слів авторки теми
    якщо готуватись заздалегідь і вивчати варіанти, то можна вкластись і в тис ;)

    більшість готелей поблизу діснейленду пропонують трансфери, в середньому 5-7 євро з номера
     
  16. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    Ануто, а чому обрали саме цей час? Новорічне свято хотіли влаштувати? бо особисто мене ця погодка не влаштовувала і пора року.
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    ми взагалі-то їхали на Різдво до Європи, а Діснейленд виявився додатковою атракцією. З погодою всю поїздку було добре, там ще тепліше аніж у нас :)
    Загалом було +10-15 град. Лишень один день було бридко і моросило.
    Звісно, що якби обирала конретно діснейленд, то хотілось би більше тепла.
    але люду було стільки, що їм здається без жодної різниці літо чи зима
     
  18. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Disneyland в Парижі

    в мене ніколи не було мрії побувати у Діснейленді (дуже не люблю велике скупчення людей), тільки що запитала свого сина чи він хоче в Діснейленд... Йому хоч вже і 13 але відповідь була такою: " Звичайно що хочу, ти знаєш що таке Діснейленд!!!!!!!!!!!?, то Діснейленд там де ходить справжній Мікімаус!!!!!!! і можна з ним фоткатись!!!!!"( звичайно це він так жартував, але Мікімаус це був його улюблений персонаж ще з часу коли він був малесеньким, навіть має фото з ним як були в Криму ( такий він був щасливий, що мав шанс побувати на руках у Мікімауса) А після вже почав пояснювати що там купа атракціонів і т.п.... Мабуть доведеться всетаки планувати колись туди поїздку.:girl_wink: