Дисплазія шийки матки

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем mimihechka mila, 18 Лютий 2020.

  1. mimihechka mila

    mimihechka mila New Member

    Доброго дня!Дівчанка ,можливо хтось стикався з такою проблемою,як дисплазія шийки матки 3б.Була минулого року на огляді,все було добре,а тиждень тому пішла на плановий огляд,і тут таке....дуже страшно...,здала біопсію і аналіз на ППВ,чекаю тих аналізів і не можу заспокоїтись ,вся на нервах!!!
     
  2. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Не нервуйте тільки. Нервами ділу не щарадите, лиш нашкодите собі. Спокійно все сприйміть. Якщо довіряєте лікарю - робіть все, як він скаже і не відтягуйте. Як не довіряєте - проконсультуйтеся з іншим, або й двома. Зараз це все лікується успішно. Але ваш настрій - значний вклад у відновлення організму. Тому, вище ніс, так легше долати негаразди. Успіхів у лікуванні і найшвидшого одужання.
    П. С. У свій час, я довірилася не трму лікарю і дисплазія переросла в рак. Дякую Богу, що виявила на 2 стадії. Вже 9 років по надскладній операції з усіма обтяжуючими наслідками, а при кодній перевірці серце зупиняється з острахом почути недобре. Але живу і тішуся кожному дню)
     
  3. mimihechka mila

    mimihechka mila New Member

    Дуже вдячна Вам за підтримку !!!На днях прийшли всі аналізи ,все в нормі і все ідеально,як на стільки можуть помилятися лікарі в аналізах просто шокує,я за цілий тиждень поки чекала результатів чуть не посивіла,але дякувати Богу все добре!Звернулася до іншого лікаря,приписав свічки,я в шоці,як можна ставити такі діагнози помилкові!!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Lotner

    Lotner New Member

    Півтора року після ремісії, плануємо вагітність і ось рецедив
    Дівчата хто стикався з таким? Хто вагітнів при дисплазії?
     

    Вкладення:

  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Після ремісії чого? Дисплазії 3а?
    Мені колись казали, що 3а не може зменшитись до 2,лише спостерігається, щоб у 3б не перейшло.
    Ну а при 3б уже роблять конізацію.
    Хоча період від одного до вищого типу - роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Marusyaa

    Marusyaa миється в бані