Діти в авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Bogdanka, 10 Серпень 2009.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти в авто

    Заглянула. Кнопочки не побачила, побачила наклейку
    Йолкі... І що ж тепер, авто міняти?
    Чи хтось возить старших дітей в кріслі на передньому сидінні з ввімкненою подушкою?
    Я наразі,поки Максиму то мама, то циця потрібна, планувала Дениса пересадити туда. Знайшла таке
    Що думаєте?
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    а я ка марка авто?
    В октавіі не відключається передня подушка,
    в форді
    а в фольсвагені відключається ключем в бардачку
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    пошукайте ще. На пасажирських дверцятах може бути відімкнення подушки (це робиться ключем запалювання). Не знайдете - под"їдьте в салон, спитайтесь.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти в авто

    Аутбек Субару
     
  5. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Діти в авто

    Подзвоніть на офіційний сервіс Субару і запитайте, чи у Вашій машині є така опція.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Зараз у мене полетять тапки, але я вожу на передньому сидінні, за напрямком руху. Але без подушки, у нас її нема. Колись була інша машина, то подушку відключала. А на передньому тому, що на задньому просто не можу прикріпити крісло.
    Ну вам видніше. Я б просто обрала з "двох зол менше", в принципі, що я і зробила.

    п.с. і мені дууже зручно, що дитина збоку і бачить мене, і я його, лялякаємо, і співаємо.

    Дуже хочу нормальне авто, працюю в тому напрямку...

    Зараз запитають чи не страшно... страшно завжди, чи з подушкою чи без, помолюсь та й їду з Богом.
     
  7. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    От я так завжди думала (але не знаю наскільки то правильно), що вимкнення подушки стосується саме тих найменших кріселок, які ставляться проти руху.
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Не тільки самих найменших. Погугліть і знайдете інфу, що відключати навіть коли везете за напрямком руху дл тих пір, поки дитина менше 1,40м росту. Дитині меншого росту подушка, вистреливши, заподіє багато шкоди. Це дорослого вона вбереже від удару, а дитину сама вдарить
     
  9. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Діти в авто

    ми возимо так. Не чула, що це заборонено. Про немовляче кріселко, яке проти руху встановлюється -всюди наголошується, однозначно не можна, а про цю категорію не чула.
    Просто саме по собі це місце небезпечне, найнебезпечніше зі всіх пасажирських...
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Возити спереду в кріселку не заборонено. А от пасажирську подушку при цьому треба виключати
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Я свого вожу на задньому, за собою. Думаю що ше краще посередині, але там не маю як причепити кріселко.
    Якийсь час малий дуже просився їздити спереду, то я трохи почитала і возила спереду, але сидіння відсувала назад. Подушку не відключала.
    Поїдьте на сервіс, може поможуть якось
     
  12. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    це найнебезпечніша зона, бо.. при ударі без перешкод через лобове вилетить...
    Дивилась якусь автопередачу
     
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Як? Разом з автокріслом?
     
  14. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    а ви хочете перевіряти міцність і надійність ремнів в автокріслі на власній дитині?
    згідна, це особиста справа кожного..
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    В такому випадку, треба обирати таке автокрісло, щоб навіть питання такого не стояло, як надійність ременів... Для чого купляється автокрісло? Щоб бути впевненим в безпеці дитини під часу руху автомобіля. Якщо ж у Вас такі сумніви за рахунок якості, то для чого воно взагалі потрібне?
    А можна взагалі автомобілем не користуватися... Щоб ні автокрісло не перевіряти, ані сам автомобіль...
     
  16. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    Я здається колись тут в темі писала, що біля нас була дтп, то дитина вижила завдяки тому, що вилетіла з машини з автокріслом...

    напевне краще не думати про погане, коли обираєш те крісло, але, береженого Бог береже..
     
  17. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    та хто ж боронить))))

    щойно знайшла... досить переконливо, але знову ж таки багато від чого залежить
     
  18. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Діти в авто

    після того як подивилась відео краш -тестів
    то я вважаю, трошки іншу причину

    коли дитина сидить посередині, і стається аварія " лобове зіткнення" ,то ремені і крісло настільки можуть тримати дитину пристібнуту, що дитина лишиться на місці,
    але
    шия лишається не пристібнутою, і якщо справа-зліва дитина головою може вдаритись обо підголовник (маю на увазі машини в яких є цей підголовник), і удар буде не сильний
    то сидячи посередині, шия може постраждати
     
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

     
  20. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Діти в авто

    це частково не в ту тему, а швидше в Що мене дратує. Але мене безмежно дивують ті батьки, які садять дитину(років 4-5, що ледь чубок видно) на переднє сидіння без ремнів, крісел... АЛЕ в паркетнІку, це ж круто:girl_cool: