Діти в дорозі

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Borodinka, 4 Травень 2009.

  1. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Прошу Вас, поділіться досвідом, чим ви займали / розважали своїх діток у дорозі.
    Я практикую купляти нові забавки, які потім вручаю в часі подорожі. Щось малогабаритне і придатне для іграння у потязі чи машині. Позаминулого року це була м"яка рибка-м"ячик, ми кидали її одне одному і називали, напр. тварин. Крім того, Ярця просто нею бавилася. Минулого року ми взяли у дорогу магнітні дошки для малювання. Але Катрусі вистачило її тільки на 15 хв. Решту часу ми з чоловіком по черзі бігали з нею по вагону.
    Цього літа ми збираємось у Крим, доба у потязі, і я зовсім не уявляю, що взяти зі собою, щоб мої дівчата бавилися у дорозі!!! :8:
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Потягом ми ще не їздили, але машиною по 5 год в дорозі їздимо часто.
    Беремо в дорогу збірку віршів "Пані киця", аудіо-казки - таким чином дитина сидить в кріселку і слухає, дивиться прямо на дорогу і менша ймовірність, що дитину укачає.

    Решта часу в машині ми намагаємося, аби дитина спала, бо через розваги доці і мене може укачати...
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Яринку від споглядання малюнків у книжках закачує, принаймі у машині. А Катруся книжки любить "читати" сама. Тому нам таке, певно, не підійде, але дякую за пораду!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    мого Сашка дуже почало укачувати в дорозі, таблетки не допомагають....:sad:, хоч все мингуле літо возились по Україні, подорожували. В дорогу теж брали різні дрібні іграшки. Зараз (в крайньому разі тільки десь їдем з малим) беру книжечки, а взагалі намагаюсь підібрати такий час, щоб спав в дорозі. Ну а в потязі....навіть не знаю, може її улюблені іграшки і дійсно якісь нові цяцьки
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Ми вже неодноразово мандрували так, що цілісінький день в машині. Були часи, коли дитина виривалася з автокрісла, тоді вже ніякі забавки не допомагали, доводилося часті зупинки робити. Виручало тоді ще те, що дитина достатньо багато вдень спала. Зараз це вже просто переросло в звичку, в кріселку він сидить спокійно, дивиться у вікно, перегукуємося, розважаємося.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    ні-ні, у нас лише аудіо книги! лише аби слухати!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Ми частенько кудись їздимо, а малого закачало лише один раз (ми їхали зі свекрухою і свекром у село, а вона у нас мерзлючка :) невідкривали вікна, в машині стало важко дихати і малого закачало і він вирвав все на свекруху :)). А так ніраз не закачувало.
    Племінники завжди п'ють таблетки перед тим як сідати в машину, бо їх одразу починає нудити.
    І я чомусь завжди думала, що якщо дитина часто їздить в машині то дістає "імунітет" від закачування. Хіба це не так?
    В машині ми бавимося звичайними іграшками (улюбленими), дивимося у віконечко та слухаємо музику. Споківно може так їхати цілий день :)
    А коли їхали потягом то йому було тільки 9 місяців, тому особливих проблем не було, більше намучилася я бо коли він засинав йому було дуже жарко то 2 години сиділа махала газетою :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    я теж так думала - тим більше, що ми возились машиною від народження, та ще й на великі відстані. Але десь в 10,5 міс., коли ми якраз мандрували на екскурсію до Луцького замку машиною, малого почали укачувати. Ледве туди доїхали, а назад то взагалі кошмар був......Мене в дитинстві ніколи не закачувало, а чоловіка закачувало, може це гени?......
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Закачування, то окрема проблема. Яринці допомагають таблетки "від закачування і нудоти". Але оскільки їй робилося погано навіть при поїздках містом, то я багато різного перепробувала: найефективніше їй допомагають цитрусові (їмо в дорозі мандарини, нюхаємо і лизькаємо лимон...)
    Натомість тепер мене хвилює, як і чим забавити дівчат у потязі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Дуже добре, коли у потязі знайдеться компанія їх віку - це буде найцікавіше - ніякі іграшки не замінять живого спілкування. Ми з старшим сином подорожували, коли він мав 2, 7місяців, то вперед з нами їхала дівчинка трішки старша за нього, то йому було дуже цікаво, він як мавпочка робив все те, що вона і нас йому не треба було. Перед самим виходом він заснув, а коли прокинувся (вже не в потязі), то довго плакав і питав: "Де моя дівчинка?" А назад, то в сусідньому купе їхав хлопчик, то вони бігали один до одного "в гості", мінялись іграшками, бавились - одним словом, теж не сумував. Я думаю, вам не варто сильно перейматись, займіть їх тими іграми, які їм подобаються, улюбленними та й новими іграшками, пошукайте "друзів". Ми ще дивимось на карту, яка наступна зупинка і уявляємо, що там буде, яке це місто, поки до нього доїжджали, але будьте готові до дуууже частого запитання: Ще довго? Вже приїхали? Взагалі, в потязі вже не так й нудно (єдине, що трішки довго), але ви ж не зараз їдете, а ще 2-3 місяці, то теж змінить ваших дівчаток. Приємної подорожі!:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Нам коли ми з малим електричкою їздимо подобалося розмальовувати та грати в різні настільні ігри, але дитину перед цим треба навчити в якусь гру грати, і таку, щоб азарт був, тоді на цілу дорогу вистачить. Наприклад в карти - в війну, хто переможе, тому можна цукерку як приз, або спеціальні наперід заготовлені медальки. Гра досить довга, часом одну гру можна годину-півтора, поки визначиться переможець. Можна в пінг-понг гуляти, але треба брати якийсь складніший, бо ті китайські пшикалки не підійдуть - там дуже все просто. можна в мемо грати, можна просто в кості - головне придумати гідну винагороду і звання, яке б стимулювало малявок грати ще. Оскільки вас четверо, то двоє може грати - двоє вболівати і так по черзі. В пінг-понг, наприклад, то можна усім разом на очки, хто першим набире 1000, або 3000 тисячі. Мій малий любить вирізати всякі цікаві емблемки і написи. Можна набрати рекламок з барвінків-арсенів-бомб тощо, вирізати ці товари і бавитися в магазин, перед цим заготувати гроші паперові, а можна і в дорозі робити гроші, процес очікування чогось, що вже ось-ось буде заставляє малявок сидіти чемно і чекати. Можна грати ще в хрестики-нулики, в морський бій, інші настільні ігри підібрані по віку. В поїзді легше тим, що там є столик, на якому можна грати, бо в машині складніше. Поїзд їде рівномірно, там немає ям і горбів, тож на мою думку - настільні розваги це добрий варіант для поїзда.
    Поки писала виникла ще одна ідея - можете писати і малювати свою подорож на море: купіть зошит, олівчики і описуйте все (час коли виїхали, погоду, що бачили за вікном, які станції і скільки часу стояли, а малявки хай роблять малюнки що вони бачили за вікном).
    Від закачуваня нам теж аромати допомагали: лимона і м"ятки ми мали такі аромакулони, де капали трошки того ефірного масла і нюхали в дорозі, але нас качає тільки на далекі відстані (Крим, Закарпаття) тому навчилися робити перевали. Гарного відпочинку!
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Ми дуже часто подорожуємо з дитям, обїздили майже всю Україну. Чим розважаєм? коли була маленька далеко їхати старались вночі - клали її в кріселко і воно спало, так ми їхали в Одесу і в Крим. Коли ще була зовсім мала, то я сиділа біля неї і бавила різними іграшками, кермом з різними звуками, дошкою по якій малювати паличкою, навіть брала з собою масу для ліплення і формочки і ліпили, ще купувала наклейки і зошит, клеїли. Коли трохи підросла, то я вже сама почала їздити за кермом, а доці купили телевізор в машину - включаємо мультики, але я стараюсь цим не зловживати бо в машині все-одно трясе і недобре дивитись. До речі той телевізор потім нас виручав на морі та в лікарні. Ще купили аудіодиски з віршами АБАБАГАЛАМАГА та казками, включаємо і дитя повторює.
    З їжі беру сухе печиво, чищені яблука і воду з дозатором (маленьку моршинську без газу) щоб не облилась. Якщо вже дуже марудиться, то зупиняємось і трохи гуляємо.
    А взагалі стараємось заїжджати по дорозі і різні цікаві місця, наприклад в Мукачево їхали через Міжгіря і озеро Синевир, В Херсон через Умань і Софіївку. Тільки на лижі вона чемно їде всю дорогу, бо знає що коли приїде буде кататись:xaxa:
    І ще, коли тільки починали їздити, то пакувала з собою купу речей, половину з яких не використовувала. Тепер маю такий заготовлений міні-набір необхідних змінних речей, горшок, ковдрочку щоб накрити, які вожу в салоні, все інше в багажнику.
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    А ми практикуємо слухати казки по mp-3 плеєру чи телефону. Дуже дієвий спосіб, доступний, а також це здоровіше, ніж дивитись мультики. А ще він досить універсальний, бо підходить для різноманітних обстановок: починаючи від черги в поліклініці і закінчуючи їздою в машині. Є лише обмеження в віці: для діток після 3-4 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Завдяки Вашим порадам і мамській чуйці ми досить мирно провели добу у потязі. Взяли зі собою: журнали "Вінні Пух" та "Принцеси" (останній значно слабший за змістом :sad: ), наліпки, ляльки з одягами "Шнурівка" і лото-пазл.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти в дорозі

    Ми їхали в Канаду машиною. Я була за керівницею а всі четверо дітисок сиділи ззаду. До Канади від мене їхати сім з половиною годин, але через те що моя Андріана як тільки ми виїхали з дому вирвала то ми мусіли їхати набагато довше. Вийшло що ми були в дорозі одинадцять годин.

    Чим забавляли? Купив наш татко переносний двд плеєр і прикріпив між передніми кріслами. Видали ми Данилові в руки диски і пуль управління. Він цілу дорогу включав дітям розвагу. Коли мені вже надоїв один і той самий мультик, то я забрала плеєр і сказала аби спали. Вони тоді бавились маленькими іграшками що вони собі приготували з дому: маленькі лялі, машинки, звірятка.
    А ще я їм приготувала в дорогу торбу з перекусами. У торбі були кракерси, попкорн, сочки і фрукти. Я їхала а вони в між часі все помаленько поїдали.

    Але як я вже казала зупинки ми мусіли робити, бо треба було і в туалет піти і мамі каву купити а потім вже і щось краще з*їсти бо зголодніли. Незважаючи на всі зупинки дорога була добра. Поїду ще.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 15
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Марусю, ви молодчинка!!!!
    мрію подорожувати Україною зі своїми дітками:girl_in_love:
    сподіваюся, так воно і буде:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Діти в дорозі

    ми вернулися з автомандрівки з дітьми. Я боялася, як вони перенесуть дорогу, адже підлаштувати їзду на ніч не виходило - трьом спати в авті ніде. Але виявилося, що нема кращої розваги для дитини в дорозі, як інша дитина. Іграшками не бавилися, трохи гризли печиво і фрукти, а решту часу розважалися між собою. Всю мандрівку потроху описую тут.
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Діти в дорозі

    А діти сплять як? Неприщеплені??
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Діти в дорозі

    Я зараз напишу щось страшне, але, Лілю, Ваш батько в Вашому дитинстві авто мав? Там були ремені ззаду (про крісла дитячі я не говорю)?
    Авто - ВАЗ-копійка 1975го року випуску, там прищеплення на задньому сидженні не передбачене :)
    А спали повалом, в них подушечки були в салоні, так Лідка на подушку в одну сторону, Риська - в другу, а Дарця сиділа посередині, спершись на два передні крісла, і пильнувала трасу, вона то любить :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Діти в дорозі

    Ми так завжди спали в старому москалеві. В то авто запаковувалось пів хати і нас, то нам на заді давали подушки і ми лягали одна на одну і спали в дорозі. А тим автом товкло перевертало... романтика :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 5