Дитина кусається. чому? що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем тетяна7777, 2 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    А я покусана,прокусив сосок-біль адска,при годуванні трясу ногою,закусую руку,сльози з очей,малий в зеленці ,а я вперто даю цицю,а от що буде дальше навіть уявити не хочу,буду триматись до останнього)))))Може хтось дасть мудру пораду як пояснити маленькому що б не кусав)))
     
  2. l_treasure

    l_treasure Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    я малечу легенько била по носі, коли кусалась. і забирала груди. Продовжувала годування через пару хвилин. І груди змащую бепантеном від укусів
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2009
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    пошукайте відповідь ось тут
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Чому дитина кусається?
    причини різні відповідно і порізному з цієї ситуації виходиться.
    Дитина може кусатися бо їй дається дурак і годується із пляшки (навіть якщо це було тільки один раз)
    дитина кусається коли її дають пити із чашки із носиком/чашки непроливайки.
    дитина може кусатися бо в неї лізуть зуби,
    дитина може кусатися бо їй сподобалася реакція мами на випадковий укус.

    І тому перш ніж щось робити (наприклад сварити) потрібно чітко розібратися в чому причина!

    Якщо дитина кусається
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2012
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    в мене мала теж час від часу кусається... трішки ойкаю, забираю грудь, потім знов даю. Але вона мене кусає тіпа бавлячись. Коли хоче їсти то їсть і не вимахується, а от коли вже наїстся а в роті ще сісю хоче потримати, то починає її мусолити, дивиться на мене такими невинними оченятами, хитро так дивиться і прикусує, дивлячись при цьому на мою реакцію.
     
  6. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Ніколь,аналогічно в мене))))
    Яремко,чесно-дурак ссемо і зуби лізуть,а пємо з ложечки і їмо з ложечки.
     
  7. stira

    stira New Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Варто дати зрозуміти дитині, що мамі боляче, а не робити вигляду, що нічого не сталось. Дітлахи розумні і все сприймуть правильно. В мене були аналогічні ситуації, але я зразу давала зрозуміти, що це мені не подобається, маляха в той момент зразу закривала очка, мабуть розуміла, що робить щось не так і дуже акуратно і активно робила свою справу.
     
  8. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    забирайте дурачка, через нього Ваш малюк кусає груди. В наступний раз якщо вкусить не виривайте грудь, а притисніть голівку малого легенько до грудей носиком, він тоді відпустить смочок. Потім поясніть, що мамі боляче. Він уже розуміє це. А дурачок заберіть, і подалі, а краще викініть. :)
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    а ми ні, мала не вміє навіть соску сосати.
     
  10. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Як вже було зазначено в темі Дурник, пляшка - давати чи ні?
    І висновок, як не банально але забрати дурак. А біль від зубів заспокоювати різними способами; масажуваням ясен, змащування ясен мазю чи ще якось.
     
  11. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Коли мала починала кусати груди, то знала,що коро будуть нові зубчики :) Вона кусала, коли спала. Зрештою, вона тоді могла з цицьою в роті цілу нічку спати. Іноді кусала так,що я прокидалася, тоді притуляла її до себе міцніше, вона брала сосок по іншому і далі спали. Зараз ніби знову лізуть зубки, але вже не кусає. Хоча й багато часу рповодить з цицею в ротику
     
  12. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Усі поради, що і як робити при кусанні, як правило, стосуються тих випадків, коли дитина активна, тобто неспляча. Що робити, якщо вона кусає при спанні :girl_sad:? Вона мене не чує і не розуміє... Позавчора я проснулась від такого болю, що аж закричала голосно уві сні. Далі вночі годувала іншою груддю, сталось те саме... В результаті мені зараз так боляче, як не було навіть коли мала в перші тижні надірвала мені сосок... Подальше годування в мене викликає жахливий біль...
    Вночі ми годуємось так, що вона спить, просинається їсти, я її прикладаю до грудей, вона їсть, я знову засинаю
     
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Мій також кілька разів прикусив під час сну, але не дуже сильно (2 рази було, і то не з зубами було пов"язане), але я зразу забрала груди, він будився, плакав, тоді я казала що як не кусатиме, то дам, і вже більше не кусав.
     
  14. Miramama

    Miramama New Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Доброго вечора, дівчата. Давно читаю цей форум, тепер маю час і зареєструватися і теж писати. :girl_crazy:

    Щодо питання. Тут хтось давав пораду показати, що матусі боляче, що дуже погано так робити. Так от тут є маленький підводний камінчик. В мене синок взагали думав, що коли матуся плаче - то гарно, і ще завзятіше мене кусав и лупцював и дивився такою моською, наче зробив щось таке добре. Тільки після рочку (десь так) він нарешті второпав, що коли мама плаче, то не є добре.

    Так що треба дивитись, які заходи застосовувати з кожною особливою дитинкою. :girl_curtsey:

    І все ми пережили і кусання і щипання (і за ноги кусав і за руки, такі синці були - жах) і волосся висмикував і очи колупав :girl_crazy: мені допомогло ігнорування, ото таке допомогло...Але ж мені не було так боляче. Може трішки сльози...
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Ото вже скільки днів пройшло від мого допису, а в нас періодично все повторюється знову вночі :girl_cray: вона не просинається, увісні боляче кусає... груди так болять, що при кожному прикладанні мені очі на лоба лізуть... раніше, як десь-колись вкусила, то біль, як правило, за день проходив, і все було нормально... тепер вже от скільки днів мучусь... не знаю, що робити... може хтось щось порадить?! ран на сосках немає, синців теж, чому ж вони так болять немилосердно :girl_cray:?
     
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Можу тільки одне запропонувати не спати поки дитина ість в ночі (якщо це реально) і коли ви побачили що дитина вже не їсть то правильно забрати сосок з рота дитини
    Як правило кусаня виникає тоді коли дитина вже не хоче смоктати груди і забирає язик, а "викинути" з рота сосок забуває.
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Таню, а може вона мене так кусати через те, що мало молока?
     
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    ну я такого не знаю/не чула, щоб дитина кусалася бо мало молока
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Шось в мене проблеми виникли. Не можу зрозуміти. Малий коли смокче то іноді притискає грудь і верхніми зубами і нижніми. Боляче. Я щось нічого не розумію. Стараюсь щоб побільше ареолу захопив. Але чому саме під час смоктання він іноді кусає нижніми зубами? Вони ж ніби мають бути прикриті язичком? Неправильне прикладання?
     
  20. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Привіт, мала проблеми з молоком і мені порадили спати з малям, а вчора він вранці їв і я заснула, а він як прикусив мене, то я чуть з ліжка не впала(він заснув і вкусив)
    Мене дуже болить коли він їсть і у мене питання
    1. Чи продовжувати давати цю грудь, чи на час давати лише іншу
    2. Чи можна якось полегшити біль (ванночки, мазі)
    Дякую.