Дитячі випускні

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Samojlovu4, 31 Травень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі випускні

    Ггг...
    Глянув на аватар/нік... :xaxa:
    Люблять діти те, що їх батьки навчили любити.

    [​IMG]
    Гарно ж виглядає. (с)
    Чи завжди оно доречно? :cool:
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Ага, мої хлопці теж люблять мамині мешти на каблуках і косметикою тишком малюватися :). То що, може маю дозволити, бо вони таке люблять? Всьому має бути межа.
    Колись була свідком як чотирирічна дівчинка розплакалася, бо на гойдалках порвала сукню і знала, що мама битиме. Ну ясно, мама сукню з Німеччини замовляла, щоб дитина гарно виглядала. А може краще було купити дешеві джинси на гуляння?
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    1 - коли я була маленька, я мала все......що потребує дитина - любов і ласку, увагу, їду, коліжанок, іграшки, ....дитинство
    2 - дітки люблять БАВИТИСЯ діадемами (і ін. прикрасами), бо бачуть їх на малюках де зображені принцеси. моя соломійка теж любить бавитися цим, але ж не ходити в повсякденному житті.
    діти люблять зручність, не потрібно їм щось ускладнювати
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

     
    Останнє редагування модератором: 8 Березень 2009
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Вас ніхто не звинувачує :)

    А от те як ви одягаєте, зовсім не дає гарантії, що ваша дитина не стане тою самою зацофаною. Ви просто самі її вганяєте в компекси. Так зустрічають по одьожці, але проважають по розумі. Хіба що ви бажаєте бачити свою дитину аля Періс Хілтон, світською львицею в гламурних колах. Як на мене перебор.

    Діти не розуміють що то таке матеріальні цінності, це лише забаганка дорослих
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Перечитала всю тему......у роздумах.......У травні в донечки випускний в садочку,про наявність плаття вже вихователі сказали...Тому прошу поради у тих,хто мав дівчаток ,які закінчували садок..-Покажіть фото,дайте декілька порад...Щодо плаття...Хотіла би довге(можна не до самої землі), не біле,з рукавчиками типу футболки,пояс,щоб гарно зав"язати і одночасно підкорегувати ....Потім буду мати куди одягнути- гулятимемо весілля в родині....Плаття буде тільки на урочистій частині- потім ігри-клоуни-солодкий стіл-танці тому всіх дітей переодягнуть у щось просте-зручне...
    http://pic1.kihttp://pic1.kidstaff....ry/104140/104140_2012111910394575_600x600.jpghttp://pic1.kidstaff.net/pictures_user/61/199319/gallary/104140/104140_20121119103919259_600x600.jpg

    Що скажете на таке?
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2013
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Дитячі випускні

    минулорічні випускники садочку
    [​IMG][​IMG]
    Я думаю, що плаття має бути просте, елегантне, практичне, щоб дитина могла одягнути його після випускного у святкові дні (день народження, до церкви і т.д.)
     
  8. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Минулого року мали випускний в садку. Сукню обрали ось таку
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Ми теж...Сукню вибрати не змогли, взяли американку+топ...
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Дитячі випускні

    думаю, що дитина в першу чергу має виглядати як дитина, а не як розцяцькована Барбі. сукенка має бути святкова, але зручна і з натуральної тканини, а не купа фатіну, блискучого поліестеру і т.д.
     
  11. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Дитячі випускні

    наш батьківський комітет вирішив зробити просто дитяче свято, трохи врочистого, а потім всі на Південний в ту дитячу розважальню, там де невеличкий зоопарк є, на перекус всіляки смаколики, сочок. І звичайно аніматорів туда :)
    Може і неправильно...
     
  12. lerucha

    lerucha Member

    Дівчата, підінмаю темку, у нас випускний цього року в садочку, я в батьківському комітеті, займаюся організацією. У кого дітки вже вібули цю подію, хто тільки готується до неї, поділіться враженнями та досвідом. Що дарували (дітям, вихователям, садочку)? Як святкували?
    Найбільше цікавить питання "подарунків", попередні групи обдаровували всіх: кухню, медсестру, завгоспа, методиста, пральню, вихователя з фізкультури, музики і.т.д....