Дитячий повідок за і проти?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Piama, 9 Травень 2010.

  1. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Страховка. Думаю, жодна мама за кожним падінням тільки спостерігає, бо це навчає дитину правильно падати. Деколи і ловлять дітей. Так само і я.
    Крім того, якщо дитина хоче ходити сама в будь-яких напрямках та відносно небезпечних місцях, то вона має те, що хоче, а мама контролює.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Ну, такий тоді обмежує рухи дитини. Принаймні з того, що по фото видно, вони якісь явно закороткі. А якщо мама висока... :confused:
     
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    То точно, що цирку достатньо :)
    Як на мене - то зовсім різні порівння : з собачкою, з звірятками, і з страховкою
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    І шо? Невже мама не потрафить впильнувати безпеку на 3 квадратних метрах навколо себе?!
    Привчіть СЕБЕ і дитину до правильного захоплення долоні - і фсє дєла!
    Повідки, ошийники, намордники. Ще електрошокери дистанційні можна користати...
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    не водила поки дитина сама не почала ходити!!!
    читати треба правильно, а не те, шо захочеться!

    коли почав ходити - то ходив сам (по трошки), потім йшов в слінг. коли вже мав 2 роки - то почав все більше ходити сам. я його тримала за руку (так і ходимо. коли змучується то може попроситись на руки

    і коли падає - то групується правильно. а шрам маємо один - вдарився об ручку тумби)
     
  6. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Тому я і писала про свій досвід, має з чим порівняти. Як на мене - краще. ( повторюсь, щоб знов не було питань - в деяких випадках краще).


    ---------- Додано в 20:58 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

    Та ні, якщо мама динамічно рухається за дитиною :) А от якщо висока - не знаю, я низенька ;) Напевно, є довші.

    ---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:58 ----------

    І ще. Темку, напевно, треба перенести в "діти-квіти" або "маленьки бешкетники". :)
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Чи в дитяче здоров'я? І назвати "безпідставна ортопедизація"
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

     
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

     
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

     
  11. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Не знаю. :) :) Просто тут дехто агітував на противагу повідкам пускати дитину повзати будь-де - по пісочницях, підлогах кав'ярень та вуличному асфальті. З додаванням фотографій. Як на мене, впадати в крайнощі не варто. Повідки не всім і не дуже не потрібні, це факт. Але повзати по такому бруді... Рулетка і є рулетка. "Авось пронесёт" по-російські. :) :) :)
     
  12. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Мій малий падає на руки, але він швидкото біжить і виходить, що голова відхиляється трохи назад, а тоді різко вперід і дитина бються ротом, або носом об землю...на траві то не страшно, а на асфальті, чи такій дорозі як у нас з камінцями, то трохи зле...
    І на качельках добре, бо кататися він не любить, а тільки вилазити і залазити, і так години дві, а так маєш підстраховку....в пісочниці моя дитина бавитися не буде також, надто нудно для нього....а ходить цілий день.... в кімнаті не тримаю, бо дуже вимучуюся з ним, він вилазить на ліжко, пуфік, машинки і звідси спеціально скаче на землю....
    Мені повідки були потрібні, вони фізичному розвитку дитини не шкодять, а всі інші аргументи "мама лінива", "песик на повідку", "лазання по асфальту", "у мене не було і вам для чого?" для мене зовсім і не аргументи, бо на власному досвіді переконалася про їх допомогу.
    У мене є сусідка, то вона не може використовувати повідки, бо малий ходить біля неї і трошки відійде і назад вертається, то сенсу водити тут дійсно немає.
    Кожний вирішує потрібно це йому чи ні, а також це дуже залежить від дитини.
    Та й не постіно водила я його на повідках, переважно виносила в поле, а він собі там бігав. Зимою він собі йшов, йшов, а потів спеціально піднімав ноги, і підвисав в повітрі і це його ну дуже веселило, тому зимою також не використовували. Ходити мали почав в 10 місяців, то му зарас практично не використовую...
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2010
  13. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    давайте я вам все поясню...і більше не буду.просто обгрунтую аргументами свою точку зору.
    я педагог,але не лише за освітою,але й за покликанням.дуже люблю дітей і мені дуже болить серце,читати оті дописи про ходунки,повідки,фізичні покарання,щеплення ...люблю і нашу Україну і хочеться,щоб наш нарід(а то є наші діти) були щасливими і не тікали нікуда.а щасливий малюк-то щаслива особистість в подальшому.а що таке щасливий малюк???
    про це написано в книгах Ж.Ледлофф "как вирастить ребенка щасливим",в статтях Рожани,семінарах Ботневої(кому цікаво,як все,давайте мило-скину літературу і фільми).пояснювати дуже довго,то треба прочитати серцем і осмислити.скажу коротко...ДИТИНА МУСИТЬ РОЗВИВАТИСЯ ТАК ЯК ЗАКЛАДЕНО В НІЙ ГЕНЕТИЧНО І НЕ СУПЕРЕЧИТИМЕ БІОЛОГІЧНИМ ЗАКОНАМ,лише в такому випадку ми виховаємо щасливу і самодостатню особистість.тобто кормити груддю за вимогою,спати разом,носити коло себе,їсти те що їсть мама (прикорм),гуляти разом спілкуючись при цьому і пояснюючи явища навколишнього світу,спілкуватися з дитиної на рівні,ніяких садочків до 3-х років,не вмішуватися в фізичний розвиток дитини,щоб не нашкодити маленькому тільцьові.
    тепер до того,що я виділила,і то буде відповіддю на ваші запитання. чому не потрібно вмішуватися і всяко помагати і підстраховувати? тому що те,що робить тіло є наслідком не лише роботи м'язів а й головного мозку! ось наприклад,якшо дитина надивившися на старших братиків чи сестричок починає ходити,а мозок її до цього ше не "созрів"-то вона буде постійно падати як мішок,по багато раз.то є сигналом,що ходити ще не пора,треба ігнорувати,а не "помагати" ходунками чи бігунками,бо мало того,що повикривлюється хребетик ніжний,то ще й в мозку не ті процеси відбуватимуться і будем мати гіпертонус,занадту активність,неспання,роздратованність. те саме і стосується повідків,якшо дитина сильно падає на вулиці,значить ще не час їй там ходити.мало ,що вона хоче,вона може і захотіти по дереві полазити,але ж на все свій час!
    тому я і не водила за руки!ніколи! і падала моя дитина лише файно на дупцю.зараз падає вперед,підкладаючи під голову руки(інстинкт самозбереження).раз був подертий ніс,впала,стерла об асфальт.я була виновати-оділа їй завеликі капці і їй було в них незручно бігати от і постраждала.
    а що стосується людних місць.аеропортів,супермаркетів...то взагалі не до порівняння,бо в таких місцях дитина тримається завжди на руках,або в полі зору.мама слідкує дуже пильно за дитиною,ну і якшо дитина вихована правильно,то в таких місцях вона сама з мами не злізе,бо боятиметьмя натовпу і чужих людей!

    все.ще будуть питання?задавайте,охоче поясню

    ---------- Додано в 08:56 ---------- Попередній допис був написаний в 08:51 ----------

    аргументи??обгрунтуйте
     
  14. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    ще раз повторюю (ніяк не хочете послухати) ніхто в фізичний розвиток дитини не вмішується, в повідках не можливо водити дитину, яка не вміє ходити
    ще раз про падання, якщо падіння нормальне, то дитина собі падає і я його не піднімаю, він собі встає сам і далі біжить, але коли я бачу, шо він падає, так шо може сильно вдаритися головою, я його страхую, ніхто дитину не обмежує, навпаки він може собі на камні вилазити, драбини, бардюри, скакати звідси і так дальше, а я йду за ним (скоріше навіть трохи збоку) і підстраховую....руку він мені давати не хоче забирає і каже сам...а ходунки до повідків прошу не приписувати (ше кенгуру забули), це зовсім інша тема.........
    а хто говорив про людяні місця? для мене повідки для підстраховки, а не для того, щоб не загубився...але мій малий натовпу і чужих людей не боїться, тільки не дасть, шоб його на руки взяли, а так може підійти і почати шось розказувати і махати руками (це такий характер має, навіть не знаю в кого вдався), але коли починають до нього тягнути руки зразу втікає до мами на руки....
    звичайно, це все дуже добре, але все таки я деякі речі фільтрую, бо як ви кажете серцем відчуваю, що потрібно саме моїй дитині, ну і кожний по своєму розуміє трактування деяких речей...

    ---------- Додано в 09:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:33 ----------



    ---------- Додано в 09:46 ---------- Попередній допис був написаний в 09:37 ----------

     
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Власне, що дитина має на своїй шкурі відчути як то падати нормально, і що буде, якщо впасти ненормально. Оте страхування - це ведмежа послуга, тому що дитина або не навчиться падати правильно, або навчиться вже в більш дорослому віці (коли зможе втікти від мами і нарешті самостійно вивчати світ), відповідно з більшими втратами (чому? бо закони фізики ще ніхто не відміняв - різниця у вазі і центр тяжіння в діток відрізняється від доросліших). Природа набагато мудріша, ніж люди думають. А людьскі винаходи чомусь завжди боком вилазять...
     
  16. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Зарас, моя дитина на повідку практично не ходить, бо вже добре ходить, але був період, коли хотів дуже ходити, а в поле не було можливості вивести, а дорога в нас з великими камнями (мали робити на вулиці асфальт і засипали всю вулицю таки великими камнями), от тоді мені повідки дуже помогли, насильно дитину ніхто не тягнув...а падає мая дитина правильно, але для цього не одовязково побити все лице (я вже писала про сусідського хлопця)....

    ---------- Додано в 10:19 ---------- Попередній допис був написаний в 10:17 ----------

     
  17. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Повідки для дитини, за і проти?

    Не буду вступати в дискусію щодо потрібності і шкідливості повідків.
    Напишу про свій досвід. Мала повідки і з першою малою,і тепер маю з другою. Вдягала їх на старшу може разів 2,на молодшу наразі десь 3. Мої діти в повідках ходити не хочуть. Оскільки повідки,принаймні ті моделі, що в мене були і є,йдуть під груди і попід ручки,впасти вниз головою дитина в них не може, але може нахилитись вперед і повиснути, зігнути і підняти ніжки,і також підвіситись. Мої малі робили кілька кроків самі, а потім висіли, і не хотіли ставати на ніжки,далі починали активно протестувати проти такого способу пересування. Ще з нашого досвіду в повідках дуже шкрябалось і псувалось взуття, бо в певний момент підгинались ніжки і тягнулись носками по землі. Вдягались вони в мене на 5-10 хвилин,коли починала боліти спина(в мами),і не думаю,що інші мамочки водять діток на них годинами,бо це просто неможливо.
    Моїх сподівань повідки не виправдали,але може я робила щось не так, або були не дуже хороші моделі - той поясок,за який має тримати мама,в нас був досить короткий- десь 1 м(в розкладеному вигляді). Отже, мій висновок - навчити ходити на повідках дитину дійсно не можливо, а коли вже ходить сама-хай топає так,але бажаючі можуть спробувати і зробити власні висновки(можу навіть позичити свої повідки для експерименту).
     
    Останнє редагування: 11 Травень 2010
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий поводок (/ошийник, /намордник, /...) за і проти?

    ТАКи змінив назву темі. "Повідки для дитини" - нонсенс, бо не для дитини воно.
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дитячий поводок (/ошийник, /намордник, /...) за і проти?

     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячий поводок (/ошийник, /намордник, /...) за і проти?

    А хто ж Вам винен?