Дитячий психолог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем katrinka, 31 Березень 2010.

 1. katrinka

  katrinka Well-Known Member

  Переглянула теми, але не знайшла потрібної. Цікавить дитячий психолог, хороший спеціаліст, який допоможе зрозуміти проблеми дитини. Хто стикався з такою потребою, може порадити професіоналів своєї справи будь-ласка поділіться інформацією, можна у приват. Буду вдячна
   
 2. In4a

  In4a Well-Known Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  Katrinka, декілька разів спілкувалась з дитячим психологом з реабілітаційного центру "Джерело", паном Євгеном, молодий хлопець, сподобався мені і як людина, і як представник своєї професії. На жаль, не знаю нікого з ким він займався, але приклади з практики, які він розповідав сам, мені сподобались. Можливо хтось знає його ближче...
   
 3. katrinka

  katrinka Well-Known Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  дякую за інформацію, нажаль, більше відгуків поки немає... якщо можна координати (де, як його можна знайти) у пп.
   
 4. Sasha_sha

  Sasha_sha Well-Known Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  Я знаю п. Євгена, ходжу до нього з проблемами спектра аутизму. Незнаю, що вам потрібно власно від психолога, але можете записатися на прийом до О. Раманчука, він точно допоможе в центрі Джерело консультують безкоштовно.
  Центр реабілітації дітей "Джерело"
  Адреса: м. Львів, пр. Червоної Калини, 86а
  Телефон/факс: (0322)23-04-37
   
 5. katrinka

  katrinka Well-Known Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  вже трішки краще з дописами, дякую і тим форумлянкам, які зголосились у приват. найближчим часом скорисьтаємось вашими порадами, свої відгуки обов"язково напишу.
   
 6. Diana

  Diana мрійниця

  Відповідь: Дитячий психолог

  а він психолог чи хто саме за спеціальністю?
   
 7. In4a

  In4a Well-Known Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  Олег Романчук - керівник відділення розвитку дитини, за освітою лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр, тут.
   
 8. Pand@

  Pand@ Well-Known Member

  Допоможіть найти фахівця для нашої дочки і нас-сімейного психолога чи як там його....

  Вирішила знову звернутись до вас за допомогою.Нам напевно потрібен психотерапевт(психолог чи психіатр).У нас дуже складні відносини з дочкою.Вона доводить до сказу не тільки нас батьків але й наших батьків.Ми калічемо один одного.Адже розмови,пояснювання нічого не допомагають.Часто доходить до фізичного наказування.І чим день тим більше це прогресує.Вона як енергетичний вампір-сама не розслабляється і нам не дає.можна довго описувати це все.але важко.знаю єдине -нам потрібна фахова допомога.Більше так тривати не може.Чекаю від вас допомоги.Можливо хтось звертався до фахівців з тих самих питань-прошу від вас координати.Дякую
   
 9. iriwa

  iriwa Особлива мама

  Відповідь: Дитячий психолог

  Прошу і я про допомогу. Потрібна консультація дитячого психолога щодо малючка рік і 9 місяців, дитина відгороджується від світу і крім мами нікого не хоче знати. Допоможіть з контактами!
   
 10. Svitlana83

  Svitlana83 Well-Known Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  Дівчата, в Джерелі консультують дітей та молодь з проблемами здоровя, всі послуги для них безкоштовні.Також там є черга на консультації, і немаленька.п. Євген і п. Олег чудові спеціалісти, але якби я вибирала- то т п. Олег, досвіду у нього більше.
   
 11. Diana

  Diana мрійниця

  Відповідь: Дитячий психолог

  в нас таке подібне було, наслідки родової травми, потрібно час і мамине терпіння, з часом все пройшло, йде до дітей, правда щоб щось попросити каже щоя я.
  Чекайте, зоохочуйте до якогось одного друга, нехай пробують мінятися іграшками, аще добре у таких випадках на декілька годин залишати дитину із рідними, в той час дитина відривається від мами і тягненься до "Суспільства".
   
 12. iriwa

  iriwa Особлива мама

  Відповідь: Дитячий психолог

   
 13. SOSKA

  SOSKA Well-Known Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  дівчатка маю таку проблему доця(3роки) почала сильно стискати ноги,так сильно що я не можу їх розєднати,стискає до того часу поки не спотніє,вся червона.Таке побачила в садочку і собі повторює,каже що нічого не болить а просто так робить.Я вже забороняю це робити,кажу не можна так дівчинці ,не допомагає, вона старається зробити так щоб ніхто не бачив.Сьогодні в садочку кажуть що не засне в день поки це не зробить,вся мокра.І що я маю з цим робити,що вже для неї казати,може до психолога,може в когось таке було?
   
 14. ViTanya

  ViTanya Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  це дуже схоже на дитячу мастурбацію. Таке буває навіть в значно менших дітей. Звернутись до психолога не завадило б.
   
 15. Finya

  Finya if you don't get enough I'll make it double

  Відповідь: Дитячий психолог

  я теж так подумала. Я бачила кілька разів подібне з 8літньою дівчинкою. Бабця казала, дитина дуже нервова, дають валер"янку.
  Кому потрібен психолог, можу порадити Марину Михайлівну з центру ІНВА, Коцюбинського 2. Років 10 назад, правда, зверталися до неї, враження хороше лишилося.
   
 16. iriwa

  iriwa Особлива мама

  Відповідь: Дитячий психолог

  Були у психолога у Чорнобильській лікарні. Враження позитивні. Дуже привітна і розуміюча жіночка. Якщо комусь потрібно то дам контакт.
   
 17. apelsyn

  apelsyn New Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  Дівчата, сину 13 років- погана концентрація уваги, погана пам"ять. Елементарні речі потрібно нагадувати 10-15 разів (я серьйозно), немає послідовності в діях, успішність нижче середньої, неакуратність, і тд. При цьому хлопець недурний,добрий і співчутливий. Але виглядає його поведінка, як безвідповідальність і лінь. На фоні цього скандали вдома, зі мною, з вітчимом (стосунки в них нормальні). В нас люди звикли краще ремнем наказати (я образно- фізичних покарань в нас нема), ніж спеціалісту показати, не доросли ще до цього.
  До якого лікаря звернутись?? Психолог і психотерапевт - це те саме?? В нас в поліклініці є психоневролог- це хто??
  Допоможіть, бо заплуталась.
   
 18. ViTanya

  ViTanya Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  Таке буває при синдромі дефіциту уваги ( буває з гіперактивністю і без неї). Психолог і психотерапевт - не одне й те саме, кваліфікація психотерапевта значно вища і ширша (погугліть). Спеціальності психоневролог не існує, так іноді називають психіатрів, щоб люди не боялись до них йти, бо "психоневролог" звучить не так страшно. А звертатись потрібно до хорошого дитячого психіатра.
   
 19. landscape

  landscape New Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  Я ходжу до Грузецької на площу Митну в дит.поліклініку, вона є дитячим неврологом, а також практикує психологію. Враження тільки позитивні, розумна, креативна із здоровим глуздом лікарка, ніколи не назначить лишнього, тільки для того щоб перестрахуватись, завжди цікавиться нетрадиційними методами лікування, у своїй практиці вітає батьків, які шукають різні джерела лікування(без фанатизму звичайно)своїх діток, дуже ефективно робить масажі маленьким, успішно практикує Hell. Коли у мене син не говорив до 4 років, вона єдина з лікарів не зашугала мене а виписала поетапне обстеження а потім лікування. Ну а те що я не потрапила на Матюшенка, то це тільки дякуючи професійній роботі Грузецької як психолога.
   
 20. likeangel

  likeangel Member

  Відповідь: Дитячий психолог

  він ще маленький! може просто ще боїться?) не панікуйте, просто частіше ходіть в гості, нехай гості приходять до вас і старайтесь щоб малявка мав багато спілкування з ровесниками. Мій малий досить довго нікого не хотів, та зараз це пройшло) приходьте в гості! Будемо дружити)) тим більше що є спільна тема-орхочки!)))
   
  • Подобається Подобається x 1