Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Доброчин

    Доброчин Загублений

    Вже зо три тижні доня ходить до цієї інстанції...

    Для того, щоб її прийняли віддав туди: матрасик, пральний порошок, мило, папер формату А4 1уп., файли 100шт., скоросшивачи 25шт. (старі паперові не підійшли), і т.п.

    Наче в знайомих попитав, то те саме в інш. київських дит. садочках.

    Це нормально взагалі?
     
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Не знаю на скільки нормально, але дуже розповсюджено. Нам поки що тиждень садочку обійшовся в 200 грн. в фонд садочка (на ремонт). Зразу попередили що на вересень треба буде купувати батькам фарби, олівці, папір і т.п. Ну і ще доречі туалетний папір треба батькам приносити.
     
  3. Доброчин

    Доброчин Загублений

    Відповідь: Дитяий садок


    я про гроші не говорив:)
    фарбу й туалетний папір теж віддав:)
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитяий садок

    Не переживайте!
    В них Акція: 2-4 тижні безкоштовно! :cowboy:
    А взагалі, ми платимо 5 грн. "на олівці", 20 - танці, +харчування...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    А з якого віку ви віддаєте своїх малеч в садок?
     
  6. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Моїй 2,4 р., віддала з червня, бо планувала осінню на роботу виходити. Видається мені що то трохи зарано, принаймні адаптація щось дуже важко проходить.
     
  7. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Свою мануну віддала в 2 рочки, і легко відівчила від грудного годування.:clapping:
    PS.Фотку з часом поміняю, не лякайтесь, жодна інша не вмістилась
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    чи є у Львові садки, де візьмуть дитину 1 рочок? А які пиватні садочки Ви знаєте? Може садки на квартирі - для малої кількості дітей?
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок


    З 1 року навряд. Моя знайома віддавала малого в звичайний державний садочок по велиииикому блату в 1, 4. Як правило в садочок беруть коли дитина вже на горшок проситься (хоча дехто і в памперсах ходить) і хоч трохи сама їсть. В групі записано 27 дітей, як правило ходять 17-20. На цю банду 1 вихователька і в кращому випадку 2 няні. Фізично вони ні памперси вчасно міняти не зможуть, ні нагодувати всіх.
    З приватних садочків чула дуже добрі відгуки по садочок на Південному (з 3 років), ще є садочок св. Миколая, здається беруть і з 2, але потрапити туди дуже важко. В основному приватні садочки - з 3 років. Для річної дитини реальніше няньку знайти ніж садочок.
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    в Малюк на Володимира Великого з 2 р беруть...

    слухайте, по закону у групі до 3 років має бути не більше 15 дітей! Старші 3=ох не більше 25!
     
  11. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок


    Угу, от і мені те саме казали коли футболили. Я обійшла 3 навколишніх садочки, і всюди казали те ж саме "Більше 15 взяти не можемо". Після перговорів нас записалили під №22. Зараз вихователька казала є 27. Це звичайно перевищує всі норми, діти хворіють частіше, персонал не в стані за всіма дивитись нормально.........
    Дітей ж батькам які виходять на роботу потрібно ж кудись давати, та й не ходить все рівно стільки дітей.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяий садок

    Скільки ж коштує такий садочок із маразмами? Не знаю, як інакше назвати отаке докуповування та доплачування.
     
  13. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    тут - совок. "попит породжує пропозицію" - не про нас. Коли в 1991 падала народжуваність (діти дітей дітей війни) і різко скоротилось наповнення садочків, плюс - спрацювала криза - до 1995 все "валилося" як в 1933 році в Європі ...
    І садочки закривали.
    Приміщення попродавали.
    А потім - народжуваність поступово поповзла вгору, та й криза минула...
    --
    Все решта - наслідок ;)
     
  14. Доброчин

    Доброчин Загублений

    Відповідь: Дитяий садок

    Тато мій згадува, що коли мене малого здавали в садочок (1983-84), то зробив їм 100 металевих ручок для шафок, щоправда жодної з них потім так і не побачив...
    спекуляція просто, навіщо їм наприклад фалйи й папер, там що ціла картотека на кожну дитину? Скоріше десь ларьок стоїть з ксероксом:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    напевне традиція ця ще з давніх часів сформована :)
    моїх батьків змушували майструвати дитячі майданчики, хоча про додатковий збір коштів я не памятаю.

    а у садку Ерудит так само добре як дорого? чи там просто дорого і не дуже добре?
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Ше досі картина з дитинства - тато малює павільйон їдучого кольору синьою фарбою :) А в садок мене віддали тільки в 5. І для мене то такий кайф був, садок був санаторного типу ( з ночовками) то я звідти додому йти нехотіла. Лишалася на ночівлі і ми там дуріли бо нічна няня клала нас, а сама йшла вниз спати. А от брат плакав страшенно. Мама розповідає - вбрала я дитину рано в курточку бо зимно було, пообіді йду забирати а він в тій куртці сидить хоча потепліло. Я до виховательки з претензіями, а вона - а ви спробуйте її з нього зняти.. І ше пам"ятаю величезного Лєніна над каміном, і в віршиках було - дєдушка Лєнін, а я мала думала - який ж він мені дєдушка в мене 2 діда є своїх :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    можу похвалитися, що рівно в 1 рочок, мене з манежиком відправили в садок. Ходити я ще не вміла тому манежик був в комплекті до мене.
    Кричала я так багато, що виховательки досі зустрічають на вулиці і сміються :o

    але ж подумати тільки, дитину в 1 рочок, віддати в чуже місце на весь день:sad: моя доця дуже комунікабельна, думаю що в садку би дала собі раду сама, але ж переважна більшість дітей хоче додому до мами...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитяий садок

    Моя подруга мала малу в Ерудиті. Але там дітки разом з батьками. Були дуже задоволені, але не ходять, бо зараз не можуть собі того дозволити. Зате, коли були там, то були дуже і дуже задоволені. Шкодують, що не можуть продовжувати.
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Моя племінниця ходила в Ерудит, там здається як в школі заняття, а батьки в коридорі чекають, або десь ходять навколо
     
  20. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Дитяий садок

    Мій племінник ходить в Ерудит вже рік. Заняття проводять два рази на тиждень, пять уроків -англійська, розмови з психологом, образотворче заняття(малювання, аплікація. ліпка) спів, і фізкультура/танці.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.