Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Запросто. Я при потребі може підняти нашу бацуззі разом з малим ( він 17 кг) і занести на 6 поверх, правда вже трохи важко, раніше було легше коли він чуть меньше важив. Добре що носити приходиться дуже рідко.
    Але тростинку перегу з малим заношу куда завгодно, запросто.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    вупрос, а скільки ви важите? не потемі, ну але курча, мені самого малого піднімати тяжко, а тут такі походи...тому з віз ком нікуди не їжджу в транспорті, бо то ад(
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

     
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ну, Надя, у вас таки інша вагова і зростова категорія. :) Я теж можу тростину з малою куди хош занести. Але я така велика цьотка. А от візок вже носити не можу. Тростина і мала в мене десь 17 кг виходять, а візок і мала вже десь до 25, та ще й габарити не ті у візка. Колись намагалась у трамвай сама занести - не вдалося. ) А тростина, хоч теж не найлегша, але дуже зручна і в тасканні, і їзді і керуванні нею.
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ну ви дівки даєте! Я не можу підняти сам візок (16 кг), хоча не дюймовочка. Ну але спина трохи проблемна. З іншого боку старшу 13 кг хвилин 5 можу одною рукою понести.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    З малим я ще по маршруткам з візком не носилась, а з малою мала Джеобі тростинку, то на зупинці витягала Яну з візка, сумку як поштарка через плече і голову одягала, щоб не злетіла і заходила: в одній руці складена тростинка, а в іншій Яна. Важкувато, але не критично.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчата, спитаюсь ще тут, може почую відповідь. В Польщі часом хтось возики не дивився, як там по цінах? Варто туди їхати за тим візком чи в нас такі ж ціни?
     
  8. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    в мене кума купляла візок в Польщі ,то з економили 3 тисячі
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В інтернеті можна глянути всі ціни на оф.сайтах, в магазинах будуть або такі ж, або трошки вищі, то залежить де дивитись
     
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А може якісь сайти знаєте то скиньте в приват лінки, бо я магазину дитячого крім Смику жодного незнаю :)
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    та ціну тако ви можете взнати на оф.сайті тако. я з візками магазинів не знаю в неті, я як шукала , то просто в гуглі набирала назву візка і дивилась. можете на allegro.pl пошукати візки, які вас цікавлять. ціни на нові будуть більш менш однакові по любе
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Забракував чоловік усі вибрані мною візочки. Зокрема через поворотні колеса. Шукав щось більш класичне. В результаті маємо отаке
    Espiro Modena
    [​IMG]
    Поки що дуже задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Маю питання до мамочок, у кого зимові дворічні дітки.
    Ви використовуєте візок цієї зими, чи обходитесь тростинками, ерго ,топаєте ніжками?
    Думаю чи продавати свій візок на весну, чи залишити на другу зиму ,2 рочки нам буде в кінці наступної зими ,можливо , ще будемо возитись? Хочу почути ваш досвід. Планую на весну літо купити тростинку, чи теж не варто? залишити старий Тако ларет? він дуже правда громіздкий, для прогулянок в парку, чи в центрі, легше мабуть загрузити в багажник тростинку. Мабуть таки необхідний.
    І може взагалі не продавати тако? плануємо другу дитини через років 4-5, буде він ще актуальний? може хтось стільки часу зберігав возик, і знає. Чи за стільки років захочеться щось нове?
     
  14. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Ми танком нашим не користуємось вже дуже давно. Відколи купили тростинку. З нею набагато зручніше.
    Отже, тростинку ми юзаєм лише на великі відстані або коли йдемо на закупи (без машини). Оскільки в основному гуляємо самі, топаєм, бігаєм.
    п.с. От взагалі для себе зробила висновок, що купувати візок 2 в 1 для літньої-весняної дитини немає сенсу, марна трата грошей іноді і немаленьких...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    тільки в мене прогулянка, правда, компактна дуже. ще +хіпсіт, ідеально для топання ніжками в комбезику.

    залишати возик на стільки часу - не варто. бо дитині все одно,а мамі хочеться ркаси.+ весь цей час його треба зберігати - щоб не зацвів і тп.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Ми народились в кінці лютого ,до липня були в люльці, далі в прогулянковій ,2 місяці серпень - вересень взагалі безвилазно в ерго. Зараз в прогулянці ,але хоч ще і не ходимо, то бачу по ній, що вже не хоче там сидіти.
    Будемо купувати тростинку ,а от що робити з нашим танком?
    Зими зараз не дуже сніжні, тому думаю в магазин/поліклініку в тростинці реально заїхати.
    Але от питання тепла ,то в ній буде всюди задувати.
    Я щось в розгубленості.
    Трохи шкодую, що взяли тако ларет ,коляса супер, але для тих діток, котрі народились літо/осінь.
    Бо нам на весну літо, вона була , таке враження за жарка ,хотілось чогось легшого.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    конверт вомар на зиму, а так - демісезонний можна купити-пошити. залежить, правда, чи в тростинку вміститься, бо я говорю виключно за свою прогулянку.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    розказую свій досвід. Ми маємо Квінні Спід Фрістайл: це такий величезний танк з надувними колесами, 16 кг сам візок важить. Не користувались візком взагалі до 2-х років. Почали користуватися, бо мені стало важко вагітною носити старшу. Вона із задоволенням там почала їздити і їздить досі. Літом ще просилась побігати ніжками, а коли стало холодно, то закутаю її в мішок і вона там як мишка сидить. Тростинки в нас нема, бо машини не маєм і візок служить при закупах - завантажую в корзину по 10-15 кг продуктів - це мінімум. Іноді хочеться якогось легшого візка, але ним буде не зручно в транспорт, бо малі колеса, по бордюрах треба буде обережно і повільно... Тому я перехотіла тростинку. Ну буває, що в автобусі не влазимо, коли 3 візка заїде, але таке не часто буває.
    Чи буде актуальний? Якщо вам подобається і задовольняє вас по всіх параметрах, то чому і ні. Ми вже 3-і власники нашого візка. Не знаю, скільки ним користувалися перші власники, але другі власники користувалися 5 років і ми вже ним користуємся майже 3 роки. Міняли шини на колесах, трошки гальмо заїдає, але все ок: я ним трясусь по поганій дорозі, по багнюці, по мокрому снігу і не жалію, що то ж його зламаю чи пошкрябаю.
    я би не продавала))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ми свою брали, ціна мабуть така ж, тільки там ще такс-фрі можна повернути, дешевше вийде, але не на 3 тис точно. За свою давали 7200 на наші гроші, 3 в 1. Це в серпні було.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас тростина на закупи, шоб в машину пхнути. А ларет - незамінна річ, особливо по нашому бездоріжжю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
Статус теми:
Закрита.